BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: rok - walki z długami - Mila1 - 16-05-2019

(16-05-2019, 17:25:11)Anis napisał(a): Grabien a miałaś tam spłacony kapitał/cokolwiek w tej pożyczce czy nic ?

Czy miała czy nie to nie zmieniłoby decyzji sądu. Gdyby miała to nie mogłaby zaprzeczać, że pożyczkę brała. Tak mi się wydaje Huh


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 16-05-2019

(16-05-2019, 17:25:11)Anis napisał(a): Grabien a miałaś tam spłacony kapitał/cokolwiek w tej pożyczce czy nic ?

Gdybym miała tam spłaconą chociażby złotówkę to mój Pełnomocnik by nie podważał tego co podważył.


RE: rok - walki z długami - Anis - 16-05-2019

Rozumiem.


RE: rok - walki z długami - zawiedziona - 16-05-2019

przy czym pozwana pośrednio przyznała się na rozprawie w dniu xxxx.--------Grabien a nie mogłas iśc w zaparte ? Ludzie zaprzeczają oczywiste oczywistych nawet a i przede wszystkim w sądzie.


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 16-05-2019

(16-05-2019, 22:00:20)zawiedziona napisał(a): przy czym pozwana pośrednio przyznała się na rozprawie w dniu xxxx.--------Grabien a nie mogłas iśc w zaparte ? Ludzie zaprzeczają oczywiste oczywistych nawet a i przede wszystkim w sądzie.
Wszystko co robię uzgadniam z Pełnomocnikiem i nie mogłam zaprzeczyć, że nie dostałam przelewu - bo pracuję w takim miejscu, że jakbym została ukarana zaraz bym się pożegnała z pracą. Oni przedłożyli dowód wypłaty mojej pożyczki i mijało się celem iść w zaparte, że nie dostałam, bo wystarczyło, żeby sąd zażyczył sobie mój wyruk z konta bankowego z tego terminu poświadczony przez bank i bym została podana na tacy do sprawy karnej.
A z doświadczeni BN wynika, że takie przypadki były realizowane przez SR, ja mam się ratować, a nie przysparzać sobie kłopotów.
Dlaczego poszłam na rozprawę, bo mój Pełnomocnik bał się zarzutu, że sąd uzna mnie winną, że byłam w sprawie bierną i nie podjęłam próby obrony przed sądem, bo odbiera takie wyroki w przegranych. Z tego co widać nie ma żelaznej reguły - bo sąd się zasugerował moją wypowiedzią, że nie zaprzeczyłam, że dostałam przelew na konto, ale nie mogłam zrobić inaczej i całe uzasadnienie jest w kierunku dostała więc musi oddać.
A jak Wy zrobicie zostawiam pod rozwagę.


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 17-05-2019

Ci którzy się łudzą, że jak EPU stwierdziło brak podstaw do wydania nakazu zapłaty - to sprawa jest w dużej mierze  przesądzona na korzyść dłużnika, jesteście w błędzie gdyż Tani Kredyt nie uzyskał nakazu zapłaty w EPU, a w SR uznał im pozew w całości zasadny.


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 23-05-2019

ULTIMO
na wczoraj był wyznaczony termin publikacji ( w moim skromnym mniemaniu miałam na myśli wyrok) i co się okazuje dzwonię do swojego SR, a tam uzyskałam nie wiążącą informację bo nie jest jeszcze w publikacji na portalu informacyjnym, że sprawę podjęto ponownie wyznaczając termin rozprawy.


RE: rok - walki z długami - Mila1 - 23-05-2019

(23-05-2019, 12:46:33)grabi_en napisał(a): ULTIMO
na wczoraj był wyznaczony termin publikacji ( w moim skromnym mniemaniu miałam na myśli wyrok) i co się okazuje dzwonię do swojego SR, a tam uzyskałam nie wiążącą informację bo nie jest jeszcze w publikacji na portalu informacyjnym, że sprawę podjęto ponownie wdyznaczając termin rozprawy.

Miałam podobnie z profi. Teraz czekam na czerwiec.


RE: rok - walki z długami - windykowana - 23-05-2019

(17-05-2019, 12:07:50)grabi_en napisał(a): Ci którzy się łudzą, że jak EPU stwierdziło brak podstaw do wydania nakazu zapłaty - to sprawa jest w dużej mierze  przesądzona na korzyść dłużnika, jesteście w błędzie gdyż Tani Kredyt nie uzyskał nakazu zapłaty w EPU, a w SR uznał im pozew w całości zasadny.

 to straszne, bo ja też mam Tani Kredyt i 30 innych chwilówek i jak czytam na forum ,to chyba trudno coś wygrać,jestem przerażona

(07-05-2019, 21:51:57)Mila1 napisał(a):
(07-05-2019, 20:03:23)grabi_en napisał(a): Wygląda na to że mój sąd uwinął się w m-c na uzasadnienie wyroku z  Taniego Kredytu.
Sąd Rejonowy wxxxxxx I Wydział Cywilny doręcza Pani/Panu - jako stronie -
pełnomocnikowi odpis wyroku z dnia 09/04/2019 roku wraz z uzasadnieniem.
Dla tych co nie mają pojęcia. W Sądzie Apelacyjnym widzę tylko pismo przewodnie jakie dostaje mój Pełnomocnik, który w wersji papierowej dostaje do siebie pismo wraz z uzasadnieniem, które zostało wysłane 6 maja, czyli więcej nic nie wiem!

Przyjdzie czas to się dowiesz jakie jest uzasadnienie. Oby było się do czego przyczepić.

Myślałam , że jak sprawa trafia do sr, to długo trwa, zanim się nią zajmą, a tymczasem mam pierwszą sprawę w sr, Eques Debitum poszedł od razu do sr i wpłynęło 26 kwietnia, a 21 maja wysłali  wezwanie do uzupełnienia braków


RE: rok - walki z długami - Mila1 - 23-05-2019

(23-05-2019, 16:01:23)windykowana napisał(a):
(17-05-2019, 12:07:50)grabi_en napisał(a): Ci którzy się łudzą, że jak EPU stwierdziło brak podstaw do wydania nakazu zapłaty - to sprawa jest w dużej mierze  przesądzona na korzyść dłużnika, jesteście w błędzie gdyż Tani Kredyt nie uzyskał nakazu zapłaty w EPU, a w SR uznał im pozew w całości zasadny.

 to straszne, bo ja też mam Tani Kredyt i 30 innych chwilówek i jak czytam na forum ,to chyba trudno coś wygrać,jestem przerażona

(07-05-2019, 21:51:57)Mila1 napisał(a):
(07-05-2019, 20:03:23)grabi_en napisał(a): Wygląda na to że mój sąd uwinął się w m-c na uzasadnienie wyroku z  Taniego Kredytu.
Sąd Rejonowy wxxxxxx I Wydział Cywilny doręcza Pani/Panu - jako stronie -
pełnomocnikowi odpis wyroku z dnia 09/04/2019 roku wraz z uzasadnieniem.
Dla tych co nie mają pojęcia. W Sądzie Apelacyjnym widzę tylko pismo przewodnie jakie dostaje mój Pełnomocnik, który w wersji papierowej dostaje do siebie pismo wraz z uzasadnieniem, które zostało wysłane 6 maja, czyli więcej nic nie wiem!

Przyjdzie czas to się dowiesz jakie jest uzasadnienie. Oby było się do czego przyczepić.

Myślałam , że jak sprawa trafia do sr, to długo trwa, zanim się nią zajmą, a tymczasem mam pierwszą sprawę w sr, Eques Debitum poszedł od razu do sr i wpłynęło 26 kwietnia, a 21 maja wysłali  wezwanie do uzupełnienia braków

Może nie uzupełnią Uśmiech  Kto ich wie co zaplanowali?!