BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 08-07-2021

G.. Utrudnia wpis, najwyżej jak komórkę się bierze to trzeba kaucję wpłacić, pożyczek i tak nie biorę, z netem nie było problemów z podpisaniem umowy, o szopenie...


RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - grabi_en - 19-07-2021

VISSET.Pl - już się boję  Wywracanie oczami Wywracanie oczami Wywracanie oczami



Dzień dobry,

Z uwagi na dotychczasowy przebieg procesu windykacyjnego, prowadzonego w związku z niespłaceniem pożyczki gotówkowej xxxxxx zaciągniętej na portalu Visset.pl, podjęliśmy decyzję o wszczęciu postępowania detektywistycznego (zgodnie z Ustawą z dnia 6 lipca 2001 roku o usługach detektywistycznych).

Celem tego postępowania jest pozyskanie wiedzy na temat braku spłaty oraz możliwości zaspokojenia roszczeń Wierzyciela, w szczególności:
* pozyskanie informacji nt. zobowiązań, zdolności i wiarygodności w stosunkach gospodarczych oraz ukrytych źródeł dochodu. 

Obecnie trwają rozmowy, które pozwolą nam pozyskać licencjonowanego detektywa z obszaru Pani miejsca zameldowania i zamieszkania.

Wobec powyższego, proszę rozważyć przystąpienie do Planu spłaty, na dogodnych warunkach- podobnie jak 83% pozostałych naszych Klientów.

Ustalenie Planu spłaty pozwoli na rozliczenie pożyczki w sposób dogodny dla każdej ze Stron oraz zminimalizuje dodatkowe koszty w sprawie.
Dobrowolna spłata spowoduje również odroczenie działań detektywistycznych w niniejszej sprawie.


RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 19-07-2021

Jakoś ja jestem w 17procentach bo podp.. Mnie do sądu takie ugody z wami możliwe. Już się boimy, zapala pewnie przyjedzie haha


RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - grabi_en - 23-08-2021

I kolejny wygrany wyrok, warto się bronić do samego końca:




Dnia 20 sierpnia 2021 r. Sąd Okręgowy w xxxxxx IV Wydział Cywilny – Odwoławczy w składzie następującym: Przewodnicząca: Sędzia xxxxx xxxxxx po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym w dniu 20 sierpnia 2021 r. w xxxxxx sprawy z powództwa VINDICATE COLLECTION spółki z o.o. z siedzibą w Warszawie przeciwko xxxxxxx xxxxxxx o zapłatę na skutek apelacji pozwanej od wyroku Sądu Rejonowego w xxxxxxx z 4 maja 2021 r. sygn. akt I Cxxxxxxx19 wydał wyrok w którym:
- zmienił zaskarżony wyrok i powództwo oddalił;
- zasądził od powoda VINDICATE COLLECTION spółki z o.o. z siedzibą w Warszawie na rzecz pozwanej xxxxx xxxxxxxx kwotę 287 (dwieście osiemdziesiąt siedem) zł tytułem zwrotu kosztów zastępstwa prawnego; 
- zasądził od powoda VINDICATE COLLECTION spółki z o.o. z siedzibą w Warszawie na rzecz pozwanej xxxxxx xxxxxxxx  kwotę 235 (dwieście trzydzieści pięć) zł tytułem zwrotu kosztów procesu w postępowaniu przed sądem II instancji.

Bardzo dziękuję całemu zespołowi BN , a w szczególności panu Markowi i mojemu Pełnomocnikowi :*:*:*:*:*:*:*

Doczytałam dzisiaj i sprawdziłam, że sprawa była z powództwa Zaliczka.pl, a Sąd Okręgowy wyprostował sędzinę która mi wszystko zasądzała - co do niej trafiało.


RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 24-08-2021

Niech więcej wyprostowuje, gratulacje.


RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - grabi_en - 24-08-2021

(24-08-2021, 09:01:58)Mariuszd37 napisał(a): Niech więcej wyprostowuje, gratulacje.

Czuję satysfakcję i myślę, że BN również, że utarli nos nie mylącej się Pani sędzinie, bo jak ją tylko widziałam, że znów ją mam przydzieloną do sprawy to z góry wiedziałam, że będzie zasądzenie.


RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 25-08-2021

I bardzo dobrze jej


RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - grabi_en - 01-09-2021

Kasa Stefczyka -jeżeli ktoś ma ich przegranych, to właśnie jestem z nimi po dwóch rozmowach i jestem pod pozytywnym wrażeniem - nie ma nacisku, niepotrzebnych nerw, rozmowa bardzo rzeczowa i bardzo spokojna, pomimo, że mój dług sprzedali dalej i rozmawiałam z nowym wierzycielem, ale Pani najpierw sprawdza na jakim etapie jest sprawa i ile w całości wynosi dług, dzwoniąc dzisiaj  dowiedziałam się że dług rozkładają na 72 m-ce, w grę wchodzi również wydłużenie terminu po uprzednim wyrażeniu zgody przez pierwotnego wierzyciela. 
I tu się tak chwilę należy zastanowić, że skoro mam nowego wierzyciela to po co aprobata pierwszego - pewnie jak zwykle matka i córka.
Co ciekawego, nie narzucają rat tylko dłużnik sam się musi określić, ale rozważnie i rozsądnie bo nikt nie wyrazi zgody po 100 zł przy długu wielkim.
Sami wysyłają ugodę do podpisania, ale już po prawomocnym wyroku.


RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 01-09-2021

Taka to sama cesja jak freezl to szybkiej gotówki. Trzymam kciuki


RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - grabi_en - 11-09-2021

Ja to wszystko wiem - jak należy prawidłowo spłacać zadłużenie i co należy w przelewie pisać - numer pożyczki lub wyrok. 
Ale życie ma swoje prawa i tempo z nim związane, przelałam 4 razy kasę wpisując przelew - ugoda i to był mój błąd. Ugoda zawarta telefonicznie, bez żadnego potwierdzenia mailowego lub pisemnego. Dług spłacony  i teraz wierzyciel dostał klauzę wyroku i mój Pełnomocnik kwestionuje moje przelewy - bo nie napisałam syg. akt, ponieważ musimy wystąpić o uchylenie klauzuli wyroku. 
Uczcie się żeby nie popełniać błędów, wiem rady, radami, ale i tak zawsze gdzieś odwalę babola. Smutny Smutny Smutny Smutny