BezNakazu.pl
STRES - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: STRES (/showthread.php?tid=48)



RE: STRES - Anastazja86 - 23-09-2018

Boję się poniedziałków. Boję się patrzeć w skrzynkę jak wracam z pracy.. mam nadzieję że kiedyś będę żyła inaczej.


RE: STRES - grabi_en - 23-09-2018

(23-09-2018, 18:59:55)Anastazja86 napisał(a): Boję się poniedziałków.  Boję się patrzeć w skrzynkę jak wracam z pracy.. mam nadzieję  że kiedyś będę żyła inaczej.

Będą takie dni, że nic nie będzie w skrzynce. Niestety jak się człowiek zadłużał przez jakiś czas, to nie wyjdzie z długów z dnia na dzień... ale pewnie kiedyś nastapi ten dzień i napiszemy za parę lat jestem wolna od długów.


RE: STRES - Wonder_Woman - 23-09-2018

(23-09-2018, 18:59:55)Anastazja86 napisał(a): Boję się poniedziałków.  Boję się patrzeć w skrzynkę jak wracam z pracy.. mam nadzieję  że kiedyś będę żyła inaczej.
Mnie nawet w soboty przynoszą i tak masz fajnie, ze w weekendy masz 
wolne...


RE: STRES - An1981 - 23-09-2018

Mało tego jak wyjdziemy z tego to ustalimy miejsce docelowe i wspólnie wypijemy toast za wyjście z tego bagna.Potrzebujemy dozo SIŁY i wiary A na pewno nam się uda. Pozdrawiam.


RE: STRES - Mila1 - 23-09-2018

Grabien, aż milion? Ja zadowoliłabym się każdą sumą?


RE: STRES - grabi_en - 23-09-2018

(23-09-2018, 19:50:33)Mila1 napisał(a): Grabien, aż milion? Ja zadowoliłabym się każdą sumą?

Planuję, prócz spłaty kredytów i chwilówek, odłożyć trochę kasy na konto coby żyć z % i obowiązkowo zwiedzić Maltę i inne stolice chwilówek oraz zorganizować bezpłatną imprezę dla zaprzyjaźnionych dłużników i krowę też zaproszę Język


RE: STRES - Mila1 - 23-09-2018

No to masz piękne marzenia. Najbardziej podoba mi się ta impreza!


RE: STRES - Wonder_Woman - 23-09-2018

(23-09-2018, 20:05:54)Ograbi_en napisał(a):
(23-09-2018, 19:50:33)Mila1 napisał(a): Grabien, aż milion? Ja zadowoliłabym się każdą sumą?

Planuję, prócz spłaty kredytów i chwilówek, odłożyć trochę kasy na konto coby żyć z % i obowiązkowo zwiedzić Maltę i inne stolice chwilówek oraz zorganizować bezpłatną imprezę dla zaprzyjaźnionych dłużników i krowę też zaproszę Język
Ha ha, to trochę pozwiedzasz różnych egzotycznych miejsc 
Rozumiem, ze na drzwiach każdej siedziby napiszesz brzydkie słowo i narysujesz brzydki znak ?Duży uśmiech 
I podpiszesz nickami wszystkich nas z serdecznymi pozdrowieniami Uśmiech


RE: STRES - Mila1 - 24-09-2018

Całe szczęście, że stres nie dopada nas wszystkich w tym samym czasie. Zawsze znajdzie się ktoś kto wleje trochę optymizmu i pomoże tym co akurat złapali doła.


RE: STRES - Katisia 77 - 24-09-2018

Sprawdziłam sobie ferratum ile spłaciłam więc z 4000 które dostałam spłaciłam ponad 3100.Rata 349 zł. Tak sobie myślę że spłace jeszcze 4 i tą pożyczkę już dołożę na półkę. Spróbuję podciągnąć pod skd może coś tam zrozumie. Boże daj mi siłę. W epu na razie nic nie ma. Hapi po terminie. Też muszę sprawdzić ile już spłaciłam.