BezNakazu.pl
Moje długi - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: chcę opisać swoją historię jak się wpakowałam w długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Moje długi (/showthread.php?tid=28)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Moje długi - grabi_en - 17-09-2018

(17-09-2018, 19:30:02)Katisia 77 napisał(a): Teraz meila odczytałam że Incasso Kredytowe zaproponowało mi ugodę i przesłało harmonogram spłat. Mam ich za In credit. Tylko że dziwne nic tam nie ma. Pewno mam zadzwonić. Gdybym kasę miała to bym coś wpłaciła.

Z Inkaso Kredytowym ja pisałam e-mailem w sprawie  VIASMS i zaprzestałam spłat po odliczeniu sobie przedłużeń - możesz się z nimi dogadać nawet jak nie masz na ratę, ale trzeba później z tego się wywiązać. Napisałam im, że więcej nie wpłacę i czekam za sądem jak mi nie chcą tego uznać - jeszcze od czasu do czasu próbują coś ugrać, a ja stoję twardo na stanowisku - jak uważacie, ze jestem Wam coś winna to czekam za pozwem.


RE: Moje długi - Biedronka 24 - 17-09-2018

(17-09-2018, 22:46:36)grabi_en napisał(a):
(17-09-2018, 19:30:02)Katisia 77 napisał(a): Teraz meila odczytałam że Incasso Kredytowe zaproponowało mi ugodę i przesłało harmonogram spłat. Mam ich za In credit. Tylko że dziwne nic tam nie ma. Pewno mam zadzwonić. Gdybym kasę miała to bym coś wpłaciła.

Z Inkaso Kredytowym ja pisałam e-mailem w sprawie  VIASMS i zaprzestałam spłat po odliczeniu sobie przedłużeń - możesz się z nimi dogadać nawet jak nie masz na ratę, ale trzeba później z tego się wywiązać. Napisałam im, że więcej nie wpłacę i czekam za sądem jak mi nie chcą tego uznać - jeszcze od czasu do czasu próbują coś ugrać, a ja stoję twardo na stanowisku - jak uważacie, ze jestem Wam coś winna to czekam za pozwem.

Właśnie takie informacje i rady są cenne, dzięki Grabi_en. Do mnie wydzwania Kruk chyba za Credilo i nie wiem czy się dogadywać czy ignorować kontakt.


RE: Moje długi - MarwPL - 17-09-2018

Tzw. dogadywanie się zazwyczaj jest później używane przez wierzyciel na potrzeby postępowania sądowego, aby ułatwić sobie uznanie umowy za zawartą i roszczenie jako uznane.
Jeśli to robicie, to róbcie to z głową.


RE: Moje długi - Mila1 - 18-09-2018

Też mam w mailu info, że propozycja rozłożenia na raty i dalej:propozycja tu- I jest cała kwota. Takie to raty. Nawet nie wiedzą co piszą, albo właśnie wiedzą i robią to celowo. A nóż zadzwonimy zapytać o co chodzi i gdzie te raty i dług uznamy.


RE: Moje długi - uspokajaczka - 18-09-2018

Dokładnie o to chodzi by upolować dłużnika i mieć na niego papiery w sadzie. Mozna iść w raty jak są dogodne i dłuznik wie ze to na bank spłaci w innym przypadku szkoda zachodu.


RE: Moje długi - Katisia 77 - 18-09-2018

Dlatego ja z nikim nie rozmawiam. Jeśli będę miała dodatkowy grosz na spłatę wtedy zadzwonię i spytam się na jakie konto. Na razie nie wiem czy będę miała na tą spłatę.


RE: Moje długi - Mila1 - 18-09-2018

O przepraszam, te raty nie raty to crditreform. Inkaso chce się dogadać lub do sądu na początku października. Już sama nie wiem co robić. Ciągle pod górkę.


RE: Moje długi - grabi_en - 18-09-2018

(18-09-2018, 19:51:39)Mila1 napisał(a): O przepraszam, te raty nie raty to crditreform. Inkaso chce się dogadać lub do sądu na początku października. Już sama nie wiem co robić. Ciągle pod górkę.

Wiesz z ja na początku wierzyłam, że jak raty to nie pójdą do sądu, a zaznaczam, że się wywiązałam z tych rat i tak poszli do sadu, dlatego ja nie doradzam nikomu dogadywać się, wiadomo trzeba to spłacić, ale kiedy nas stać i komu wiemy, że trzeba zapłacić.


RE: Moje długi - Biedronka 24 - 18-09-2018

Dziewczyny mam pytanie. Czy jest wśród Was osoba, która pracuje w kadrach? Miałabym kilka pytań odnoście upadłości firmy, przejęcia przez inną firmę, a warunki dla pracownika?


RE: Moje długi - Mila1 - 18-09-2018

Tyko, że na chwilę obecną stoję w miejscu i to zaczyna mnie przytłaczać. Widoków na dodatkową pracę w tym roku nie ma, dopiero od stycznia. Czytam i się dołuję, jakoś sobie radzicie, a w moim grajdołku ciężko. Nic to, może coś znajdę zanim wszystko się w ysypie.