BezNakazu.pl
STRES - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: STRES (/showthread.php?tid=48)



RE: STRES - Katisia 77 - 18-09-2018

A ja niestety leżę i nie mam siły na nic. Dopadł mnie jakiś wirus. Najpierw dzieciaki się pochorowały a teraz ja. Jutro chyba zostanę w domu. Czuję się okropnie. Do mnie wydzwaniają ciągle z Arvato za vivus. Kilkanaście telefonów kilka smsów.


RE: STRES - Biedronka 24 - 18-09-2018

(18-09-2018, 19:09:00)grabi_en napisał(a): A mi chyba w pracy odłączyli internet z mojego komputera - niestety pracuję w takim miejscu, że wszystko jest na podglądzie i podsłuchu. Nawet nie idę się zapytać - całe szczęście, że  mam internet w komórce.

I ja mam podgląd, ale też niektóre strony poblokowane, korzystam tylko z telefonu w pracy.


RE: STRES - Wonder_Woman - 18-09-2018

(18-09-2018, 19:09:00)grabi_en napisał(a): A mi chyba w pracy odłączyli internet z mojego komputera - niestety pracuję w takim miejscu, że wszystko jest na podglądzie i podsłuchu. Nawet nie idę się zapytać - całe szczęście, że  mam internet w komórce.

To Cię chyba zinwigilowali i odcięli od sieci Uśmiech
Chyba, że to tylko awaria


RE: STRES - AnowiB - 22-09-2018

Wczoraj mój optymizm poszedł sobie precz.Złapałam jakiegoś doła.Z jednego się tylko cieszę,że mąż wie i nie muszę nic ukrywać.Nic,jadę z wnuczkami na basen,może utopię tego doła.


RE: STRES - grabi_en - 22-09-2018

(22-09-2018, 10:31:52)AnowiB napisał(a): Wczoraj mój  optymizm poszedł sobie precz.Złapałam jakiegoś doła.Z jednego się tylko cieszę,że mąż wie i nie muszę nic ukrywać.Nic,jadę z wnuczkami na basen,może utopię tego doła.

Bardzo dobry pomyśl, wszyscy tak mamy, ze czasami łapiemy dola i trzeba zająć się czymś innym. Wiem, że do mnie napisałaś na 2 forum, ale nie mogę się dokopać na pocztę, bo zostałam tam skutecznie "zawieszona" do przeglądania i udzielania odpowiedzi, administrator się tłumaczy, że to  z powodu prac konserwacyjnych, tylko jakimś dziwnym trafem tylko ja mam tam problemy. Pożyjemy - poczekamy.


RE: STRES - Wonder_Woman - 22-09-2018

(22-09-2018, 10:31:52)AnowiB napisał(a): Wczoraj mój  optymizm poszedł sobie precz.Złapałam jakiegoś doła.Z jednego się tylko cieszę,że mąż wie i nie muszę nic ukrywać.Nic,jadę z wnuczkami na basen,może utopię tego doła.
Witam w klubie 
Mnie dziś wszystko wkurza na maxa


RE: STRES - grabi_en - 22-09-2018

Odpowiedź na moją skargę na nie działające dla mnie forum.

Przyjrzę się problemowi w przyszłym tygodniu, informacje o wolnym działaniu
serwera po zalogowaniu mam także od kilku innych osób.


Pozdrawiam
Piotr
Administrator Forum-Kredytowe.pl


Ale działają błyskawicznie - jestem pod wrażeniem


RE: STRES - Mariuszd37 - 22-09-2018

Dla mnie stresem jest jak nie jestem czegos pewien, nie wiem co mnie czeka ittp wpadam wtedy w panike


RE: STRES - AnowiB - 22-09-2018

(22-09-2018, 13:27:43)Mariuszd37 napisał(a): Dla mnie stresem jest jak nie jestem czegos pewien, nie wiem co mnie czeka ittp wpadam wtedy w panike

Ja nie panikuje jeżeli chodzi o długi.Wiem,że zrobiłam głupotę,pluję sobie w brodę jak mogłam być tak bezmyślna.A co mnie czeka to wiem,w najgorszym wypadku sąd i może komornik.Ale tym się nie stresuję,spłacam ile mogę,może do sądu uda mi się wyplątać.A z innymi sprawami to życie i tak pisze swój scenariusz.Nigdy nie można być niczego pewnym.


RE: STRES - Mila1 - 22-09-2018

Dokładnie. Raz lepiej raz gorzej, a na wiele sytuacji i tak nie mam wpływu. Mam kasę to płacę, a jak nie mam to nie u rodzę. I tyle w tym temacie.