BezNakazu.pl
STRES - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: STRES (/showthread.php?tid=48)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: STRES - grabi_en - 16-04-2019

(15-04-2019, 23:18:40)Biedronka 24 napisał(a):
(15-04-2019, 22:47:38)Mila1 napisał(a):
(15-04-2019, 22:37:09)Biedronka 24 napisał(a): Ja jakoś zaczynam wątpić, tracę nadzieję że będzie dobrze.

Oj, droga Biedrono, wiesz, że wszyscy tak mamy! Dopóki żyjemy jest nadzieja i tylko to trzyma mnie jeszcze w jakim takim pionie. Walczymy do końca! Uśmiech

Tak wiem, tylko jak czytam na forum., że już ponad rok się zmagacie z windykacją a ja nie płacę od sierpnia i mam już trzy albo cztery sprawy w sądzie i druga odbędzie się jutro. Jakoś szybko to wszystko.

Jedni idą szybciej do EPU, drudzy sprzedają lub bezpośrednio składają pozew do SR, dlatego powtarzam nie należy się sugerować czasem rozpatrzenia spraw, gdyż to jest uzależnione od obłożenia sądu, u mnie to trwa mniej więcej rok od wniesienia sprzeciwu w EPU do pierwszej rozprawy w SR i nigdy na pierwszym posiedzeniu nie było rozpatrzenia, zazwyczaj na czwartym  jest rozstrzygnięcie. Dlatego widząc sprawę w SR wiem, że najpierw mój Pełnomocnik musi się odnieść do dowodów wniesionym przez powoda, później powód coś jeszcze pisze lub sąd ich dodatkowo zobowiązuje o dostarczenie czegoś i tak mniej więcej od 4 do 6 m-cy trwa to w SR - od chwili otrzymania dowodów na które powód wywodzi powództwo.
Wygląda na to, że u Ciebie idzie to w takim samym tempie jak u wszystkich, bo od sierpnia do kwietnia już jest 9 miesięcy.


RE: STRES - Katisia 77 - 17-04-2019

Moja sprawa za wandoo z powództwa Smart Lease umorzona w Epu po jednym dniu. Chyba się referendarz mi zmienił bo jak dotąd wszystko mi przyklepowali od razu. A oczywiście windykują i chcą pieniążki na już. Mimo że sprawa była w sądzie.


RE: STRES - grabi_en - 17-04-2019

(17-04-2019, 11:06:10)Katisia 77 napisał(a): Moja sprawa za wandoo z powództwa Smart Lease umorzona w Epu po jednym dniu. Chyba się referendarz mi zmienił bo jak dotąd wszystko mi przyklepowali od razu. A oczywiście windykują i chcą pieniążki na już. Mimo że sprawa była w sądzie.
 To, że sprawa była w sądzie i nie uzyskali nakazu zapłaty, nikt im nie zabroni Ciebie windykować - bo dług dalej istnieje. Umorzyli w EPU, bo o to wnioskował wierzyciel, czyli na końcu pozwu powinien być wniosek " w przypadku braku podstaw do wydania nakazu zapłaty - wycofujemy pozew"?


RE: STRES - Katisia 77 - 17-04-2019

Pewno tak. Ale i tak się cieszę i mam nadzieję że do świąt nic się nowego nie pojawi. A o resztę po martwię się potem.


RE: STRES - Katisia 77 - 23-04-2019

No i mam pierwszą sprawę w Rejonowym dzisiaj odebrałam papiery. EQUES DEBITUM 2. TO ZA FRIENDLY FINANCE. Jeszcze tusz w drukarce się skończył. Jutro trzeba dokupić i wysłać papiery do p. Marka. Tak się zestresowałam że brzuch mnie rozbolał. Oby wszystko dobrze się skończyło.. Tyle już spłacone i jeszcze tyle do spłaty.


RE: STRES - MarwPL - 23-04-2019

(23-04-2019, 20:00:01)Katisia 77 napisał(a): No i mam pierwszą sprawę w Rejonowym dzisiaj odebrałam papiery. EQUES DEBITUM 2. TO ZA FRIENDLY FINANCE. Jeszcze tusz w drukarce się skończył. Jutro trzeba dokupić i wysłać papiery do p. Marka. Tak się zestresowałam że brzuch mnie rozbolał. Oby wszystko dobrze się skończyło.. Tyle już spłacone i jeszcze tyle do spłaty.

Pożyczka Friendly Finance zawierana była przez internet.
Na pewno pokażą dowód wypłaty pożyczki i wydruk umowy pożyczki.
Każdy sędzia takie dowody interpretuje na swój sposób.


RE: STRES - bombi - 29-04-2019

U mnie jeszcze cicho w EPU ale już są dwie cesje. Staram się za Waszą radą pilnować korespondencji i uczuliłam też moją mamę u której już nie mieszkam ale jestem tam wciąż zameldowana. Od czerwca zmieniam pracę i przeprowadzam się do Warszawy, nie będę aktualizować adresu zamieszkania, bo czekam na najazd windykatorów terenowych (jadą już od stycznia) Duży uśmiech


RE: STRES - grabi_en - 29-04-2019

(29-04-2019, 09:29:01)bombi napisał(a): U mnie jeszcze cicho w EPU ale już są dwie cesje. Staram się za Waszą radą pilnować korespondencji i uczuliłam też moją mamę u której już nie mieszkam ale jestem tam wciąż zameldowana. Od czerwca zmieniam pracę i przeprowadzam się do Warszawy, nie będę aktualizować adresu zamieszkania, bo czekam na najazd windykatorów terenowych (jadą już od stycznia) Duży uśmiech

Tak jak i do wszystkich jadą  Duży uśmiech - to taki trik psychologiczny - na wystraszenie i tak już spanikowanego dłużnika, Ci co przyjadą i będą - to się nie zapowiadają.


RE: STRES - bombi - 29-04-2019

(29-04-2019, 09:41:17)grabi_en napisał(a):
(29-04-2019, 09:29:01)bombi napisał(a): U mnie jeszcze cicho w EPU ale już są dwie cesje. Staram się za Waszą radą pilnować korespondencji i uczuliłam też moją mamę u której już nie mieszkam ale jestem tam wciąż zameldowana. Od czerwca zmieniam pracę i przeprowadzam się do Warszawy, nie będę aktualizować adresu zamieszkania, bo czekam na najazd windykatorów terenowych (jadą już od stycznia) Duży uśmiech

Tak jak i do wszystkich jadą  Duży uśmiech  - to taki trik psychologiczny - na wystraszenie i tak już spanikowanego dłużnika, Ci co przyjadą i będą - to się nie zapowiadają.
U mnie raz napisali, że jadą, będą po 15 a następnego dnia wysłali sms: „wczoraj jednak nie dojechaliśmy ale będziemy zaraz” :p :p


RE: STRES - grabi_en - 15-05-2019

Wczoraj miałam dzień bez żadnego telefonu z windykacji, za to dzisiaj od rana oczywiście GetBack - myślałam, że już wszystkie od nich numery zablokowałam, ale nie dosłownie w niewielkim odstępie połączenie z numeru 519...... i 32 ...... Oni mnie windykują za Vivus, który kupili, a sprawa jest w sądzie to o czym z nimi rozmawiać - no fakt nie dostali nakazu zapłaty - to może jak na mnie pokrzyczą to im stworzę pieniądze i prędziutko oddam - też bym tak chciała.
Jak ja teraz dziękuję, wszystkim którzy mi odmawiali udzielenie kredytu, pożyczki - chwilówki - bo bym chyba do setki spłacała te długi, naszła mnie taka refleksja, że spokój tylko może uratować i tak trudną sytuację i praca, praca, praca za pieniądze oraz odpowiedni Pełnomocnik do reprezentowania mnie w sądzie.