BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - windykowana - 24-10-2019

(24-10-2019, 09:59:47)grabi_en napisał(a): Mój bilans na dzień dzisiejszy, czyli mamy 2,5 roku:
0 - spraw w EPU
4 - sprawy w SR w tym:
- Prokura,
- VEGA - zawieszona,
- Łatwy Kredyt
- oraz oczekuję jaki wyrok zapadł (22.10.2019) w sprawie NetCredit z powództwa Intrum.

a co to znaczy , że Vega  zawieszona

a czy możesz napisać ile wygranych, ile przegranych czy nie bardzo, bo masz też kilka spłaconych jeżeli dobrze pamiętam


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - MarwPL - 24-10-2019

(24-10-2019, 09:59:47)grabi_en napisał(a): Mój bilans na dzień dzisiejszy, czyli mamy 2,5 roku:
0 - spraw w EPU
4 - sprawy w SR w tym:
- Prokura,
- VEGA - zawieszona,
- Łatwy Kredyt
- oraz oczekuję jaki wyrok zapadł (22.10.2019) w sprawie NetCredit z powództwa Intrum.

Nawet brak dowodu wypłaty pożyczki czasami i tak przekonuje, że doszło do zawarcia umowy.
Sądzę, że zasadne będzie apelowanie od tego wyroku.

(24-10-2019, 19:44:54)windykowana napisał(a):
(24-10-2019, 09:59:47)grabi_en napisał(a): Mój bilans na dzień dzisiejszy, czyli mamy 2,5 roku:
0 - spraw w EPU
4 - sprawy w SR w tym:
- Prokura,
- VEGA - zawieszona,
- Łatwy Kredyt
- oraz oczekuję jaki wyrok zapadł (22.10.2019) w sprawie NetCredit z powództwa Intrum.

a co to znaczy , że Vega  zawieszona

a czy możesz napisać ile wygranych, ile przegranych czy nie bardzo, bo masz też kilka spłaconych jeżeli dobrze pamiętam


Sąd ma prawo zawiesić postępowanie sądowe w uzasadnionych przypadkach.
Czyli nie wydaje wyroku, tylko cierpliwie czeka.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 25-10-2019

(24-10-2019, 19:44:54)windykowana napisał(a):
(24-10-2019, 09:59:47)grabi_en napisał(a): Mój bilans na dzień dzisiejszy, czyli mamy 2,5 roku:
0 - spraw w EPU
4 - sprawy w SR w tym:
- Prokura,
- VEGA - zawieszona,
- Łatwy Kredyt
- oraz oczekuję jaki wyrok zapadł (22.10.2019) w sprawie NetCredit z powództwa Intrum.

a co to znaczy , że Vega  zawieszona

a czy możesz napisać ile wygranych, ile przegranych czy nie bardzo, bo masz też kilka spłaconych jeżeli dobrze pamiętam

Wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania są już zawarte w tym wątku tylko trzeba się przekopać i przeczytać Uśmiech


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 29-10-2019

Kruk za grosze kupił moje 3 pożyczki z czego 2 mam już wygrane, a trzecia toczy się w SR i jakie było moje zdziwienie, że KRUK mi listem POLECONYM (bo raczej wysyła zwykłe listy) przysłał wezwanie do zapłaty z ostrzeżeniem o zamiarze przekazania danych do rejestru dłużników prowadzonego przez [Obrazek: szczerbol2.gif] ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
To, że mnie wpiszą - to nie oni pierwsi i nie ostatni - niech wpisują.
Czyżby to ich nowa metoda na przedłożenia dowodu w SR, gdyż poprzednio nie dostałam od nich ani razu - wezwania do zapłaty.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 31-10-2019

Viisset  sp. z o.o. i tak w kółko przez 2,5 roku.
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zawartą przez Panią umową poręczenia, w związku z nieregulowaniem przez Panią zobowiązania względem Pożyczkodawcy, tj. VISSET sp. z o.o. z tytułu umowy pożyczki, Pani zobowiązanie względem VISSET sp. z o.o., zostało zrealizowane przez Poręczyciela.

Wobec powyższego informujemy, że aktualnie jesteście Państwo obowiązani do uregulowania należności z tytułu umowy poręczenia w bieżącej kwocie xxxxxx zł, na rzecz Invesystem sp. z o.o.

Nadto, informujemy, iż zgodnie z treścią umowy poręczenia, przyznany Pani Rabat, o którym mowa w umowie poręczenia został anulowany, wobec czego jesteście Państwo obowiązani do uregulowania należności z tytułu Prowizji w związku z udzielonym Poręczeniem w wysokości Kosztów Maksymalnych, zgodnie z treścią OWU.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 04-11-2019

Wiadomość systemowa:
"Kaczmarski Inkasso informuje, że dzisiaj upływa ostateczny termin na wpłatę deklarowanych środków pożyczki RECOVERSO RMC OÜ Brak wpłaty może spowodować wszczęcie postepowania sądowego, a w przypadku uzyskania tytułu wykonawczego egzekucji komorniczej"

Ja nic im nie deklarowałam, oni sami narzucili termin i zobaczcie jak to jest sprytnie skonstruowane -wpłacaj bo jak nie to: sąd, komornik.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Anastazja86 - 04-11-2019

Ja dziś dostałam smsa że Obligo uzyskało nakaz zapłaty i mam spłacić do 18.11. Nie wiem gdzie oni uzyskali ten nakaz ...Ja nic nie dostałam.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mila1 - 04-11-2019

(04-11-2019, 15:45:32)grabi_en napisał(a): Wiadomość systemowa:
"Kaczmarski Inkasso informuje, że dzisiaj upływa ostateczny termin na wpłatę deklarowanych środków pożyczki RECOVERSO RMC OÜ Brak wpłaty może spowodować wszczęcie postepowania sądowego, a w przypadku uzyskania tytułu wykonawczego egzekucji komorniczej"

Ja nic im nie deklarowałam, oni sami narzucili termin i zobaczcie jak to jest sprytnie skonstruowane -wpłacaj bo jak nie to: sąd, komornik.

Już ze dwa razy takie mi wysłali...


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Katisia 77 - 05-11-2019

Witam ja też z Obligo dzisiaj otrzmalam ten sam sms. Posprawdzałam wszystko i nic na stronce nie ma. Dobrze że nie zadzwoniłam do pana Marka


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 12-11-2019

Tylko brać i dziękować w pokłonach Uśmiech

SZANOWNI PAŃSTWO,

rozumiemy, że problemy finansowe mogą wynikać z wielu czynników, na które nie zawsze ma się wpływ, dlatego z naszymi Klientami staramy się pracować nad wspólnymi rozwiązaniami.

Nie czekaj dłużej!

Skontaktuj się z naszymi konsultantami i ustal najwygodniejszy dla Ciebie plan spłaty. Od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 - 20:00.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oferujemy zaniechanie spłaty nawet do 50% !

Informujemy o możliwości zaplanowania spłaty zadłużenia przez Internet
https://kancelaria-signi.pl/formularz-zgloszeniowy/