BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Załamana - 12-08-2020

(12-08-2020, 10:08:35)grabi_en napisał(a): Trochę mnie to dziwi, że Eurotrans Baltic Limited po wygranym wyroku sprzedało mnie dalej do do Kancelarii Prawnej Rubikon, z którą idzie dojść do porozumienia na korzystnych warunkach do uiszczenia długu z łatwego Kredytu. Pierwszą z nimi rozmowę przeprowadziłam 9 i 10 lipca br, teraz dogadałam się, że od września będę spłacać w dogodnych jak dla mnie ratach oraz czekam za wszystkimi dokumentami (cesja) w tym za pisemną ugodą.

mnie Eurotrans Baltic podal do Epu tez za Łatwy kredyt. Na razie zadekretowano nowa.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 12-08-2020

Chyba rzutem na taśmę cię podali, już kto inny się zajmuje łatwym kredytem.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 12-08-2020

Wszystko ładnie, tylko ja dalej czekam za dowodami i papierami w tej materii.
Zobaczcie jak ładnie piszą:
Witamy w Kancelarii Prawnej Rubikon !!

Informujemy, że w dniu 03.07.2020 Kancelaria Prawna Rubikon Sp. z o. o. z siedzibą ul. Oławska 9 lok. 2, 50-123 Wrocław w drodze cesji wierzytelności nabyła zobowiązanie z tytułu niespłaconej pożyczki Eurotrans Baltic Limited z siedzibą w Londynie

W celu ustalenia końcowego rozliczenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego:531 -103-068 lub mailowego: windykacja@kancelariarubikon.pl

Numer rachunku do spłaty 70 1020 5242 2904 0000 0012 8201. W tytule należy wpisać imię i nazwisko.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Załamana - 12-08-2020

(12-08-2020, 14:38:34)Mariuszd37 napisał(a): Chyba rzutem na taśmę cię podali, już kto inny się zajmuje łatwym kredytem.

Pozew złożony 7 lipca...


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 12-08-2020

Taka różnica że jedni piszą że z mydłem a drudzy że bez.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 13-08-2020

Jednak nie żartowali wchodzę do EPU a tam VISSET - INVESYSTEM sp. z o.o.

 z tą różnicą, że na poczcie chcieli ode mnie:
3 510,04 zł,

a w EPU jest:.
2 715,81 zł
No cóż będziemy walczyć i zobaczymy czy sąd uwzględni przedawnienie.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 14-08-2020

Dzięki Panu Markowi wygrałem ostatnia tłusta sprawę na 7 koła ponad jakbym przegrał to dycha w plecy plus komora, dziękuje z całego serca, teraz to już została tylko drobnica może za rok napisze że po 4 latach wyszedłem z dlugow całkowicie, pozdrawiam.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - AnowiB - 14-08-2020

Mariusz,super!Brawo dla Pana Marka i całego zespołu..


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - MarwPL - 15-08-2020

(14-08-2020, 14:32:04)Mariuszd37 napisał(a): Dzięki Panu Markowi wygrałem ostatnia tłusta sprawę na 7 koła ponad jakbym przegrał to dycha w plecy plus komora, dziękuje z całego serca, teraz to już została tylko drobnica może za rok napisze że po 4 latach wyszedłem z dlugow całkowicie, pozdrawiam.

Zgadza się. To była sprawa z kategorii beznadziejnych.
Teraz trzeba poczekać czy powód nie wniesie apelacji, a jeśli to uczyni, to będziemy bronić wyroku I instancji.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 15-08-2020

Chyba eques tylko był bardziej, bądź na równi, gramy zawsze do końca.
Odrzucając że to sąd, to frajda po takiej wygranej nieziemska.