BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Margoe - 06-10-2020

Odebrałam, bo p. Marek mówił, że mogę i mam powiedzieć o tej upadłości. Dopóki nie zainstalowałam tej apki, to tak mnie nękali, że szok.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - MarwPL - 06-10-2020

(06-10-2020, 11:42:15)Margoe napisał(a): Kochani. odebrałam dziś dwa telefony od windykacji i poinformowałam, że ogłaszam upadłość. Nie wiem, czy dobrze zrobiłam, choć tak jak mówił Pan Marek. Facet z inkaso zaczął się nade mną wytrząsać, choć był grzeczny, bo powiedziałam że ja też nagrywam tą rozmowę. Zaczął pytać o moje zarobki - odmówiłam odpowiedzi na pytanie, ile mam zarobków i jaka kwota. Poinformowałam go, że jest to moja prywatna sprawa i że tak jak powiedziałam - jestem niewypłacalna i ogłaszam upadłość. Zaczął mnie pouczać, że powinnam się zainteresować, co będzie jak mi nie ogłoszą tej upadłości, więc mu odpowiedziałam, że ja się interesuję tym, co jest konieczne i niech mnie nie poucza. Ta rozmowa kosztowała mnie trochę nerwów, ale bardzo chciałam się z tym zmierzyć. Pytanie tylko, czy niczego nie spaliłam?

Uważam, że dobrze zrobiłaś.
Oczywiście nie wdawaj się podczas rozmowy telefonicznej w zbędne dyskusje.
Jeśli się denerwujesz, to skracaj rozmowy do minimum.
Nie masz obowiązku się spowiadać osobom nieznajomym.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 06-10-2020

To nie konfesjonał.
Nie graj w socjogierki by windykacja.
Słuchaj tylko pana Marka, ja dzięki temu że robię co każe mam 50 koła do przodu.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 17-12-2020

Gdyby ktoś miał i spłacał Kancelarię Prawną Rubikon to donoszę, że wysyłają sms o braku spłaty i że sprawa została skierowana do Departamentu (bardzo górnolotnie) Obsługi Terenowej i szacowany termin wizyty terenowej wynosi 5 dni. Oczywiście dodzwonić się do nich - nie ma szansy, skrzynka z wiadomościami zajęta, więc w te pędy napisałam do nich e-maila, że niech zakładają okulary do  sprawdzania przelewów, gdyż ja zgodnie z umową spłacam ich w terminie i na  potwierdzenie przesyłam im transfer przelewu - jeszcze mi nie odpisali.
W końcu dodzwoniłam się do nich i jakaś młodziutka osoba przepraszała mnie 3 razy, że system im nawalił i sms poszły hurtowo do wszystkich kogo mają w bazie.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 17-12-2020

GetBack S.A. prowadzi działalność polegającą na windykacji wierzytelności własnych, na zlecenie oraz windykacji portfeli wierzytelności w ramach funduszy.
Kupili mojego Vivusa i sprzedali do Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty z siedzibą w Warszawie,   i w dalszym ciągu mnie windykują i tak sobie myślę, że to pewnie zostało wszystko w rodzinie.


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - grabi_en - 12-01-2021

Mój bilans po trzech latach - jedyne pocieszenie, że gdyby ktoś się zdecydował mnie pozwać ma dług przedawniony.
Umorzenia - 2 - Vivus i Ci są ponownie w SR, Credit.pl
Spłacone w wyniku ugód bez sądu: Wando, hapi, credilo, ferratum, wonga, sms365
w SR - 7 spraw aktywnych + 4 sprawy które nie są wykazane
EPU - 1 - Kredit24
spłacam po przegranej na raty: Łatwy Kredyt i Ultimo
spłacone po przegranej - nie szło dojść do porozumienia w sprawie zawarcia ugody w spłacie- 2 - Tani Kredyt i Szybka Moneta
wygrane- 5 - money man, chwiilówkomat, pożyczka plus, net credit, smart pożyczka


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 12-01-2021

I powoli ku koncowi


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Nurse - 09-02-2021

(12-01-2021, 13:19:00)grabi_en napisał(a): Mój bilans po trzech latach - jedyne pocieszenie, że gdyby ktoś się zdecydował mnie pozwać ma dług przedawniony.
Umorzenia - 2 - Vivus i Ci są ponownie w SR, Credit.pl
Spłacone w wyniku ugód bez sądu: Wando, hapi, credilo, ferratum, wonga, sms365
w SR - 7 spraw aktywnych + 4 sprawy które nie są wykazane
EPU - 1 - Kredit24
spłacam po przegranej na raty: Łatwy Kredyt i Ultimo
spłacone po przegranej - nie szło dojść do porozumienia w sprawie zawarcia ugody w spłacie- 2 - Tani Kredyt i Szybka Moneta
wygrane- 5 - money man, chwiilówkomat, pożyczka plus, net credit, smart pożyczka

Gabien czy dług przedawniony jest od momentu wzięcia go czy zaprzestania spłacania? To tyczy się tylko chwilówek na jeden miesiąc czy też tych ratalnych?


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 09-02-2021

Od wymagalności


RE: ROK, DWA, TRZY LATA- walki z długami - Nurse - 09-02-2021

(09-02-2021, 19:07:00)Mariuszd37 napisał(a): Od wymagalności

Czyli? Jestem blada w tych tematach. Poproszę wytłaczanie dla blondynki