BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Biedronka 24 - 10-08-2019

(10-08-2019, 07:37:26)grabi_en napisał(a):
(10-08-2019, 00:34:36)Biedronka 24 napisał(a):
(09-08-2019, 22:07:03)Mila1 napisał(a):
(09-08-2019, 20:46:27)Biedronka 24 napisał(a): Widzę status: oddalono, nie widzę wyroku. Cieszę się ?
A co chciałaś przegrać? Pewnie, że się cieszysz! GRATULACJE!

Pewnie że chciałam wygrać, cieszę  się bardzo.

Z tego wniosek, że jak to bywa w życiu, że ta sama sprawa na tych samych dowodach jest rożnie rozpatrywana w kraju (ja osobiście jak słyszę, bo mi gdzieś w kraju przepuścili i tak składam wniosek - to zawsze powtarzam, że ja to nie kraj i nie odpowiadam za innych jak nie znają przepisów). To tak samo jak z Apelacją Mariusza rozpatrzono w 1 dzień, a u mnie SR dopiero przekazał moją apelację do SO - czyli po 2 miesiącach.
Biedronka - jak się nie mylę, chyba nie masz ani jednej sprawy przegranej?
Ciesz się bo w tym naszym biednym życiu dłużnika skrzydeł dodają nam wygrane sprawy.

Tak, to prawda.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 10-08-2019

No u mnie apelacja od wysłania do wyroku 7 dni.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 11-08-2019

Taka mnie naszła refleksja, że rok temu nie byłam w stanie skupić się nad podstawowymi czynnościami  - jak prasowanie, prałam i składałam, wyciągając tylko te rzeczy w które się ubierałam i tylko te prasowałam,  ale ta niemoc i paraliż moich myśli i czynów minął - tak po dwóch latach, bite 2 dni po 12 godzin stałam i robiłam zaległe prasowanie, na chwilę obecną jestem na bieżąco, tak jak przez dwa lata nie miałam głowy do wekowania i przetwarzania jedzenia w słoiki - tak w tym roku są już postępy - do czego zmierzam, że kiedyś ta niemoc, brak sił i chęci mija i zaczynam - zaczynamy wracać do normalności i kiedyś każdy etap lepszy gorszy mija.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Biedronka 24 - 11-08-2019

(11-08-2019, 12:55:10)grabi_en napisał(a): Taka mnie naszła refleksja, że rok temu nie byłam w stanie skupić się nad podstawowymi czynnościami  - jak prasowanie, prałam i składałam, wyciągając tylko te rzeczy w które się ubierałam i tylko te prasowałam,  ale ta niemoc i paraliż moich myśli i czynów minął - tak po dwóch latach, bite 2 dni po 12 godzin stałam i robiłam zaległe prasowanie, na chwilę obecną jestem na bieżąco, tak jak przez dwa lata nie miałam głowy do wekowania i przetwarzania jedzenia w słoiki - tak w tym roku są już postępy - do czego zmierzam, że kiedyś ta niemoc, brak sił i chęci mija i zaczynam - zaczynamy wracać do normalności i kiedyś każdy etap lepszy gorszy mija.

Ja mam różnie. Jest dzień gdzie mam werwę do pracy, sprzątam, gotuję, prasuje itd. Są też dni że siedzę i nie mam siły na nic, szczególnie wtedy jak zobaczę coś nowego na Epu albo na portalu.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Anastazja86 - 11-08-2019

To tak jak ja . Stresuje się cały tydzień. W pt trochę luz bo koniec tygodnia .W weekend prawie nie dzwonią , nie muszę pilnować tel. I w niedzielę wieczorem od nowa stres bo znowu się zacznie....


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 22-08-2019

Wchodzę dzisiaj do EPU, a tam nowa sprawa - Zaliczka.pl z powództwa nowego wierzyciela - VINDICATE COLLECTION so. z o.o.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 22-08-2019

Jamam w sr, standard.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 18-09-2019

Zaliczka.pl uzyskała nakaz zapłaty w EPU, Kredito24 odsługiwany przez Kancelarię Medius sp. z o.o. wystawił mnie na sprzedaż.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - Mariuszd37 - 18-09-2019

Pisz sprzeciw, wal w cesję.


RE: ROK, DWA LATA- walki z długami - grabi_en - 18-09-2019

(18-09-2019, 09:28:22)Mariuszd37 napisał(a): Pisz sprzeciw, wal w cesję.

Poważnie Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech