BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - grabi_en - 09-02-2021

(09-02-2021, 20:15:30)Nurse napisał(a):
(09-02-2021, 19:07:00)Mariuszd37 napisał(a): Od wymagalności

Czyli? Jestem blada w tych tematach. Poproszę wytłaczanie dla blondynki

Mówiąc prościej od dnia należnej spłaty chwilówki np. wzięłam w maju, a termin spłaty masz w czerwcu to liczy się od czerwca, ale tu są jeszcze kruczki, bo przed rokiem 2017 jest do samego końca roku 2020, a po 2017  rokiem do czerwca 2017 roku, Mam nadzieję, że BN napisze to bardziej zrozumiałe i jaśniej.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 09-02-2021

Oki napiszę jak krowie na rowie:
1) chwilówka - brałaś maj, wymagalność czerwiec
2) kredyt na raty - data kiedy po wypowiedzeniu kazali ci wszystko wpłacić, bądź jezeli nie wypowiedzieli
ostatnia rata,
Inaczej mówiąc:
1) kiedy ostatnia rata jezeli nie wypowiedzieli
2) kiedy miałaś wszystko wpłacić jak ci wypowiedzieli (zawsze w wypowiedzeniu jest termin np. 30 dni)


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Nurse - 10-02-2021

Dziękuje, teraz rozumiem ?

Miala być minka a nie znak zapytania, ehhh


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - grabi_en - 05-05-2021

Mam trzeci raz tą samą sędzinę i 3 wyrok zasądzający na korzyść wierzyciela, a wszystko przez moją pierwsza pomoc - Conectum.pl która podała mnie na tacy w sądzie poprzez słynne pisma o raty.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - grabi_en - 12-05-2021

Dobre wieści,
dzisiaj mój Pełnomocnik pojechał na rozprawę do Sądu Okręgowego w sprawie z powództwa Inkaso Kredytowe, gdzie chcieli jeszcze ok. 4 tys., kupili dług z Fillarum. Nie trzeba było mnie długo przekonywać do takiej decyzji, gdyż zarzut który miał chwycić był tylko jeden i to musiał przedstawić w obronie mój Pełnomocnik. Sprawa w całości wygrana, bardzo mnie to cieszy, ogromne i szczere podziękowania - dług zamknięty i idzie do archiwum.
Konkluzja: słuchajcie uważnie pana Marka, gdyż wie jakiego asa wyciągnąć z rękawa, aby dłużnik wykaraskał się z długówUśmiech
Jeszcze raz ogromne dziękuję.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 12-05-2021

I do przoduUśmiech


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - grabi_en - 13-05-2021

(12-05-2021, 19:27:56)Mariuszd37 napisał(a): I do przoduUśmiech

Przy długach trzeba się nastawić na wygrane i przegrane i nie dopuścić do komornika...


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - MarwPL - 13-05-2021

(12-05-2021, 13:58:12)grabi_en napisał(a): Dobre wieści,
dzisiaj mój Pełnomocnik pojechał na rozprawę do Sądu Okręgowego w sprawie z powództwa Inkaso Kredytowe, gdzie chcieli jeszcze ok. 4 tys., kupili dług z Fillarum. Nie trzeba było mnie długo przekonywać do takiej decyzji, gdyż zarzut który miał chwycić był tylko jeden i to musiał przedstawić w obronie mój Pełnomocnik. Sprawa w całości wygrana, bardzo mnie to cieszy, ogromne i szczere podziękowania - dług zamknięty i idzie do archiwum.
Konkluzja: słuchajcie uważnie pana Marka, gdyż wie jakiego asa wyciągnąć z rękawa, aby dłużnik wykaraskał się z długówUśmiech
Jeszcze raz ogromne dziękuję.

Cała przyjemność po naszej stronie.
Jak dobrze wiesz, Twój sąd do najbardziej przyjaznych konsumentom nie należy, to też i każda wygrana cieszy.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - grabi_en - 13-05-2021

(13-05-2021, 17:00:43)MarwPL napisał(a):
(12-05-2021, 13:58:12)grabi_en napisał(a): Dobre wieści,
dzisiaj mój Pełnomocnik pojechał na rozprawę do Sądu Okręgowego w sprawie z powództwa Inkaso Kredytowe, gdzie chcieli jeszcze ok. 4 tys., kupili dług z Fillarum. Nie trzeba było mnie długo przekonywać do takiej decyzji, gdyż zarzut który miał chwycić był tylko jeden i to musiał przedstawić w obronie mój Pełnomocnik. Sprawa w całości wygrana, bardzo mnie to cieszy, ogromne i szczere podziękowania - dług zamknięty i idzie do archiwum.
Konkluzja: słuchajcie uważnie pana Marka, gdyż wie jakiego asa wyciągnąć z rękawa, aby dłużnik wykaraskał się z długówUśmiech
Jeszcze raz ogromne dziękuję.

Cała przyjemność po naszej stronie.
Jak dobrze wiesz, Twój sąd do najbardziej przyjaznych konsumentom nie należy, to też i  każda wygrana cieszy.

Zgadza się, mam te nieszczęście przekonać się na własnym portfelu, ale ja z pełną świadomością nie nastawiłam się na same tylko wygrane, co nie oznacza, że wygrane mnie radują ogromnie i pewnie jak każdego z nas, ale póki co mam jeszcze tylko kilka spraw w SR chyba z 6 i żadnej w EPU, więc zbliżam się do końca. Walczymy, bo taką drogę obrałam.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 13-05-2021

Strasznie betonowy masz rejon.