BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - MarwPL - 27-05-2021

(26-05-2021, 13:12:16)Karafka napisał(a): Cześć, jestem tu nowa... Choć przyznam szczerze, że wolałabym gdyby mnie tu nie było ?.
Jedna sprawa w epu, druga w rejonie.
Pozdrawiam.

Do Rejonu podało mnie ultimo. Macie jakieś doświadczenie z nimi?

Do EPU miało być. ? Nie do rejonu.

Witaj na naszym forum.
Prowadzę mnóstwo spraw na naszych klientów z powództwa Ultimo.
99% jest przez nas wygrywanych, ponieważ sprawy z Ultimo mamy opanowane do perfekcji.
Aby ocenić wstępnie Twoje szanse w sądzie podaj proszę który sąd rejonowy jest właściwy dla Twojego miejsca zamieszkania oraz za jaką pożyczkę zostałaś pozwana.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Karafka - 27-05-2021

Sąd pewnie Tychy, ale na razie czekam na pismo z epu. A chodzi o abonamenty z Play, zalogowałam się dziś u nich i jak jednorazowo wpłacę to 13 tys i nie ma tematu, w sądzie o 15tys jest, a w Play było 5tys już przy wypowiedzeniu umowy, gdzie jakbym spłaciła je to bym numery zachowała.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - grabi_en - 27-05-2021

(27-05-2021, 10:53:11)Karafka napisał(a): Sąd pewnie Tychy, ale na razie czekam na pismo z epu. A chodzi o abonamenty z Play, zalogowałam się dziś u nich i jak jednorazowo wpłacę to 13 tys i nie ma tematu, w sądzie o 15tys jest, a w Play było 5tys już przy wypowiedzeniu umowy, gdzie jakbym spłaciła je to bym numery zachowała.

Martwisz się o numery? a nie o wysokość długu?


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - MarwPL - 27-05-2021

(27-05-2021, 10:53:11)Karafka napisał(a): Sąd pewnie Tychy, ale na razie czekam na pismo z epu. A chodzi o abonamenty z Play, zalogowałam się dziś u nich i jak jednorazowo wpłacę to 13 tys i nie ma tematu, w sądzie o 15tys jest, a w Play było 5tys już przy wypowiedzeniu umowy, gdzie jakbym spłaciła je to bym numery zachowała.

Czyli trzeba się skupić na braku wymagalności w dacie cesji oraz samej cesji.
Tychy to okręg katowicki, różnie w nim bywa.
Jeśli już Cię pozwali, to i tak będą żądać tego co w pozwie.
Jeśli teraz im cokolwiek wpłacisz to uznasz dług i tak przegrasz.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Karafka - 27-05-2021

@grabi_en przecież tego nie napisałam.

Nie wiem jak się cytuje.

@MarwPL To wniose sprzeciw w epu jak dostanę list, będę czekać na rejon, a później się do Was zgłoszę jak już będzie rejon. Nie chce tyle płacić bo tak jakieś ultimo sobie zażądało.
No bo szanse są 50/50 ale chyba lepiej się bronić?


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 27-05-2021

Jasne że lepiej się bronić i wygrać z tą padlina.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - grabi_en - 27-05-2021

(27-05-2021, 17:34:52)Mariuszd37 napisał(a): Jasne że lepiej się bronić i wygrać z tą padlina.

padliną???????


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 27-05-2021

A jak nazwiesz kogoś kto zbiera odpadki


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - MarwPL - 28-05-2021

(27-05-2021, 16:55:18)Karafka napisał(a): @grabi_en przecież tego nie napisałam.

Nie wiem jak się cytuje.

@MarwPL To wniose sprzeciw w epu jak dostanę list, będę czekać na rejon, a później się do Was zgłoszę jak już będzie rejon. Nie chce tyle płacić bo tak jakieś ultimo sobie zażądało.
No bo szanse są 50/50 ale chyba lepiej się bronić?

Okay.
Tylko pamiętaj w sprzeciwie od nakazu zapłaty się nie rozpisuj.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - grabi_en - 17-06-2021

Mam wygraną 3 Prokurę na największą kwotę bo prawie na 4 tys. Bardzo dziękuję ekipie BN, zwłaszcza MarwPL. Szkoda tylko, że to ostatnia Prokura - bo mocno ich pokochałam Oczko
I tak sobie myślę, że dobrze, że się zdecydowałam walczyć w sądzie, gdyż nawet przy przegranych to wszystko rozłożyło się w czasie i można było zaplanować spokojnie, a nie nerwowo spłatę zobowiązań.
Piszę to teraz lekko, bo wiadomo wygrana cieszy i jeden - kolejny dług z głowy. Nie było tak różowo, też miałam nerwy, chwile załamania, rozterki, ale nie poddawałam się stany emocji z czasem  mijały, też popełniłam błędy pomimo, że skrupulatnie obserwowałam fora i dużo czytałam. Jestem już na końcówce wychodzenia z długów w EPU - brak nowych spraw w SR 4-5 spraw.