BezNakazu.pl
Windykacja terenowa - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Windykacja terenowa (/showthread.php?tid=80)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Windykacja terenowa - MarwPL - 08-11-2018

(07-11-2018, 21:09:50)Dłużniczka napisał(a): Nie potrafię do tego spokojnie podchodzić. Cały dzień myślę tylko co zapłacić jak będzie kasa . Mi już po nocy śnią się sankcje kredytu darmowego ... chociaż nie bardzo nawet ten temat ogarniam.

Czy się będzie denerwować, czy nie, to i tak nic nie zmienisz.
Jedynie możesz zmienić swoją sytuację wyłącznie działaniem.
Działanie powinno się przełożyć na zaciśnięcie pasa i obronę swoich praw i portfela.
Za kilka minut wrzucimy na stronę BezNakazu.pl kilka nowych orzeczeń naszych klientów.


RE: Windykacja terenowa - Anastazja86 - 08-11-2018

Dzwoni do mnie nr prywatny. Odbieram bo może w szkole cis się stało. A tam Pani Ukrainka pyta czy to ja z nazwiska mówię słucham. A ona mi wyjeżdża że mam takie i takie zadłużenie. Więc się pytam czy jest pewna że rozmawia z odpowiednią osobą. Tak naprawdę to każdemu udzielają takich informacji. Wystarczy odebrać telefon.. Zero identyfikacji.


RE: Windykacja terenowa - grabi_en - 08-11-2018

(08-11-2018, 09:23:48)Anastazja86 napisał(a): Dzwoni do mnie nr prywatny. Odbieram bo może w szkole cis się stało. A tam Pani Ukrainka pyta czy to ja z nazwiska  mówię słucham. A ona mi wyjeżdża że mam takie i takie zadłużenie.  Więc się pytam czy jest pewna że rozmawia z odpowiednią osobą.  Tak naprawdę to każdemu udzielają takich informacji. Wystarczy odebrać telefon.. Zero identyfikacji.

Brawo, za logiczne myślenie.


RE: Windykacja terenowa - Anastazja86 - 08-11-2018

Nie wiem czy mi gratulujesz logiki czy głupoty...


RE: Windykacja terenowa - grabi_en - 08-11-2018

(08-11-2018, 10:43:31)Anastazja86 napisał(a): Nie wiem czy mi gratulujesz logiki czy głupoty...

Za czujność cyt. "Więc się pytam czy jest pewna że rozmawia z odpowiednią osobą".


RE: Windykacja terenowa - Anastazja86 - 08-11-2018

Dzięki! Pani zwatpila. Kazała przekazać nr właściwej osobie tyle że dzwoniła z zastrzezonego..


RE: Windykacja terenowa - Łukasz_G - 08-11-2018

Odpowiem Anastazji, jak i innym.

Jeśli już chcecie oprotestować umowę pożyczki to musi to mieć ręce i nogi. Przygotowane przez kogoś oświadczenie o skd, które wysłała Anastazja wygląda tak, jakby miało jedną nogę i kawałek prawej ręki.  A takiego przeciwnika łatwo położyć na deski, bo się nie obroni.

Nie wystarczy napisać, że zarzuca się brak np kwoty odsetek w stosunku dziennym.  Trzeba konkretnie to uargumentować, podać np jakieś orzeczenia sądu, decyzje Prezesa UOKiK. W następnej kolejności zażądać od pożyczkodawcy wskazania miejsca w umowie, gdzie znajduje się owa informacja o kwocie odsetek w stosunku dziennym. Obowiązkiem pożyczkodawcy jest oparcie odpowiedzi na konkretne ustępy z umowy (wynika to z ustawy o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego).

Anastazja napisz proszę czy wysłałaś oświadczenie mailem i czy odpowiedź przyszła drogą tradycyjną, czy elektronicznie.


RE: Windykacja terenowa - Anastazja86 - 08-11-2018

Wysłałam pocztą, listem poleconym z potwierdzeniem odbioru. I odpowiedź też dostałam poleconym.... to pewnie źle?


RE: Windykacja terenowa - Łukasz_G - 08-11-2018

(08-11-2018, 12:38:49)Anastazja86 napisał(a): Wysłałam pocztą, listem poleconym z potwierdzeniem odbioru.  I odpowiedź też dostałam poleconym.... to pewnie źle?


W wypadku wysyłki mailowej mogą odpowiedzieć mailowo, a gdy nie wyrazisz na to zgody, to taka odpowiedź będzie nic nie warta :Uśmiech

Wklej odpowiedź, albo wyślij mi na @


RE: Windykacja terenowa - Anastazja86 - 09-11-2018

Wysłałam.