BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 04-10-2019

(04-10-2019, 14:22:30)windykowana napisał(a):
(01-10-2019, 09:42:02)grabi_en napisał(a): VEGA - Szybka Moneta
teraz jestem podejrzana i lecę z art 286 § 1 - oszustwo w związku z powyższym znów muszę się stawić na Komisariacie Policji  jako PODEJRZANA, ciekawe co ich tak zabolało, bo powiedziałam, że spłacę chwilówkę jak mi udowodnią, że o nią wnioskowałam.

a kiedy Vega idzie na Policję, bo mam ją w epu, napisałam sprzeciw i czeka na SR

Wszystko się dzieje równocześnie. - lepiej zaplanuj ich do spłaty, bo nie każdy ma takie silne nerwy jak ja.
Wypuścili mnie z Policji, nawet nie skuli w kajdanki, ale Policjant zadał mi tylko raz pytanie, czy przyznaję się do wyłudzenia - wiadomo co odpowiedziałam i mówię do niego teraz to ja będę mówić a pan pisze.
Oczywiście były pytania o mój majątek i najbardziej mnie zaskoczyło, czy mam zwierzęta - to mu odpaliłam tak 7 kotów które dożywiam, ale nie o takie zwierzęta mu chodziło, czy mam nałogi - pomyślałam sobie już się wyleczyłam z pożyczania kasy.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Samotna27 - 04-10-2019

(04-10-2019, 14:31:30)grabi_en napisał(a):
(04-10-2019, 14:22:30)windykowana napisał(a):
(01-10-2019, 09:42:02)grabi_en napisał(a): VEGA - Szybka Moneta
teraz jestem podejrzana i lecę z art 286 § 1 - oszustwo w związku z powyższym znów muszę się stawić na Komisariacie Policji  jako PODEJRZANA, ciekawe co ich tak zabolało, bo powiedziałam, że spłacę chwilówkę jak mi udowodnią, że o nią wnioskowałam.

a kiedy Vega idzie na Policję, bo mam ją w epu, napisałam sprzeciw i czeka na SR

Wszystko się dzieje równocześnie. - lepiej zaplanuj ich do spłaty, bo nie każdy ma takie silne nerwy jak ja.
Wypuścili mnie z Policji, nawet nie skuli w kajdanki, ale Policjant zadał mi tylko raz pytanie, czy przyznaję się do wyłudzenia - wiadomo co odpowiedziałam i mówię do niego teraz to ja będę mówić a pan pisze.
Oczywiście były pytania o mój majątek i najbardziej mnie zaskoczyło, czy mam zwierzęta - to mu odpaliłam tak 7 kotów które dożywiam, ale nie o takie zwierzęta mu chodziło, czy mam nałogi - pomyślałam sobie już się wyleczyłam z pożyczania kasy.

Czytam i nie wierze??????Windykatorzy skladaja donosy na policje?Czy dobrze zrozumialam?Mnie tez Inkasso straszy paragrafami itd ale milcze dalej....


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 04-10-2019

(04-10-2019, 15:29:53)Samotna27 napisał(a):
(04-10-2019, 14:31:30)grabi_en napisał(a):
(04-10-2019, 14:22:30)windykowana napisał(a):
(01-10-2019, 09:42:02)grabi_en napisał(a): VEGA - Szybka Moneta
teraz jestem podejrzana i lecę z art 286 § 1 - oszustwo w związku z powyższym znów muszę się stawić na Komisariacie Policji  jako PODEJRZANA, ciekawe co ich tak zabolało, bo powiedziałam, że spłacę chwilówkę jak mi udowodnią, że o nią wnioskowałam.

a kiedy Vega idzie na Policję, bo mam ją w epu, napisałam sprzeciw i czeka na SR

Wszystko się dzieje równocześnie. - lepiej zaplanuj ich do spłaty, bo nie każdy ma takie silne nerwy jak ja.
Wypuścili mnie z Policji, nawet nie skuli w kajdanki, ale Policjant zadał mi tylko raz pytanie, czy przyznaję się do wyłudzenia - wiadomo co odpowiedziałam i mówię do niego teraz to ja będę mówić a pan pisze.
Oczywiście były pytania o mój majątek i najbardziej mnie zaskoczyło, czy mam zwierzęta - to mu odpaliłam tak 7 kotów które dożywiam, ale nie o takie zwierzęta mu chodziło, czy mam nałogi - pomyślałam sobie już się wyleczyłam z pożyczania kasy.

Czytam i nie wierze??????Windykatorzy skladaja donosy na policje?Czy dobrze zrozumialam?Mnie tez Inkasso straszy paragrafami itd ale milcze dalej....

Nie to VEGA - Szybka Moneta - wierzyciel.

Było pytanie, czy się na coś leczę - to zaczerpnęłam powietrze i mówię owszem tak i tu cała gama co mnie boli, co kuleje, co do naprawy, a policjant mi na to czy się leczę psychiatrycznie.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Maeg - 07-10-2019

(04-10-2019, 16:32:31)grabi_en napisał(a):
(04-10-2019, 15:29:53)Samotna27 napisał(a):
(04-10-2019, 14:31:30)grabi_en napisał(a):
(04-10-2019, 14:22:30)windykowana napisał(a):
(01-10-2019, 09:42:02)grabi_en napisał(a): VEGA - Szybka Moneta
teraz jestem podejrzana i lecę z art 286 § 1 - oszustwo w związku z powyższym znów muszę się stawić na Komisariacie Policji  jako PODEJRZANA, ciekawe co ich tak zabolało, bo powiedziałam, że spłacę chwilówkę jak mi udowodnią, że o nią wnioskowałam.

a kiedy Vega idzie na Policję, bo mam ją w epu, napisałam sprzeciw i czeka na SR

Wszystko się dzieje równocześnie. - lepiej zaplanuj ich do spłaty, bo nie każdy ma takie silne nerwy jak ja.
Wypuścili mnie z Policji, nawet nie skuli w kajdanki, ale Policjant zadał mi tylko raz pytanie, czy przyznaję się do wyłudzenia - wiadomo co odpowiedziałam i mówię do niego teraz to ja będę mówić a pan pisze.
Oczywiście były pytania o mój majątek i najbardziej mnie zaskoczyło, czy mam zwierzęta - to mu odpaliłam tak 7 kotów które dożywiam, ale nie o takie zwierzęta mu chodziło, czy mam nałogi - pomyślałam sobie już się wyleczyłam z pożyczania kasy.

Czytam i nie wierze??????Windykatorzy skladaja donosy na policje?Czy dobrze zrozumialam?Mnie tez Inkasso straszy paragrafami itd ale milcze dalej....

Nie to VEGA - Szybka Moneta - wierzyciel.

Było pytanie, czy się na coś leczę - to zaczerpnęłam powietrze i mówię owszem tak i tu cała gama co mnie boli, co kuleje, co do naprawy, a policjant mi na to czy się leczę psychiatrycznie.

O co chodzi z tymi nałogami, chorobami i zwierzętami?

(01-10-2019, 13:10:28)Gniewo napisał(a):
(01-10-2019, 09:42:02)grabi_en napisał(a): VEGA - Szybka Moneta
teraz jestem podejrzana i lecę z art 286 § 1 - oszustwo w związku z powyższym znów muszę się stawić na Komisariacie Policji  jako PODEJRZANA, ciekawe co ich tak zabolało, bo powiedziałam, że spłacę chwilówkę jak mi udowodnią, że o nią wnioskowałam.

Witam. Ja mam tak samo proponowali 7 miesięcy na rok w zawieszeniu i zadośćuczynienie jak się przyznam. Teraz jest akt oskarżenia w sądzie w Krakowie.

Więzienie za chwilówkę??!!!


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 07-10-2019

Jeżeli Ci udowodnią oszustwo, wyłudzenie chwilówki, bez zamiaru jej spłaty - to niestety przestajemy się bawić w sprawy cywilne tylko w sprawy karne.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Maeg - 07-10-2019

(07-10-2019, 11:03:17)grabi_en napisał(a): Jeżeli Ci udowodnią oszustwo, wyłudzenie chwilówki, bez zamiaru jej spłaty - to niestety przestajemy się bawić w sprawy cywilne tylko w sprawy karne.

Mnie Profi tym straszy.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mila1 - 07-10-2019

A czym profi nie straszy? Przecieź do pewnego momentu spłacałaś! To jakie wyłudzenie!


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Samotna27 - 08-10-2019

Mam jedna chwilowke i to z Vivusa ktorej nie wplacilam nawet 1zl. Nawet grosza ....Ech...Grabien ty masz twardy charakter,ze im sie nie dajesz.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 08-10-2019

(08-10-2019, 13:07:04)Samotna27 napisał(a): Mam jedna chwilowke i to z Vivusa ktorej nie wplacilam nawet 1zl. Nawet grosza ....Ech...Grabien ty masz twardy charakter,ze im sie nie dajesz.

Ja na poczatku też byłam mocno wystraszona i chodziłam przezroczysta i sztywna od zmartwień w co się wpakowałam, ale z czasem - nabiera się do tego wszystkiego dystansu. Skoro z pustego nie przeleję, więc nie będę z nimi dyskutowała i odpowiadała na pytanie kiedy spłacę, trudno wybrałam drogę obrony i to to co uda mi się wygrać - raczej BN - to będę wdzięczna, a jak będę musiała spłacać to się będę martwiła jak stanę przed takim dylematem.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 24-10-2019

Mój bilans na dzień dzisiejszy, czyli mamy 2,5 roku:
0 - spraw w EPU
4 - sprawy w SR w tym:
- Prokura,
- VEGA - zawieszona,
- Łatwy Kredyt
- oraz oczekuję jaki wyrok zapadł (22.10.2019) w sprawie NetCredit z powództwa Intrum.