BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - grabi_en - 13-05-2021

(13-05-2021, 19:01:02)Mariuszd37 napisał(a): Strasznie betonowy masz rejon.

Fakt mam, ale co można już przekładamy na tzw ."turystykę sądową". Największy problem jest, jak dłużnik nastawia się na same wygrane, a to niestety jest uzależnione od podejścia i elastyczności sądu i jak widać po moim przykładzie mam wygrane, ale i mam przegrane, grunt, że to się rozkłada w czasie i  trzeba korzystać z opcji dogadania się z wierzycielem po przegranej  w sądach na raty - niby im  % rosną, ale i tak jest to lepsza opcja niż jak komornik ściąga kasę od dłużnika, bo dochodzą  jeszcze nie małe opłaty dla niego.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - grabi_en - 15-05-2021

Uzupełniając swoją wypowiedź w sprawie Inkaso Kredytowego, przedłożyli w sądzie wszystko co na mnie mieli czyli: moje pisma o raty, moje wpłaty ratalne - bo to była z nielicznych chwilówek które spłacałam i zaprzestałam bo nie mogliśmy dojść do porozumienia co do wysokości jeszcze zaległego długu i jak to bywa przy nieporozumieniach mnie wychodziło dużo mniej, a im za to pięć razy więcej - i na tej podstawie SR orzekł zasądzić. Dopiero w Apelacji wyrok został odkręcony - to dla tych co się zastanawiają jaką podjąć decyzję po prostu zaufać swojemu Pełnomocnikowi i słuchać go uważnie.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - grabi_en - 21-05-2021

Czy oni liczą, że ja do nich zadzwonię jak mam wygraną apelację - nigdy, nigdy, nigdy... Może myślą, że ja nie wiem, że mam apelację wygraną i jeszcze uda mnie się przekonać do polubownych rat. Tak się zastanawiam jaki jest cel tego e-maila.

W dniu 2021-05-20 21:49:27 użytkownik windykacja@inkasokredytowe.pl napisał:
Cytat:Dzień dobry,

Prosimy o pilny kontakt w sprawie zobowiązania dot. Inkaso Kredytowe.
Ostatnia szansa na polubowne zamknięcie zobowiązania przed skierowaniem sprawy na dalszy etap windykacji.

Z poważaniem
Dział Windykacji Polubownej

Inkaso Kredytowe Sp.z.o.o



RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Mila1 - 21-05-2021

(21-05-2021, 05:01:14)grabi_en napisał(a): Czy oni liczą, że ja do nich zadzwonię jak mam wygraną apelację - nigdy, nigdy, nigdy...  Może myślą, że ja nie wiem, że mam apelację wygraną i jeszcze uda mnie się przekonać do  polubownych rat. Tak się zastanawiam jaki jest cel tego e-maila.

W dniu 2021-05-20 21:49:27 użytkownik windykacja@inkasokredytowe.pl napisał:
Cytat:Dzień dobry,

Prosimy o pilny kontakt w sprawie zobowiązania dot. Inkaso Kredytowe.
Ostatnia szansa na polubowne zamknięcie zobowiązania przed skierowaniem sprawy na dalszy etap windykacji.

Z poważaniem
Dział Windykacji Polubownej

Inkaso Kredytowe Sp.z.o.o

U mnie sprzedali i też piszą...za to cross finans dobija się w sprawia extraportfela, który też jest wygrany w apelacji...kupili przegraną sprawę to teraz chcą coś ugrać?


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 21-05-2021

Nie gadamy z windą.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - grabi_en - 21-05-2021

(21-05-2021, 12:31:40)Mariuszd37 napisał(a): Nie gadamy z windą.

Nie gadamy zwłaszcza jak mamy wygraną sprawę, ale w moim wykonaniu jest to nie możliwe.... zawsze ich mogę postraszyć, że jak nie zaprzestaną to podam ich o nękanie UśmiechUśmiechUśmiechUśmiech teraz już nie muszę być grzeczna i posłuszna hehehe


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Karafka - 26-05-2021

Cześć, jestem tu nowa... Choć przyznam szczerze, że wolałabym gdyby mnie tu nie było ?.
Jedna sprawa w epu, druga w rejonie.
Pozdrawiam.

Do Rejonu podało mnie ultimo. Macie jakieś doświadczenie z nimi?

Do EPU miało być. ? Nie do rejonu.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 26-05-2021

Tak mamy.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Karafka - 26-05-2021

I jakie wrażenia?


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - grabi_en - 27-05-2021

(26-05-2021, 13:12:16)Karafka napisał(a): Cześć, jestem tu nowa... Choć przyznam szczerze, że wolałabym gdyby mnie tu nie było ?.
Jedna sprawa w epu, druga w rejonie.
Pozdrawiam.

Do Rejonu podało mnie ultimo. Macie jakieś doświadczenie z nimi?

Do EPU miało być. ? Nie do rejonu.

Zgłoś się do MarwPL - namiary do BN masz na górze forum lub w jego profilu, on Ultimo obsługuje bez żadnych opłat od dłużnika.