BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 18-06-2021

Mi już tylko 3 sprawy w rejonie zostały i 1 w epu.
Tez idzie ku koncowi dzięki ekipie Marka.
Wróciłem właśnie z drugiej roboty, fajnie zdrowieć z długoszajby.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - grabi_en - 18-06-2021

(18-06-2021, 01:35:50)Mariuszd37 napisał(a): Mi już tylko 3 sprawy w rejonie zostały i 1 w epu.
Tez idzie ku koncowi dzięki ekipie Marka.
Wróciłem właśnie z drugiej roboty, fajnie zdrowieć z długoszajby.

Każdy kto chce wyjść z długów, powinien poważnie rozważyć dodatkowe zatrudnienie - bo to jest podstawa właściwego planowania zobowiązać, bo nie oszukujmy się będą sprawy wygrane jak i przegrane i jak nie masz rodziny która wyłoży kasę na nasze długi to trzeba samemu to ogarnąć i zakasać rękawy, ale gdzieś tam w tunelu widać światełko.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - grabi_en - 21-06-2021

W czerwcu 2017 roku wzięłam ostatnie chwilówki i od tamtej pory nie dobrałam żadnej - nawet mnie nie kusiło bo po 1 nikt mi nie chciał dać, po 2 odzyskałam rozum, że tylko popadam w większe długi i tak po 4 latach mojej walki bilans jest następujący:
- spłaciłam sama - bo się dogadałam na dobre warunki - 7
- spłacone po przegranej - 5 (Tani Kredyt, Szybka Moneta, Łatwy Kredyt, Ultimo, Net Credit)
- umorzenia - 3
- do spłaty  na dzień dzisiejszy 1
do chwili obecnej do sądu nie poszło SIGNI, które nabyło Pożyczkomat
- w EPU - brak spraw
- w SR 4-5


RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 21-06-2021

A ja byłem głupi i do 2019 brałem mniej, bo myślałem że teraz kontrolowanie będę brał, że teraz
będać już mądry i znając wszystkie fora o długach wszystko wiem i nie zrobię takich głupot,
a zrobiłem, k...zrobiłem.

I co, provident 2019, feniko 2019, potrzebowałem tego, potrzebowałem tej lekcji.
Przepraszam jeżeli ktoś myślał że jestem super za..y, czytałem o uzależnieniach od długów, jako czymś podobnym
jak hazard,można powiedzieć że myślałem że w 2019 się odegram, nie odegrałem się, 9 koła wisi z providenta w sądzie i 2 koła z feniko

Jedynie co mogę to jechać jutro do rosmana do drugiej pracy i zbierać kasę by dopłacić do kapitału.

Jestem po prostu jednym z Was, gramy tą samą sztukę, w tym samym teatrze tymi samymi strojami i rekwizytami.


RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - grabi_en - 21-06-2021

(21-06-2021, 19:16:33)Mariuszd37 napisał(a): A ja byłem głupi i do 2019 brałem mniej, bo myślałem że teraz kontrolowanie będę brał, że teraz
będać już mądry i znając wszystkie fora o długach wszystko wiem i nie zrobię takich głupot,
a zrobiłem, k...zrobiłem.

I co, provident 2019, feniko 2019, potrzebowałem tego, potrzebowałem tej lekcji.
Przepraszam jeżeli ktoś myślał że jestem super za..y, czytałem o uzależnieniach od długów, jako czymś podobnym
jak hazard,można powiedzieć że myślałem że w 2019 się odegram, nie odegrałem się, 9 koła wisi z providenta w sądzie i 2 koła z feniko

Jedynie co mogę to jechać jutro do rosmana do drugiej pracy i zbierać kasę by dopłacić do kapitału.

Jestem po prostu jednym z Was, gramy tą samą sztukę, w tym samym teatrze tymi samymi strojami i rekwizytami.

Na każdego przyjdzie czas i wróci mu rozum i zrozumie, że nie ma sensu się zadłużać.
Nie powiem było ciężko bardzo ciężko, do takiego stopnia, że szkoda mi było wydać 2 zł na lód i wszyscy byli zdziwieni, że pełnia lata, a ja nie kupię sobie loda - teraz już kupuję, bo ile można sobie odmawiać  i się nad sobą użalać. Teraz mam postanowienie, że za pożyczoną kasę nic nie kupię - będę odkładała, aż uzbieram i nie ważne ile to będzie trwało. Jedyna pozytywna rzecz jaka teraz jest to mocno myślę co mi jest niezbędne, co potrzebne, a co może poczekać.


RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 21-06-2021

Mi Excel wszystko dyktuje co robic
Liczby nie kłamią


RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - grabi_en - 24-06-2021

Na wszystkie firmy do których zwróciłam się o wydanie zaświadczenie o spłacie zobowiązania po przegranej w sądzie, tylko jeden wierzyciel - Ultimo wystawiło taki dokument, a reszta udaje, że nie widzi - bo inaczej nie można tego interpretować. I teraz pytanie robią to celowo ??? bo mają jeszcze jakieś plany na moją kasę.


RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - Mila1 - 24-06-2021

(24-06-2021, 16:10:35)grabi_en napisał(a): Na wszystkie firmy do których zwróciłam się o wydanie zaświadczenie o spłacie zobowiązania po przegranej w sądzie, tylko jeden wierzyciel  -  Ultimo wystawiło taki dokument, a reszta udaje, że nie widzi - bo inaczej nie można tego interpretować. I teraz pytanie robią to celowo ??? bo mają jeszcze jakieś plany na moją kasę.

Ja nie dostałam od alektum, a miało być do 14 dni...


RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 24-06-2021

Może sprzedać chcą niestety i udawać glupa


RE: ROK, DWA, TRZY, CZTERY LATA- walki z długami - grabi_en - 07-07-2021

To mnie rozbawili, nie planuję nic brać żadnych pożyczek, kredytów - kompletnie nic, a wykaz majątku tylko mogę podać komornikowi, całe szczęście, że dodali  PRAWDOPODOBNIE i tak jestem dłużnikiem, a czy wypłacalnych - nie robi to na mnie żadnego wrażenia.


W związku z brakiem rozliczenia pożyczki o nr xxxxxx od 1420 dni i brakiem reakcji na wysyłane przez Wierzyciela propozycje ugodowego rozwiązania sprawy, informujemy o prawdopodobnych działaniach w sprawie.
Z uwagi na przysługujące Wierzycielowi prawo złożenia do Sądu wniosku o wyjawienie Pani majątku, w celu zaspokojenia należnego mu roszczenia, rozważna jest taka możliwość. W przypadku podania nieprawdziwych informacji, naraża się Pani na odpowiedzialność karną, zagrożoną nawet karą pozbawienia wolności do 3 lat.
Następnie, po wydaniu postanowienia zobowiązującego do przedstawienia wykazu majątku, zostanie automatycznie przesłany wniosek o wpisanie Pani do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych.
Taki wpis będzie widniał przez 10 lat, nawet po uregulowaniu zobowiązania. To znacznie utrudnia korzystanie z kredytów, pożyczek, leasingów, dostępu do operatorów telewizji kablowej i dostawców internetu itd. Oznaczać to może również upadek wizerunku jako osoby rzetelnej.
Wobec powyższego, Wierzyciel wnosi o bezzwłoczne podjęcie działań, mających na celu polubowne rozwiązanie sprawy. Podjęcie dobrowolnej spłaty lub kontakt, zapewniają wstrzymanie podjęcia powyższych kroków.