BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 24-06-2020

(24-06-2020, 09:14:30)MarwPL napisał(a):
(23-06-2020, 05:47:23)grabi_en napisał(a): cd. Taniego Kredytu

Ponieważ z rozliczeń pomiędzy komornikiem a mną nie zgadzało się 90 groszy to wysłałam listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru (żółta zwrotka) dwa pisma:
- do Pełnomocnika wierzyciela o wydanie zaświadczenia o spłaceniu pożyczki - odbiór 12 maja 2020 roku,
- do komornika o wykaz rozliczenia mojej pożyczki - odbiór 14 maja 2020 roku,
Żadna z w/w stron do dnia dzisiejszego mi nie odpowiedziała, a mieli 30 dni na odpowiedź, więc mogą sobie teraz dochodzić - bo bym nie przeżyła jakby za 90 groszy komornik mnie skasował 500 zł.
I teraz pytanie do BN co ja mogę w takiej sytuacji zrobić, pisać skargę na czynności komornika?, a co z Pełnomocnikiem wierzyciela?
Z tego widać, że nie tylko my jako dłużnicy unikamy kontaktu i odpowiedzi wierzycielowi.

W sumie to wiele nie możesz.
W przypadku złożenia skargi na komornika, to koszt 50 zł.
Pozew o pozbawienie wyroku II instancji tytułu wykonalności to opłata 100 zł.
Najrozsądniejszym będzie zostawić te 90 groszy, skoro było wyliczane wielokrotnie, że się nie należy i gdyby przyszło do głowy wierzycielowi kierować sprawę do komornika wtedy prawo będzie po Twojej stronie.
 Ale co mi po prawdzie, jak komornik mi się właduje na pensje za 90 groszy i skasuje 500 zł - swoich kosztów, nikt mnie o zdanie nie będzie się pytał.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 24-06-2020

Mam wygraną 3 i ostatnią - szkoda- i to wielka szkoda Prokurę bo to nie na małą kasę bo - 2 725, 67, ale co kupili nie wiem - bo nie mam przy sobie teczki i szybko Wam nie podam bo do 13 lipca jestem na urlopie, może BN napisze za co to jest.

Dziękuję całemu zespołowi BN - bardzo mnie to cieszy.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 24-06-2020

Wypoczywaj


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mila1 - 24-06-2020

(24-06-2020, 19:52:27)grabi_en napisał(a): Mam wygraną 3 i ostatnią - szkoda- i to wielka szkoda Prokurę bo to nie na małą kasę bo - 2 725, 67, ale co kupili nie wiem - bo nie mam przy sobie teczki i szybko Wam nie podam bo do 13 lipca jestem na urlopie, może BN napisze za co to jest.

Dziękuję całemu zespołowi BN - bardzo mnie to cieszy.

Fajnie! Też tak chcę Oczko


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 25-06-2020

(24-06-2020, 20:37:12)Mila1 napisał(a):
(24-06-2020, 19:52:27)grabi_en napisał(a): Mam wygraną 3 i ostatnią - szkoda- i to wielka szkoda Prokurę bo to nie na małą kasę bo - 2 725, 67, ale co kupili nie wiem - bo nie mam przy sobie teczki i szybko Wam nie podam bo do 13 lipca jestem na urlopie, może BN napisze za co to jest.

Dziękuję całemu zespołowi BN - bardzo mnie to cieszy.

Fajnie! Też tak chcę Oczko

Mam żal i to wielki do Kruka -  Prokury, że tylko kupili trzy moje pożyczki.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - MarwPL - 25-06-2020

(24-06-2020, 19:52:27)grabi_en napisał(a): Mam wygraną 3 i ostatnią - szkoda- i to wielka szkoda Prokurę bo to nie na małą kasę bo - 2 725, 67, ale co kupili nie wiem - bo nie mam przy sobie teczki i szybko Wam nie podam bo do 13 lipca jestem na urlopie, może BN napisze za co to jest.

Dziękuję całemu zespołowi BN - bardzo mnie to cieszy.

A więc tak.
Prokura kupiła roszczenie za pożyczkę od LTU Finance Sp. z o.o. potocznie zwaną "Smartpozyczka".

Z pożyczek zawartych za pośrednictwem portalu smartpozyczka.pl to Prokura przegrała z nami jak się nie mylę każdą sprawę w sądzie do tej pory.

Za podziękowania dziękuję i całemu zespołowi właśnie przekazałem.

Jak widzicie sami, udowadniamy, że warto się bronić przed sądem :-)


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 25-06-2020

Warto, warto.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 25-06-2020

(25-06-2020, 08:30:37)MarwPL napisał(a):
(24-06-2020, 19:52:27)grabi_en napisał(a): Mam wygraną 3 i ostatnią - szkoda- i to wielka szkoda Prokurę bo to nie na małą kasę bo - 2 725, 67, ale co kupili nie wiem - bo nie mam przy sobie teczki i szybko Wam nie podam bo do 13 lipca jestem na urlopie, może BN napisze za co to jest.

Dziękuję całemu zespołowi BN - bardzo mnie to cieszy.

A więc tak.
Prokura kupiła roszczenie za pożyczkę od LTU Finance Sp. z o.o. potocznie zwaną "Smartpozyczka".

Z pożyczek zawartych za pośrednictwem portalu smartpozyczka.pl to Prokura przegrała z nami jak się nie mylę każdą sprawę w sądzie do tej pory.

Za podziękowania dziękuję i całemu zespołowi właśnie przekazałem.

Jak widzicie sami, udowadniamy, że warto się bronić przed sądem :-)

Zgadza się wszystkie Prokury jakie miałam mam WYGRANE, a oto i wyrok.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 29-06-2020

Moje podanie o rozłożenie długu uzyskało taką odpowiedź:
 "W nawiązaniu do poniższego maila, niestety na dzień dzisiejszy nie mogę rozłożyć zobowiązania na raty ponieważ Eurotrans Baltic Limited od 1 Lipca wycofuje wszystkie sprawy z kancelarii i przekazuje innej kancelarii. Proszę po  1 lipca skontaktować się z pierwotnym Wierzycielem Łatwy Kredyt i oni pokierują Panią gdzie należy się kontaktować w celu spłaty zadłużenia."


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 12-08-2020

Trochę mnie to dziwi, że Eurotrans Baltic Limited po wygranym wyroku sprzedało mnie dalej do do Kancelarii Prawnej Rubikon, z którą idzie dojść do porozumienia na korzystnych warunkach do uiszczenia długu z łatwego Kredytu. Pierwszą z nimi rozmowę przeprowadziłam 9 i 10 lipca br, teraz dogadałam się, że od września będę spłacać w dogodnych jak dla mnie ratach oraz czekam za wszystkimi dokumentami (cesja) w tym za pisemną ugodą.