BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: rok - walki z długami - Biedronka 24 - 27-03-2019

(27-03-2019, 15:08:05)grabi_en napisał(a):
(26-03-2019, 21:22:53)Biedronka 24 napisał(a):
(26-03-2019, 13:47:39)grabi_en napisał(a): Coraz bardziej mnie zadziwiają metody działania firm windykacyjnych, bo się okazuje, że mnie dzisiaj Kruk informuje, że Kancelaria Prawna Raven złożyła w mojej sprawie pozew  w Sądzie,  taką informację dostałam 25 lutego i w dniu dzisiejszym - tylko numer sprawy się zgadza, ale za co to nie wiem, czyżby to był dalszy ciąg Filarum.

Ja dostałam maila i sms o treści: Kancelaria PFW: zadłużenie Recoverso RMC czyli Filarum trafiło na obsługę prawną.
To nowy wierzyciel czy windykacja.

Zajrzałam do teczki, a tam zawiadomienie o przeniesieniu wierzytelności (dostałam e-mailem) na rzecz Recoversp RMC OU, czyli to jest nowy wierzyciel.

Dzięki


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 27-03-2019

VIA SMS
Dział Prawny informuje, że sprawa trafiła na drugi tor windykacji. Jest w trakcie przygotowań do przekazania na drogę postępowania sądowego. Tymczasem jeszcze bez kosztów sądowych i zastępstwa adwokackiego.
 Na tym etapie sprawy można się jeszcze dogadać . W tym celu należy skontaktować się  z opiekunem: e- mail:anna.ostrowska@inkasokredytowe.pl
Z poważaniem,

I tak już z pół roku piszą i namawiają na spłatę, ale ja nie mam zamiaru tego uczynić bo z moich wyliczeń wynika, że ich spłaciłam.


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 29-03-2019

Czy może ktoś wie co dostarczają - jaką korenspondencję
miejskie przesyłki doręczeniowe?


RE: rok - walki z długami - Mila1 - 29-03-2019

(29-03-2019, 20:17:47)grabi_en napisał(a): Czy może ktoś wie co dostarczają - jaką korenspondencję
miejskie przesyłki doręczeniowe?

Może jakieś podatki.


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 29-03-2019

(29-03-2019, 20:40:08)Mila1 napisał(a):
(29-03-2019, 20:17:47)grabi_en napisał(a): Czy może ktoś wie co dostarczają - jaką korenspondencję
miejskie przesyłki doręczeniowe?

Może jakieś podatki.

Podatki to Urząd Skarbowy - jeszcze się nie rozliczyłam i w zeszłym roku dostałam od nich korespondencję przez Pocztę Polską. Mam 7 dni na odbiór więc to pewne, że jest to urząd państwowy i jedyne co mi przychodzi do głowy to Prokuratura lub Policja.

Nie mam siły na te Inkaso Kredytowe, a oto ich e-mail:
Szanowni Państwo, Czekam na kontakt, jako opiekun sprawy
poinformuję na jakim etapie jest sprawa i zaproponuję możliwe warunki współpracy. 


Z poważaniem opiekun sprawy:

Anna Frąk Ostrowska Specjalista ds. windykacji Inkaso
Kredytowe Sp. z o.o.

I jednocześnie dostałam sms, że wpisano mnie do BIG, trudno nie oni pierwsi i nie ostatni.


RE: rok - walki z długami - Biedronka 24 - 29-03-2019

(29-03-2019, 20:43:52)grabi_en napisał(a):
(29-03-2019, 20:40:08)Mila1 napisał(a):
(29-03-2019, 20:17:47)grabi_en napisał(a): Czy może ktoś wie co dostarczają - jaką korenspondencję
miejskie przesyłki doręczeniowe?

Może jakieś podatki.

Podatki to Urząd Skarbowy - jeszcze się nie rozliczyłam i w zeszłym roku dostałam od nich korespondencję przez Pocztę Polską. Mam 7 dni na odbiór więc to pewne, że jest to urząd państwowy i jedyne co mi przychodzi do głowy to Prokuratura lub Policja.

Nie mam siły na te Inkaso Kredytowe, a oto ich e-mail:
Szanowni Państwo, Czekam na kontakt, jako opiekun sprawy
poinformuję na jakim etapie jest sprawa i zaproponuję możliwe warunki współpracy. 


Z poważaniem opiekun sprawy:

Anna Frąk Ostrowska Specjalista ds. windykacji Inkaso
Kredytowe Sp. z o.o.

I jednocześnie dostałam sms, że wpisano mnie do BIG, trudno nie oni pierwsi i nie ostatni.
Ja mam tego samego maila, tylko inne nazwisko.
Już sama nie wiem co kupili.


RE: rok - walki z długami - Mila1 - 29-03-2019

(29-03-2019, 20:43:52)grabi_en napisał(a):
(29-03-2019, 20:40:08)Mila1 napisał(a):
(29-03-2019, 20:17:47)grabi_en napisał(a): Czy może ktoś wie co dostarczają - jaką korenspondencję
miejskie przesyłki doręczeniowe?

Może jakieś podatki.

Podatki to Urząd Skarbowy - jeszcze się nie rozliczyłam i w zeszłym roku dostałam od nich korespondencję przez Pocztę Polską. Mam 7 dni na odbiór więc to pewne, że jest to urząd państwowy i jedyne co mi przychodzi do głowy to Prokuratura lub Policja.

Nie mam siły na te Inkaso Kredytowe, a oto ich e-mail:
Szanowni Państwo, Czekam na kontakt, jako opiekun sprawy
poinformuję na jakim etapie jest sprawa i zaproponuję możliwe warunki współpracy. 


Z poważaniem opiekun sprawy:

Anna Frąk Ostrowska Specjalista ds. windykacji Inkaso
Kredytowe Sp. z o.o.

I jednocześnie dostałam sms, że wpisano mnie do BIG, trudno nie oni pierwsi i nie ostatni.

Mam to samo tylko opiekun inny. Mnie urząd przysłał np. podatek za psa ( kiedy jeszcze miałam).


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 29-03-2019

W urzędzie mamy gońców i nie mam psa.


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 01-04-2019

OBLIGO - przysłało listem zwykłym informację o spłacie zobowiązania zadłużenia wynikającego z Maestra  Group. sp. z o.o. (Tleno).


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 02-04-2019

Kancelaria PFW Dług Recoverso RMC (Filarum) wysyła przynajmniej 2 e-maile z systemu/ na dobę, że już właśnie teraz i za momencik składają pozew do EPU, wchodzę kontroluję czy się pojawił pozew w EPU, a dzisiaj sms, że windykacja terenowa pojawi się dzisiaj u mnie w domu pomiędzy 15 a 16 w związku z brakiem spłaty. Po pierwsze nie ma mnie o tej godzinie jeszcze w domu, po drugie "tak się przestraszyłam, że chyba na miotle polecę do domu, coby ich godnie przyjąć".