BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: rok - walki z długami - Wonder_Woman - 11-09-2018

grabi_en
(11-09-2018, 18:15:39)Wonder_Woman napisał(a): To nie fajnie
Będziemy trzymać kciuki, żebyś poradziła sobie i żeby cię nie zbili z tropu
Trwa dyskusja, czy ja mam iść czy Pełnomocnik - jak ja pójdę to  nie zrobię dodatkowej opłaty za usługę, a wiadomo jak jest z kasą - tylko dwa lody w lato z biedy.

Rozumiem, rozumiem doskonale 
Czyli jednak pełnomocnik mógłby być za ciebie, mimo, ze stawiennictwo obowiązkowe? Chyba gdybym miała wybór, to wysłałabym pełnomocnika...bałabym się, ze z nerwów coś wykrzaczę


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 11-09-2018

Ja mam taką pracę, że muszę uważać co mówię, ale oczywiście znając moją tendencję myślową dzisiaj pogoniłam gościa, bo daje mi opłatę 17 zł za Pełnomocnictwo bez Pełnomocnictwa - biedny spocił się i wyszedł załatwiony pozytywnie - negatywnie.
Nie jestem wystraszona - pójściem do sądu, ale  z tą moją otwartą mową  pewnie coś skopię.
Dla rozluźnienia wchodzę dzisiaj w internet a tam nasze forum z czym oczywiście z postami jakimi umieszczamy na forum i oczywiście nasz watek na 1 miejscu.
To się będzie działo ....


RE: rok - walki z długami - Wonder_Woman - 11-09-2018

Oj tam, przynajmniej urozmaicimy sobie to nasze życie dłużnika
Będziemy mieć rozrywkę na miarę naszych możliwości Duży uśmiech


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 11-09-2018

(11-09-2018, 19:06:19)Wonder_Woman napisał(a): Oj tam, przynajmniej urozmaicimy sobie to nasze życie dłużnika
Będziemy mieć rozrywkę na miarę naszych możliwości Duży uśmiech

Nam będzie do śmiechu, ale nie  poławiaczowi dłużników Język, a co tam myślę, że nie wejdzie ambicja mu na to nie pozwoli.


RE: rok - walki z długami - Wonder_Woman - 11-09-2018

He, he Uśmiech
No cóż...zobaczymy Uśmiech


RE: rok - walki z długami - Mila1 - 11-09-2018

Dziewczyny dłużników jest tyłu, że starczy dla wszystkich. Niestety.


RE: rok - walki z długami - Anastazja86 - 12-09-2018

A Wy kogo polecacie? Z jakiej kancelarii korzystacie?


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 12-09-2018

(12-09-2018, 07:43:46)Anastazja86 napisał(a): A Wy kogo polecacie? Z jakiej kancelarii  korzystacie?

Anastazja, skoro jestem na tym forum to korzystam z pomocy Bez Nakazu i maja co robić, bo ja mam wszystko skopane przez poprzednią pomoc - której nie polecam, a skoro nie możemy pisać źle o innych to nie mogę podać nazwy poprzedniej pomocy (napisz do mnie prywatnie).


RE: rok - walki z długami - Mila1 - 12-09-2018

Jak wyżej, ale ja sobie sama skopałam prośbami o raty, niestety. Długo szukałam, R adziłam się bardziej doświadczonych- dzięki grabien!- aź podjęłam decyzję, okazało się taką samą jak poprzedniczka.


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 12-09-2018

(12-09-2018, 13:45:07)Mila1 napisał(a): Jak wyżej, ale ja sobie sama skopałam prośbami o raty, niestety. Długo szukałam, R adziłam się bardziej doświadczonych- dzięki grabien!- aź podjęłam decyzję, okazało się taką samą jak poprzedniczka.

Ale ja  chyba rat Ci nie radziłam???