BezNakazu.pl
Moje długi - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: chcę opisać swoją historię jak się wpakowałam w długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Moje długi (/showthread.php?tid=28)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Moje długi - Mila1 - 11-10-2018

To trzeba poszukać po ichniej "rodzinie" loan to twór od których chwilówek? Niby mam, ale nie wiem.


RE: Moje długi - Biedronka 24 - 11-10-2018

To chyba deltawiste z pożyczki plus.
Bardzo ciężki dzień mam dzisiaj. Z incredit pisze do mnie jakiś windykator terenowy, że chce ze mną ustalić termin spotkania. Szybka gotówka straszy mnie prokuraturą, już mi ręce opadają.


RE: Moje długi - grabi_en - 11-10-2018

(11-10-2018, 16:30:22)Biedronka 24 napisał(a): To chyba deltawiste z pożyczki plus.
Bardzo ciężki dzień mam dzisiaj. Z incredit pisze do mnie jakiś windykator terenowy, że chce ze mną ustalić termin spotkania. Szybka gotówka straszy mnie prokuraturą, już mi ręce opadają.

Wyluzuj, bo stracisz resztki godności. Ja takie sms, że chcą się umówić to ignorowałam - nigdy nikogo nie było - to tylko rozgrywka psychologiczna.
A Prokurator - popełniłaś przestępstwo - nie sadzę. Piszą bo muszą, bo im się  chce, ale nie należy się przejmować.
Wyluzuj - będziesz zdrowsza, ja to już przerabiałam, mi jak z Armady powiedziała, że idzie do Prokuratora na mnie donieść to ją wyśmiałam i wręcz zachęciłam i zapytałam się skoro jest Pani z innego miasta to żeby Pani nie błądziła podam dokładny adres. Zamilkła.


RE: Moje długi - Biedronka 24 - 11-10-2018

(11-10-2018, 16:36:14)grabi_en napisał(a):
(11-10-2018, 16:30:22)Biedronka 24 napisał(a): To chyba deltawiste z pożyczki plus.
Bardzo ciężki dzień mam dzisiaj. Z incredit pisze do mnie jakiś windykator terenowy, że chce ze mną ustalić termin spotkania. Szybka gotówka straszy mnie prokuraturą, już mi ręce opadają.

Wyluzuj, bo stracisz resztki godności. Ja takie sms, że chcą się umówić to ignorowałam - nigdy nikogo nie było - to tylko rozgrywka psychologiczna.
A Prokurator - popełniłaś przestępstwo - nie sadzę. Piszą bo muszą, bo im się  chce, ale nie należy się przejmować.
Wyluzuj - będziesz zdrowsza, ja to już przerabiałam, mi jak z Armady powiedziała, że idzie do Prokuratora na mnie donieść to ją wyśmiałam i wręcz zachęciłam i zapytałam się skoro jest Pani z innego miasta to żeby Pani nie błądziła podam dokładny adres. Zamilkła.
Wiem, muszę odpuścić ale martwią mnie te groźby. Piszą tak, bo ja nie odbieram żadnego telefonu. Nie wiem co koleżance z pracy mówić o tych telefonach.


RE: Moje długi - grabi_en - 11-10-2018

(11-10-2018, 16:51:01)Biedronka 24 napisał(a):
(11-10-2018, 16:36:14)grabi_en napisał(a):
(11-10-2018, 16:30:22)Biedronka 24 napisał(a): To chyba deltawiste z pożyczki plus.
Bardzo ciężki dzień mam dzisiaj. Z incredit pisze do mnie jakiś windykator terenowy, że chce ze mną ustalić termin spotkania. Szybka gotówka straszy mnie prokuraturą, już mi ręce opadają.

Wyluzuj, bo stracisz resztki godności. Ja takie sms, że chcą się umówić to ignorowałam - nigdy nikogo nie było - to tylko rozgrywka psychologiczna.
A Prokurator - popełniłaś przestępstwo - nie sadzę. Piszą bo muszą, bo im się  chce, ale nie należy się przejmować.
Wyluzuj - będziesz zdrowsza, ja to już przerabiałam, mi jak z Armady powiedziała, że idzie do Prokuratora na mnie donieść to ją wyśmiałam i wręcz zachęciłam i zapytałam się skoro jest Pani z innego miasta to żeby Pani nie błądziła podam dokładny adres. Zamilkła.
Wiem, muszę odpuścić ale martwią mnie te groźby. Piszą tak, bo ja nie odbieram żadnego telefonu. Nie wiem co koleżance z pracy mówić o tych telefonach.
Zdobądź się na odwagę i powiedz, że masz problemy finansowe i pracujesz nad tym z pomocą prawną i tych telefonów będzie więcej i niech spadają, niech dzwonią do Ciebie na komórkę. Ja nie odbierałam telefonów na komórce, a jak dzwonili do mnie do pracy to im mówiłam, że nie wolno im do mnie dzwonić i do widzenia.


RE: Moje długi - Mila1 - 11-10-2018

Ja tylko raz naszej sekretarce powiedzìałam, gdy dała mi karteczkę z numerem: niech spadają na drzewo, mają do mnie numer (Ale nie odbieram, dzięki za aplikację odebrać telefon) i więcej nie dostałam, albo nie dzwonią, albo wysyła ich na drzewo!


RE: Moje długi - grabi_en - 11-10-2018

(11-10-2018, 17:27:04)Mila1 napisał(a): Ja tylko raz naszej sekretarce powiedzìałam, gdy dała mi karteczkę z numerem: niech spadają na drzewo, mają do mnie numer (Ale nie odbieram, dzięki za aplikację odebrać telefon) i więcej nie dostałam, albo nie dzwonią, albo wysyła ich na drzewo!

Ja naprawdę rozumiem dłużnika w jaką wpada panikę od tych telefonów i sms, ale uwierzcie za pół roku same dojdziecie do wniosku po co ja tak panikowałam i się denerwowałam, a pisali mi inni, szkoda zdrowia.. Pamiętam jak jakaś windykacja zapowiedziała się , że będzie w sobotę. Siedziałam w domu cichutko nadsłuchując pukania lub dzwonka. Nikogo nie było. i prawda jest taka, że jak mają przyjechać do dłużnika to go nie informują, a te wszystkie sms, e-maile typu jedziemy tylko nie dojechaliśmy bo wiatr, bo deszcz, bo śnieg, bo słońce, bo byliśmy a nikogo nie zastaliśmy - to typowe straszaki.


RE: Moje długi - Mariuszd37 - 11-10-2018

Ale jakie perfidne.
Tak naprawde a wychodze drugi raz z dlugów średnio miałem jedna wizyte na rok więc spokojnie.
I tylko byli ci co mają siedziby jak np kruk, kredyty chwilowki provident.
Reszta to automaty piszą najlepiej nic nie odpisywać i żyć.


RE: Moje długi - Biedronka 24 - 11-10-2018

Macie rację. Chyba zdobędę się na odwagę i powiem koleżance o co chodzi, trudne to będzie, najzwyczajniej się wstydzę.
Przed chwilą odebrałam telefon wiedząc, że to automat szybkiej gotówki albo freezl i automat powiedział, że żarty z mojej strony się skończyły Uśmiech dosłownie Uśmiech aż się uśmiałam.


RE: Moje długi - Mila1 - 11-10-2018

No to po co odbierasz. Dziś się uśmiałaś, a innym razem Cię wystraszą i zdenerwują. Ja mam aplikację " odebrać telefon" i mam względny spokój. Wystarczą ich smsy i maile po co się dołować telefonami. Czasami sprawdzam w aplikacjì kto dzwonił, i tyle!