BezNakazu.pl
nie wytrzymałam - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: nie wytrzymałam (/showthread.php?tid=78)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 22-02-2019

(22-02-2019, 21:17:33)Monika_00 napisał(a): Dla mnie też szata graficzna na duży minus, i szczerze mówiąc odechciewa się wchodzić.
Chcieli polepszyć forum, a niestety strzelili sobie w kolano. Ale jakoś mi ich nie żal.

Nie strzelili - dla siebie zrobili dobrze, bo nie wiem czy wiesz, że bez logowania już jesteś widoczna na forum i pewnie o wiele innych ukrytych funkcji chodziło.


RE: nie wytrzymałam - Sk0pek - 22-02-2019

Ja nie oceniam, doceniam bo tam też jakaś wiedze otrzymałem i też dużo sie nauczyłem przez tamto forum. Nie obraźcie się, ale ja bardzo przewartosciowalem swoje życie i troszke juz inaczej na to patrze.

Choć nie zdecydowalem się na pomoc krówki która doi, bo czułem że coś jest nie tak ponieważ jakąś lampka w głowie się zawiesiła to też wyniósłem z tego jakąś nauke nie chce tego oceniać bo staram sie teraz wszystko doceniać Oczko


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 22-02-2019

(22-02-2019, 21:27:27)Sk0pek napisał(a): Ja nie oceniam, doceniam bo tam też jakaś wiedze otrzymałem i też dużo sie nauczyłem przez tamto forum. Nie obraźcie się, ale ja bardzo przewartosciowalem swoje życie i troszke juz inaczej na to patrze.

Choć nie zdecydowalem się na pomoc krówki która doi, bo czułem że coś jest nie tak ponieważ jakąś lampka w głowie się zawiesiła to też wyniósłem z tego jakąś nauke nie chce tego oceniać bo staram sie teraz wszystko doceniać Oczko

Jak to on pisze, bierze pieniądze za swoją pracę i niech bierze nikt mu nie zabrania, ale bardziej by mógł być empatyczny dla dłużników, a nie za każdy ruch - kasa, a jak przegra sprawę wiadomo nikt wszystkich nie wygrywa... dobra bo znów za dużo napiszę i będę straszona pozwem w sądzie- jak już nie jest!.


RE: nie wytrzymałam - Sk0pek - 22-02-2019

Ja powien tak było minęło dlaczego caly czas wracamy do tego tematu. To było nie wroci żyjmy teraźniejszością Uśmiech nie roztrzasajmy bo jak sie nie rozstaniemy z przeszłością to nigdy nie pojdzi3my w przód Uśmiech


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 22-02-2019

(22-02-2019, 21:57:03)Sk0pek napisał(a): Ja powien tak było minęło dlaczego caly czas wracamy do tego tematu. To było nie wroci żyjmy teraźniejszością Uśmiech nie roztrzasajmy bo jak sie nie rozstaniemy z przeszłością to nigdy nie pojdzi3my w przód Uśmiech
Tak, trzeba zakończyć ten temat, bo tylko niepotrzebnie go nakręcamy.


RE: nie wytrzymałam - Sk0pek - 22-02-2019

Popieram ja jestem za tym żeby w ogóle zamknąć temat Uśmiech


RE: nie wytrzymałam - Mila1 - 22-02-2019

(22-02-2019, 21:57:03)Sk0pek napisał(a): Ja powien tak było minęło dlaczego caly czas wracamy do tego tematu. To było nie wroci żyjmy teraźniejszością Uśmiech nie roztrzasajmy bo jak sie nie rozstaniemy z przeszłością to nigdy nie pojdzi3my w przód Uśmiech

Bardzo dobre podejście!


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 25-04-2019

Dzisiaj dla odmiany będzie o mojej lawinowej awarii, aż nie mogłam usnąć w nocy i chyba z tą bezsennością walczyłam do 3 nad ranem.
Dzisiaj już jeden temat poszedł do przodu - bo już nie miałam siły kursować salon - dom, który i tak nie był uzależniony od dobrej woli ludka tylko od dostawcy i zaopatrzenia. Co nas nie zabije to nas wzmocni i tak sobie myślę ile jeszcze niespodzianek wyskoczy żeby wystawić charakter na próbę czasu. Inni pewnie powiedzą bo biednemu wiatr zawsze w oczy wieje...


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 28-04-2019

(28-04-2019, 21:42:30)zawiedziona napisał(a): Mnie męczy i boli , bo oddałam duzo serca w tamte forum .Chciałam usunąć konto ale chyba posty i tak by nie usunęli bo dziwnie by było.Niby całe wątki giną ,ale to chyba nie to samo.Zastanawiałam się czemu nowi nigdy nie piszą ,nie dziwią sie co z ich postami ale tak sobie myślę ,ze tez ich posty od razu ginęły.Swoją drogą to tak męczące ,pilnować co piszą ,choć od tego są moderatorzy i to ich praca.Ważne jednak by nie przeginać w żadną stronę.

Ja już nawet nie chcę się wypowiadać i zabierać głosu w oczywistych sprawach, gdzie wszyscy widzą, co się dzieje.


RE: nie wytrzymałam - zawiedziona - 17-05-2019

(11-11-2018, 20:21:35)MarwPL napisał(a): Jeśli powód nie potrafi wykazać przed sądem wysokości roszczenia, to zawnioskowanie do sądu z wezwań do zapłaty z jeszcze innymi kwotami, może przyczynić się do oddalenia powództwa, jako powództwo nie udowodnione w zakresie wysokości.

A jak jest liczona wysokość roszczenia? Tzn jaka kwota jest brana wtedy  sądzie pod uwagę ?.Bo po każdej cesji w zasadzie kwota się niestety zmienia ,rosną odsetki karne.Nie wiem jaka wysokość karnych odsetek jest prawidłowa.