BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - windykowana - 28-11-2019

(28-11-2019, 10:21:13)grabi_en napisał(a):
(28-11-2019, 09:37:54)windykowana napisał(a):
(27-11-2019, 16:24:59)grabi_en napisał(a): Byłam dzisiaj na Policji zapoznać się dowodami jakie ma na mnie VEGA - Szybka Moneta, sprawa karna o wyłudzenie, a tam:
- pismo od mojego operatora komórki,
- pismo od operatora internetu 
z odpowiedzią, że dane przechowują tylko rok czasu i nie ma  możliwości im udostępnienia danych o które proszą, gdyż wystąpili po okresie przechowywania danych
- mój bank przesłał im płytkę z moimi transakcjami na koncie z hasłem do płytki ale hasło im się nie chciało otworzyć.
 O JAK MI PRZYKRO Oczko
- czekają jeszcze na odpowiedź czy byłam karana - nie byłam.
Reszta należy do mojego Pełnomocnika.

moja Vega wisi w SR, jak czytam o Twoim przypadku to robi mi się gorąco.Może lepiej ich spłacić, chociaż nie mam z czego póki co

Tak szczerze, jeżeli nie dasz SOBIE RADY PSYCHICZNIE TO LEPIEJ ICH SPŁAĆ, bo moja WIZYTA NA POLICJI TO JUŻ 3, ja jestem opanowana i nie łatwo mnie zapędzić w kozi róg, ale na Policji zadają pytania, gdzie łatwo jest się pogrążyć i nie jest powiedziane, że Twoi operatorzy nie wyślą stosownej odpowiedzi gdzie Cię to bardziej pogrąży, ja przeglądając swoje wczoraj akta, był tam załączony wyrok innego dłużnika,- nie wiem czy im tak wolno, ale myślę, że to było celowe zagranie na wystraszenie mnie.

ale o co chodzi z tymi pismami od operatorów


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 28-11-2019

(28-11-2019, 12:37:21)windykowana napisał(a):
(28-11-2019, 10:21:13)grabi_en napisał(a):
(28-11-2019, 09:37:54)windykowana napisał(a):
(27-11-2019, 16:24:59)grabi_en napisał(a): Byłam dzisiaj na Policji zapoznać się dowodami jakie ma na mnie VEGA - Szybka Moneta, sprawa karna o wyłudzenie, a tam:
- pismo od mojego operatora komórki,
- pismo od operatora internetu 
z odpowiedzią, że dane przechowują tylko rok czasu i nie ma  możliwości im udostępnienia danych o które proszą, gdyż wystąpili po okresie przechowywania danych
- mój bank przesłał im płytkę z moimi transakcjami na koncie z hasłem do płytki ale hasło im się nie chciało otworzyć.
 O JAK MI PRZYKRO Oczko
- czekają jeszcze na odpowiedź czy byłam karana - nie byłam.
Reszta należy do mojego Pełnomocnika.

moja Vega wisi w SR, jak czytam o Twoim przypadku to robi mi się gorąco.Może lepiej ich spłacić, chociaż nie mam z czego póki co

Tak szczerze, jeżeli nie dasz SOBIE RADY PSYCHICZNIE TO LEPIEJ ICH SPŁAĆ, bo moja WIZYTA NA POLICJI TO JUŻ 3, ja jestem opanowana i nie łatwo mnie zapędzić w kozi róg, ale na Policji zadają pytania, gdzie łatwo jest się pogrążyć i nie jest powiedziane, że Twoi operatorzy nie wyślą stosownej odpowiedzi gdzie Cię to bardziej pogrąży, ja przeglądając swoje wczoraj akta, był tam załączony wyrok innego dłużnika,- nie wiem czy im tak wolno, ale myślę, że to było celowe zagranie na wystraszenie mnie.

ale o co chodzi z tymi pismami od operatorów

Przecież to proste, chcą mi udowodnić wyłudzenie pożyczki i szukają na mnie dowodów, czyli, czy w danym dniu wzięcia pożyczki :
- logowałam się do chwilówki,
- prowadziłam rozmową akceptującą moją pożyczkę,
- czy dostałam kasę na konto.
Reasumując, żeby komuś postawić zarzuty muszą mieć dowody czarno na białym, a dowody im się rozmyły, chociaż nie ma mowy o wyłudzeniu z mojej strony gdyż wcześniej wzięłam od nich dwie pożyczki i je spłaciłam, a wyłudzenie jest wtedy, że gdybym wnioskowała o pożyczkę, wzięła ja i NIE MIAŁA ZAMIARU JEJ SPŁACIĆ.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 05-12-2019

Łatwy Kredyt - przegrana.
Takiego wyroku się spodziewałam, bo oprócz mojego  słynnego pisma o raty, to sama uznałam dług - bo mieli moją nagraną rozmowę(zaraz na samym początku przy opóźnieniu 2 dniowym) jak uznaję dług i sama im wpłaciłam 2/3 kwoty dochodzeniowej - nie mam zamiaru składać apelacji - bo to się mija z celem, ale muszę to przeciągnąć o dwa miesiące.
Spróbuję do nich zadzwonić po uzasadnieniu wyroku, czy idą na raty długu, ale tylko po to żeby uzupełnić informacje - czy da się z nimi dogadać.
I z tego jest taki wniosek, że jak zaczynamy spłacać to spłacamy do samego końca.
Termin wymagalności zapłaty był na 22 czerwca 2017 roku.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - windykowana - 05-12-2019

(05-12-2019, 13:28:34)grabi_en napisał(a): Łatwy Kredyt - przegrana.
Takiego wyroku się spodziewałam, bo oprócz mojego  słynnego pisma o raty, to sama uznałam dług - bo mieli moją nagraną rozmowę(zaraz na samym początku przy opóźnieniu 2 dniowym) jak uznaję dług i sama im wpłaciłam 2/3 kwoty dochodzeniowej - nie mam zamiaru składać apelacji - bo to się mija z celem, ale muszę to przeciągnąć o dwa miesiące.
Spróbuję do nich zadzwonić po uzasadnieniu wyroku, czy idą na raty długu, ale tylko po to żeby uzupełnić informacje - czy da się z nimi dogadać.
I z tego jest taki wniosek, że jak zaczynamy spłacać to spłacamy do samego końca.
Termin wymagalności  zapłaty był na 22 czerwca 2017 roku.

a mój Łatwy Kredyt 2 razy umorzony w epu, ale przypomniało mi się , że też na początku odebrałam telefon i zadeklarowałam wpłatę,ale nic nie wpłaciłam. Nie pamiętam, czy to był Łatwy Kredyt czy Tani Kredyt. Czyli okazuje się, że oni nagrywają te rozmowy, masakra


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 05-12-2019

a moj sie mieli po cesji


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 13-12-2019

VISSET. PL
straszy mnie, że z uwagi na brak kontaktu, weryfikacja w miejscu pracy odbędzie się do 18 grudnia, co chcą weryfikować nie wiem, ale pewnie nakłonić mnie na raty.

Już na nich czekam i koleś będzie szybciej wychodził niż wchodził.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 18-12-2019

Vivus kupiony przez Getback
W EPU sąd nie widział podstaw do wydania nakazu zapłaty więc poszło do SR a tam umorzenie postępowania bo Pełnomocnik nie uzupełnił wszystkich braków, a mianowicie nie dokonał opłaty uzupełniającej.
Czy się cieszę - nie bardzo, bo w każdym momencie mogą wystąpić z nowym pozwem lub mnie sprzedać, chociaż tu jeden z dłużników mówi do mnie - dalsza droga do komornika i to jest pocieszenie!


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 18-12-2019

Albo brak komornika


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 19-12-2019

(18-12-2019, 19:42:50)Mariuszd37 napisał(a): Albo brak komornika

To by było najlepiej i cały czas robię wszystko oby go jak najdłużej nie mieć.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 19-12-2019

Dzisiaj jest 19 grudnia, a Viset mnie straszył wizytą windykatora w pracy do 18.12. - nie dotarł - jego szczęście - bo bym zrobiła taką burzę z grzmotami, że koleś by się nie pozbierał.