BezNakazu.pl
Moje długi - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: chcę opisać swoją historię jak się wpakowałam w długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Moje długi (/showthread.php?tid=28)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Moje długi - Katisia 77 - 17-09-2018

Biedronka ja mam to samo. Starałam się to uporządkować ale jak zaczęłam liczyć to odpuściłam. Ja nawet nie wiem co robić z tymi chwilowkami. U mnie to wszystko wysokie kwoty. Nie dam rady.


RE: Moje długi - uspokajaczka - 17-09-2018

(17-09-2018, 08:52:16)Katisia 77 napisał(a): Biedronka ja mam to samo. Starałam się to uporządkować ale jak zaczęłam liczyć to odpuściłam. Ja nawet nie wiem co robić z tymi chwilowkami. U mnie to wszystko wysokie kwoty. Nie dam rady.

Przede wszystkim trzeba to uporządkować, podpiąć papiery pod daną chwilówkę, ułożyć pisma wg dat i pilnować każdego listu, do listów poleconych zbierać koperty i pisać datę odbioru z poczty. Katisa rozpisz te swoje chwilówki - spojrzymy i coś wspólnie podpowiemy - co spłacić w pierwszej, drugiej i ostatniej kolejności.


RE: Moje długi - Mariuszd37 - 17-09-2018

ja mam ogolnie wiekszy porzadek w mailu jak w papierowych wersjach lol


RE: Moje długi - Biedronka 24 - 17-09-2018

(17-09-2018, 09:19:37)uspokajaczka napisał(a):
(17-09-2018, 08:52:16)Katisia 77 napisał(a): Biedronka ja mam to samo. Starałam się to uporządkować ale jak zaczęłam liczyć to odpuściłam. Ja nawet nie wiem co robić z tymi chwilowkami. U mnie to wszystko wysokie kwoty. Nie dam rady.

Przede wszystkim trzeba to uporządkować, podpiąć papiery pod daną chwilówkę, ułożyć pisma wg dat i pilnować każdego listu, do listów  poleconych zbierać koperty i pisać datę odbioru z poczty. Katisa rozpisz te swoje chwilówki - spojrzymy i coś wspólnie podpowiemy - co spłacić w pierwszej, drugiej i ostatniej kolejności.

Ja też nie wiem od czego zacząć, przede wszystkim banki, rapida, potem pożyczki pozabankowe. O chwilówkach chyba narazie muszę zapomnieć, chociaż męczą mnie niemiłosiernie. Łatwy kredyt wydzwania do pracy, Lendon wpisał mnie na długi info, nawet nie chcę tam zaglądać, nie mam niestety 7000 zł do spłaty. Już kombinowałam, żeby odpuścić jakąś ratalną i spłacić mniejszą chwilówkę, ale nie wiem czy sobie nie zaszkodzę. Nie wiem jak działa Aasa, Ferratum, Hapi czy Zaplo i reszta tych dziwnych firm.


RE: Moje długi - Mila1 - 17-09-2018

No niestety ja popłynęłam już z ratalnym. Trudno, będzie co ma być. Pilnuję banku i skoku i Rapid z miesięcznym obsuwem na więcej w tej chwili nie starcza, a przecież trzeba się liczyć z ewentualnymi pozwami i musi być jakaś gotówka na ten cel.


RE: Moje długi - Biedronka 24 - 17-09-2018

(17-09-2018, 18:44:26)Mila1 napisał(a): No niestety ja popłynęłam już z ratalnym. Trudno, będzie co ma być. Pilnuję banku i skoku i Rapid z miesięcznym obsuwem na więcej w tej chwili nie starcza, a przecież trzeba się liczyć z ewentualnymi pozwami i musi być jakaś gotówka na ten cel.

Mnie jeszcze męczy myśl o utracie mieszkania i to, że moje długi przejdą na dzieci, to mnie przeraża strasznie.


RE: Moje długi - Mila1 - 17-09-2018

Ale do tego próbujemy nie dopuścić


RE: Moje długi - Katisia 77 - 17-09-2018

Mnie się już ludzie ryczeć z tego chce. Tyle kasy idzie w spłaty. W sobotę poszłam z dzieciakami do sklepu i odpuściłam. Kupiłam dobre jedzenie. Zrobiłam pyszny obiad. W tym miesiącu też z opóźnieniem wszystko p opłacę. Jeśli mi się uda. Chwilówki nie mam z czego zapłacić. Żadnej.

Rozpiskę zrobię jutro. Ale niewiem co to da.


RE: Moje długi - Mila1 - 17-09-2018

Ja też powinnam siąść do moich teczek, bo ostatnio tylko dorzucałam i okazało się, że jednej brak, ale wróciłam i siadłam do forum. Juto będę wcześniej to się za to wezmę. Muszę przygotować się do pracy na jutro i zrobić coś w domu.


RE: Moje długi - Katisia 77 - 17-09-2018

Teraz meila odczytałam że Incasso Kredytowe zaproponowało mi ugodę i przesłało harmonogram spłat. Mam ich za In credit. Tylko że dziwne nic tam nie ma. Pewno mam zadzwonić. Gdybym kasę miała to bym coś wpłaciła.