BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 13-11-2019

No i stało się, a tak liczyłam, że jeszcze poczekają;
SZYBKĄ GOTÓWKĘ MAM W EPU.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Anastazja86 - 14-11-2019

W sierpniu minął rok jak stanęłam pod ścianą. Dziś mam drugą sprawę. Pierwsza Sąd oddalił Ale nie wiem czy nie ma apelacji. Na portalu widzę że przedłożone są dokumenty sędziemu. I to w dzien w którym mija 21 dni po wyroku...nie wiem co to dla mnie znaczy.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - MarwPL - 14-11-2019

(14-11-2019, 06:51:21)Anastazja86 napisał(a): W sierpniu minął rok jak stanęłam pod ścianą. Dziś mam drugą sprawę. Pierwsza Sąd oddalił Ale nie wiem czy nie ma apelacji. Na portalu widzę że przedłożone są dokumenty sędziemu. I to w dzien w którym mija 21 dni po wyroku...nie wiem co to dla mnie znaczy.

Jeśli powód nie wniósł wniosku o uzasadnienie wyroku, to po 21 dniach wyrok się uprawomocni w przypadku braku apelacji powoda tzw."z marszu".
Możesz zadzwonić do sądu i zapytać, czy powód wniósł o sporządzenie uzasadnienia wyroku lub czy złożył apelację w terminie.
Można wnioskować po Twojej wypowiedzi, że Sąd właśnie zdecyduje czy wyrok się uprawomocnił.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Anastazja86 - 14-11-2019

Dodzwonilam się. Jest wyrok oddalajacy !

Wyrok oddalajacy z dzisiejszej sprawy UśmiechPanie Marku dziękuję!


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 14-11-2019

(14-11-2019, 13:00:05)Anastazja86 napisał(a): Dodzwonilam się.  Jest wyrok oddalajacy !

Wyrok oddalajacy z dzisiejszej sprawy  UśmiechPanie Marku dziękuję!

A taki płacz nam uskutecznisz na forum, a tu wygrana za wygraną. To teraz pewnie masz uśmiech od ucha do ucha.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - MarwPL - 14-11-2019

(14-11-2019, 13:00:05)Anastazja86 napisał(a): Dodzwonilam się. Jest wyrok oddalajacy !

Wyrok oddalajacy z dzisiejszej sprawy UśmiechPanie Marku dziękuję!

Nie ma za co dziękować.
My tylko wykonujemy swoją pracę najlepiej, jak potrafimy.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Anastazja86 - 14-11-2019

Mam ochotę otwierać szampana! Ale se herbatę zrobię Uśmiech długa droga przede mną ale bardzo się cieszę z wygranej Uśmiech Gdyby nie Pan Marek to miałabym już komornika ..


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 14-11-2019

(14-11-2019, 17:59:38)Anastazja86 napisał(a): Mam ochotę otwierać szampana! Ale se herbatę zrobię  Uśmiech długa droga przede mną ale  bardzo się cieszę z wygranej  Uśmiech Gdyby nie Pan Marek to miałabym  już komornika ..

Otwórz wino musujące w PSS są chyba za niecałe 7 zł - a co nie masz powodu do radości i uczczenia wygranych - sobie nie można odmawiać, bo z tej biedy i oszczędzania zapomnimy wiele smaków.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 14-11-2019

To razem swietujemy.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Anastazja86 - 14-11-2019

Wyszukalam wino w szafce i gorzka czekoladę i swietuje! Dziękuję że jesteście Uśmiech