BezNakazu.pl
STRES - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: STRES (/showthread.php?tid=48)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: STRES - Biedronka 24 - 22-10-2018

(22-10-2018, 23:16:36)Mila1 napisał(a): A to już cięższa sprawa.Mariusz jest bardzo tajemniczy!

Dajmy mu szansę  Oczko


RE: STRES - Mila1 - 22-10-2018

Ale ja go bardzo lubię i podziwiam. Został sam z dzieckiem i daje radę- taki ojciec siłaczka!


RE: STRES - Sowa_Owa - 23-10-2018

Nie było mnie, nie było, ale jestem.
Ochłonęłam, uspokoiłam się i idę dalej.

Przede wszystkim chciałabym Was informować o mojej walce z długami.
Walka ta obecnie jest tylko i wyłącznie sądowa.
Nie kontaktuję się z wierzycielami w sumie od początku. Czekałam "spokojnie" na sąd. Do tej pory nakaz zapłaty miałam wydany dla Ferratum i SmartPożyczki - spłacone.
W sądzie udało mi się wygrać z Łatwy Kredyt (AK Windykacja) i Zaimo (Medius).
Obecnie toczą się postępowania w sprawach: Vivusa, NetCredit.
Do Rejonu wpłynęło też niedawno ViaSms, ale zobaczymy co z tego będzie.
Spraw wpływających do EPU nie liczę, bo co chwilę wpływają i upadają.
W styczniu i lutym cała reszta zacznie mi się przedawniać. Nie mam zamiaru tego nie spłacać, ale wtedy to ja będę im dyktować warunki i nie będę musiała obawiać się sądu i komornika. Oczywiście liczę się z tym, że pozwy się mogą posypać w najbliższym czasie, ale z drugiej strony większość wierzycieli już milczy od dawna.

Udało mi sie jakiś czas temu restrukturyzować kredyt w BOŚ Banku i to sobie spłacam.

Polecam Wam założyć konto w Portalu Informacyjnym. To pomoga. Chociażby dlatego, że wiecie na bieżąco co wpływa, jak się sprawy kręcą, nie musicie obawiać się awiza sądu, bo już wcześniej jesteście na to przygotowani. Mi to trochę pomogło, bo do tej pory na każde awizo w skrzynce przybywało mi siwych włosów Oczko

Z nowości to Zaimo (Medius) złożył wniosek o uzasadnienie wyroku. Ciekawe czy złożą apelację. Generalnie sama kwota sporu bez odsetek to 670 zł.

Trzymajcie się!


RE: STRES - MarwPL - 23-10-2018

(23-10-2018, 09:40:54)Sowa_Owa napisał(a): Nie było mnie, nie było, ale jestem.
Ochłonęłam, uspokoiłam się i idę dalej.

Przede wszystkim chciałabym Was informować o mojej walce z długami.
Walka ta obecnie jest tylko i wyłącznie sądowa.
Nie kontaktuję się z wierzycielami w sumie od początku. Czekałam "spokojnie" na sąd. Do tej pory nakaz zapłaty miałam wydany dla Ferratum i SmartPożyczki - spłacone.
W sądzie udało mi się wygrać z Łatwy Kredyt (AK Windykacja) i Zaimo (Medius).
Obecnie toczą się postępowania w sprawach: Vivusa, NetCredit.
Do Rejonu wpłynęło też niedawno ViaSms, ale zobaczymy co z tego będzie.
Spraw wpływających do EPU nie liczę, bo co chwilę wpływają i upadają.
W styczniu i lutym cała reszta zacznie mi się przedawniać. Nie mam zamiaru tego nie spłacać, ale wtedy to ja będę im dyktować warunki i nie będę musiała obawiać się sądu i komornika. Oczywiście liczę się z tym, że pozwy się mogą posypać w najbliższym czasie, ale z drugiej strony większość wierzycieli już milczy od dawna.

Udało mi sie jakiś czas temu restrukturyzować kredyt w BOŚ Banku i to sobie spłacam.

Polecam Wam założyć konto w Portalu Informacyjnym. To pomoga. Chociażby dlatego, że wiecie na bieżąco co wpływa, jak się sprawy kręcą, nie musicie obawiać się awiza sądu, bo już wcześniej jesteście na to przygotowani. Mi to trochę pomogło, bo do tej pory na każde awizo w skrzynce przybywało mi siwych włosów Oczko

Z nowości to Zaimo (Medius) złożył wniosek o uzasadnienie wyroku. Ciekawe czy złożą apelację. Generalnie sama kwota sporu bez odsetek to 670 zł.

Trzymajcie się!

Witamy u nas ponownie.
Gratuluję determinacji w walce o swoje.
Ile razy był brany Vivus i NetCredit?
Pytam, ponieważ jeśli kilkukrotnie to przy dobrze postawionych zarzutach nie są w stanie wykazać złożenia oświadczenia woli o zawarciu umowy pożyczki przez pozwanego.
Pomysł z założeniem konta na portalu informacyjnym apelacji praktycznie obowiązkowy dla każdego dłużnika.
Tym bardziej, że nie ma potrzeby systematycznego logowania się do portalu- otrzymujemy maila po wpływie nowej sprawy i każdej nowej czynności w sprawie.
Nie wiem czym Medius się kieruje, ale potrafią złożyć apelację nawet w oczywistych sprawach, gdzie materiał dowodowy nie wykazuje istnienia roszczenia dochodzonego pozwem.
Może się kiedyś nauczą, że samo wpisanie kwoty roszczenia w umowę cesji nie stanowi dowodu na istnienie zobowiązania.
Myślę, że Twoja historia, rady i wskazówki bardzo będą pomocne wszystkim tutaj.
Tym bardziej, że Twoje wygrane powinny być motorem dla pozostałych, że da się wyjść z pętli zadłużenia.


RE: STRES - Mila1 - 23-10-2018

Sówko już za tobą tęskniłam i martwiłam się,. Dobrze, że jesteś (oczywiście wiesz o co chodzì, nie dobrze, że masz długi, ale dobrze, że nic gorszego się nie wydarzyło). Serce


RE: STRES - grabi_en - 23-10-2018

(23-10-2018, 09:40:54)Sowa_Owa napisał(a): Nie było mnie, nie było, ale jestem.
Ochłonęłam, uspokoiłam się i idę dalej.

Przede wszystkim chciałabym Was informować o mojej walce z długami.
Walka ta obecnie jest tylko i wyłącznie sądowa.
Nie kontaktuję się z wierzycielami w sumie od początku. Czekałam "spokojnie" na sąd. Do tej pory nakaz zapłaty miałam wydany dla Ferratum i SmartPożyczki - spłacone.
W sądzie udało mi się wygrać z Łatwy Kredyt (AK Windykacja) i Zaimo (Medius).
Obecnie toczą się postępowania w sprawach: Vivusa, NetCredit.
Do Rejonu wpłynęło też niedawno ViaSms, ale zobaczymy co z tego będzie.
Spraw wpływających do EPU nie liczę, bo co chwilę wpływają i upadają.
W styczniu i lutym cała reszta zacznie mi się przedawniać. Nie mam zamiaru tego nie spłacać, ale wtedy to ja będę im dyktować warunki i nie będę musiała obawiać się sądu i komornika. Oczywiście liczę się z tym, że pozwy się mogą posypać w najbliższym czasie, ale z drugiej strony większość wierzycieli już milczy od dawna.

Udało mi sie jakiś czas temu restrukturyzować kredyt w BOŚ Banku i to sobie spłacam.

Polecam Wam założyć konto w Portalu Informacyjnym. To pomoga. Chociażby dlatego, że wiecie na bieżąco co wpływa, jak się sprawy kręcą, nie musicie obawiać się awiza sądu, bo już wcześniej jesteście na to przygotowani. Mi to trochę pomogło, bo do tej pory na każde awizo w skrzynce przybywało mi siwych włosów Oczko

Z nowości to Zaimo (Medius) złożył wniosek o uzasadnienie wyroku. Ciekawe czy złożą apelację. Generalnie sama kwota sporu bez odsetek to 670 zł.

Trzymajcie się!

Grunt to się nie poddawać i nie dać się  emocjom.


RE: STRES - Mariuszd37 - 23-10-2018

I traktowac to jak cwierc etatu dodatkowe, nie strach nie wiadomo co. Wszystkim nam mam nadzieje sie uda.


RE: STRES - Mila1 - 23-10-2018

Obyś był wyrocznią!


RE: STRES - Mila1 - 23-10-2018

No to jeszcze czekam na wieści od Wonder, bo też dawno jej nie było...


RE: STRES - Biedronka 24 - 23-10-2018

(22-10-2018, 23:39:08)Mila1 napisał(a): Ale ja go bardzo lubię  i podziwiam. Został sam z dzieckiem i daje radę- taki ojciec siłaczka!

Ja też w takim razie podziwiam.