BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - bombi - 14-11-2019

Wznoszę za Was toast z zielonej herbaty gratulacje!


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 18-11-2019

ja wole minutke


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 19-11-2019

Jak to? zabawiacie się na moim wątku bez zaproszenia głównej autorki postu?


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 20-11-2019

EFFICENTER - Zaliczka pl. pisze do mnie, że ma już wyrok tylko zapomnieli napisać, że ja wniosłam sprzeciw i te swoje bzdety jak chcę uchronić  się od dodatkowych kosztów komorniczych to mam natychmiast spłacić.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 26-11-2019

[attachment=356][attachment=357]Nie mogłam się powstrzymać - musiałam to mieć   Nieśmiały Duży uśmiech Cwaniak


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 27-11-2019

Byłam dzisiaj na Policji zapoznać się dowodami jakie ma na mnie VEGA - Szybka Moneta, sprawa karna o wyłudzenie, a tam:
- pismo od mojego operatora komórki,
- pismo od operatora internetu 
z odpowiedzią, że dane przechowują tylko rok czasu i nie ma  możliwości im udostępnienia danych o które proszą, gdyż wystąpili po okresie przechowywania danych
- mój bank przesłał im płytkę z moimi transakcjami na koncie z hasłem do płytki ale hasło im się nie chciało otworzyć.
 O JAK MI PRZYKRO Oczko
- czekają jeszcze na odpowiedź czy byłam karana - nie byłam.
Reszta należy do mojego Pełnomocnika.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 28-11-2019

Biedactwo.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 28-11-2019

(28-11-2019, 08:26:27)Mariuszd37 napisał(a): Biedactwo.

Sprecyzuj biedactwo jest do:
- dłużnika?
- chwilówki?
- Pełnomocnika?


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - windykowana - 28-11-2019

(27-11-2019, 16:24:59)grabi_en napisał(a): Byłam dzisiaj na Policji zapoznać się dowodami jakie ma na mnie VEGA - Szybka Moneta, sprawa karna o wyłudzenie, a tam:
- pismo od mojego operatora komórki,
- pismo od operatora internetu 
z odpowiedzią, że dane przechowują tylko rok czasu i nie ma  możliwości im udostępnienia danych o które proszą, gdyż wystąpili po okresie przechowywania danych
- mój bank przesłał im płytkę z moimi transakcjami na koncie z hasłem do płytki ale hasło im się nie chciało otworzyć.
 O JAK MI PRZYKRO Oczko
- czekają jeszcze na odpowiedź czy byłam karana - nie byłam.
Reszta należy do mojego Pełnomocnika.

moja Vega wisi w SR, jak czytam o Twoim przypadku to robi mi się gorąco.Może lepiej ich spłacić, chociaż nie mam z czego póki co


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 28-11-2019

(28-11-2019, 09:37:54)windykowana napisał(a):
(27-11-2019, 16:24:59)grabi_en napisał(a): Byłam dzisiaj na Policji zapoznać się dowodami jakie ma na mnie VEGA - Szybka Moneta, sprawa karna o wyłudzenie, a tam:
- pismo od mojego operatora komórki,
- pismo od operatora internetu 
z odpowiedzią, że dane przechowują tylko rok czasu i nie ma  możliwości im udostępnienia danych o które proszą, gdyż wystąpili po okresie przechowywania danych
- mój bank przesłał im płytkę z moimi transakcjami na koncie z hasłem do płytki ale hasło im się nie chciało otworzyć.
 O JAK MI PRZYKRO Oczko
- czekają jeszcze na odpowiedź czy byłam karana - nie byłam.
Reszta należy do mojego Pełnomocnika.

moja Vega wisi w SR, jak czytam o Twoim przypadku to robi mi się gorąco.Może lepiej ich spłacić, chociaż nie mam z czego póki co

Tak szczerze, jeżeli nie dasz SOBIE RADY PSYCHICZNIE TO LEPIEJ ICH SPŁAĆ, bo moja WIZYTA NA POLICJI TO JUŻ 3, ja jestem opanowana i nie łatwo mnie zapędzić w kozi róg, ale na Policji zadają pytania, gdzie łatwo jest się pogrążyć i nie jest powiedziane, że Twoi operatorzy nie wyślą stosownej odpowiedzi gdzie Cię to bardziej pogrąży, ja przeglądając swoje wczoraj akta, był tam załączony wyrok innego dłużnika,- nie wiem czy im tak wolno, ale myślę, że to było celowe zagranie na wystraszenie mnie.