BezNakazu.pl
nie wytrzymałam - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: nie wytrzymałam (/showthread.php?tid=78)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 06-08-2020

(06-08-2020, 12:23:29)Mariuszd37 napisał(a): Jak nie zapłacił to co dziwnego, znacie początek sprawy? Żart, nie powinni tego robić, wszak to dłużnik, nieetyczne z ich strony.

Chyba sobie żartujesz, oni nie znają słowa ETYCZNIE, tylko wiedzą doskonale jak zakręcić i skręcić dłużnika ile się da.


RE: nie wytrzymałam - Mariuszd37 - 06-08-2020

Przecież dopisałem żart.
Formalnie pewnie mogli ale jest to s.. I h... Co tu więcej można napisać.


RE: nie wytrzymałam - Łukasz_G - 06-08-2020

Rzekomy dłużnik nie dał im pełnomocnictwa do działania w jego imieniu, nie podpisał żadnej umowy. Sąd podzielił zdanie pozwanego, że żadnych czynności im nie zlecił.


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 07-08-2020

(06-08-2020, 15:55:35)Łukasz_G napisał(a): Rzekomy dłużnik nie dał im pełnomocnictwa do działania w jego imieniu, nie podpisał żadnej umowy. Sąd podzielił zdanie pozwanego, że żadnych czynności im nie zlecił.

Ja te wszystkie ich numery znam, począwszy od urobienia dłużnika na forum pod postacią wielu profili, po zakładanie spraw w sadzie  dłużnikom i robienia wody z mózgu w zacnych historiach opisywanych i publikowanych. Zostawianie dłużników samemu sobie jak przegrają sprawę - bo na tym ich pomoc się kończy - pomimo innych zapewnień na forum.
Tylko szkoda ludzi, zanim się ockną to mają dużo większe  długi niż mieli na początku - bo abonament trzeba płacić.


RE: nie wytrzymałam - Załamana - 07-08-2020

(07-08-2020, 11:50:24)grabi_en napisał(a):
(06-08-2020, 15:55:35)Łukasz_G napisał(a): Rzekomy dłużnik nie dał im pełnomocnictwa do działania w jego imieniu, nie podpisał żadnej umowy. Sąd podzielił zdanie pozwanego, że żadnych czynności im nie zlecił.

Ja te wszystkie ich numery znam, począwszy od urobienia dłużnika na forum pod postacią wielu profili, po zakładanie spraw w sadzie  dłużnikom i robienia wody z mózgu w zacnych historiach opisywanych i publikowanych. Zostawianie dłużników samemu sobie jak przegrają sprawę - bo na tym ich pomoc się kończy - pomimo innych zapewnień na forum.
Tylko szkoda ludzi, zanim się ockną to mają dużo większe  długi niż mieli na początku - bo abonament trzeba płacić.

No właśnie... i to nie mały...


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 01-05-2021

Zacytowane z innego forum, komuś puściły nerwy i to ostro....

"Dlaczego mam się mścić? Chcę ustalić o co chodzi? Oskarżasz mnie i moją kancelarię o bardzo poważne rzeczy. Dlatego, jak ktoś mnie oskarża, pluje na mnie i w ten sposób pomawia, to czuję się w obowiązku zareagować bo piszesz kłamstwa i oszczerstwa pod moim i mojej kancelarii adresem. Jeżeli nie napiszesz sama to we wtorek po majówce składam wniosek o ustalenie Twojego IP i kieruję sprawę do sądu. Prosta sprawa. Czujesz się anonimowa, ale to tylko teraz, przez kilka miesięcy. I Twoje wiadomości zostawię tu na forum, wrócę do nich za jakiś czas.
 
Zatem raz jeszcze wzywam do odpowiedzi na moje pytania!"


RE: nie wytrzymałam - Mariuszd37 - 01-05-2021

Jak ktoś kogoś pozwał to ma prawo się bronić Duży uśmiech


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 02-05-2021

(01-05-2021, 22:42:38)Mariuszd37 napisał(a): Jak ktoś kogoś pozwał to ma prawo się bronić Duży uśmiech

Myślę, że swój na swojego natrafił i osoba pisząca ma mocne dowody na poparcie swoich zarzutów, tez i spostrzeżeń i to nie jest zwykły dłużnik, który boi się odezwać.
Napisałabym więcej - tylko po co, niech każdy włączy sam myślenie i mu się ułoży w całość - mnie to zajęło rok, ale widzę, że inni  zaczynają też to dostrzegać.


RE: nie wytrzymałam - Mariuszd37 - 02-05-2021

To się zgodzę trafił swój na swojego.
Wygra pewnie lepszy.


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 02-05-2021

(02-05-2021, 12:11:29)Mariuszd37 napisał(a): To się zgodzę trafił swój na swojego.
Wygra pewnie lepszy.

Czy lepszy ??? hmmm!!!