BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: rok - walki z długami - Biedronka 24 - 25-03-2019

(25-03-2019, 16:01:18)grabi_en napisał(a): Czy tojest ich odpowiedź, bo ja tu czegoś nie rozumiem, ani be ani me przecież nie siedzę w ich głowach inie wiem ci chcieli mi przekazać.
Pozdrawiam
Łukasz Sielski
Specjalista ds. Windykacji
 
telefon: +48 42 630 41 41
e-mail: sielski@obligo.pl

[Obrazek: efpmakfikpjcjepc.png]
[Obrazek: mbdddfpihopeapff.png]
Obligo S.A.
ul. Targowa 35, 90-043 Łódź
tel. +48 42/ 630-41-41
fax +48 42/ 630-70-77
NIP: 727-25-65-205
KRS: 0000398104, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział KRS
Kapitał zakładowy 800.800,00 zł (kapitał opłacony w całości)

[Obrazek: aofmbendfbggigco.png]  www.obligo.pl

W dniu 25.03.2019 o 12:49, grabien pisze:

Dzień Dobry
W nawiązaniu do Waszej korespondencji z dnia 26 lutego 2019 roku i dokonaniu żądanej kwoty  spłaty, proszę o wystawienia zaświadczenia, że pożyczka o numerze xxxxxxxx została spłacona.
Żadnej treści tylko podpis, no dziwne.


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 25-03-2019

Dzwoniłam do nich dzisiaj i telefon który jest podany to sekretariat, a tam nie mogą przełączyć do człowieka z e-maila dostałam telefon do windykacji, a tam nie mogą go poprosić, chciałam e-mail do pani która odebrała telefon ale nie mogła go podać, ale jak ja im bym była winna to pewnie od razu by mnie przełączyli, dowiedziałam, się, że dzisiaj mają problemy z dokładaniem załączników do poczty. Niech nie liczą, że o nich zapomnę - nie ma takiej opcji.


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 26-03-2019

Coraz bardziej mnie zadziwiają metody działania firm windykacyjnych, bo się okazuje, że mnie dzisiaj Kruk informuje, że Kancelaria Prawna Raven złożyła w mojej sprawie pozew w Sądzie, taką informację dostałam 25 lutego i w dniu dzisiejszym - tylko numer sprawy się zgadza, ale za co to nie wiem, czyżby to był dalszy ciąg Filarum.


RE: rok - walki z długami - Biedronka 24 - 26-03-2019

(26-03-2019, 13:47:39)grabi_en napisał(a): Coraz bardziej mnie zadziwiają metody działania firm windykacyjnych, bo się okazuje, że mnie dzisiaj Kruk informuje, że Kancelaria Prawna Raven złożyła w mojej sprawie pozew w Sądzie, taką informację dostałam 25 lutego i w dniu dzisiejszym - tylko numer sprawy się zgadza, ale za co to nie wiem, czyżby to był dalszy ciąg Filarum.

Ja dostałam maila i sms o treści: Kancelaria PFW: zadłużenie Recoverso RMC czyli Filarum trafiło na obsługę prawną.
To nowy wierzyciel czy windykacja.


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 26-03-2019

(26-03-2019, 21:22:53)Biedronka 24 napisał(a):
(26-03-2019, 13:47:39)grabi_en napisał(a): Coraz bardziej mnie zadziwiają metody działania firm windykacyjnych, bo się okazuje, że mnie dzisiaj Kruk informuje, że Kancelaria Prawna Raven złożyła w mojej sprawie pozew  w Sądzie,  taką informację dostałam 25 lutego i w dniu dzisiejszym - tylko numer sprawy się zgadza, ale za co to nie wiem, czyżby to był dalszy ciąg Filarum.

Ja dostałam maila i sms o treści: Kancelaria PFW: zadłużenie Recoverso RMC czyli Filarum trafiło na obsługę prawną.
To nowy wierzyciel czy windykacja.

Nigdzie nie dostałam informacji, że to nowy wierzyciel, ale jeżeli to windykacja to dlaczego KRUK pisze, byłam na EPU a tam nic nie ma, chyba, że pozew poszedł do  SR, a tam wiadomo - nic nie widać.

Jestem dzisiaj mało skupiona, bo naszej dłużniczce zmarł tata i zostałam wytracona z równowagi. Szczere wyrazy kondolencji.


RE: rok - walki z długami - AnowiB - 26-03-2019

Przekaż również odemnie szczere wyrazy współczucia.


RE: rok - walki z długami - Biedronka 24 - 26-03-2019

(26-03-2019, 22:35:22)AnowiB napisał(a): Przekaż również odemnie szczere wyrazy współczucia.

Również składam szczere wyrazy współczucia.


RE: rok - walki z długami - Mila1 - 27-03-2019

Dzięki dziewczyny.


RE: rok - walki z długami - Anis - 27-03-2019

(27-03-2019, 04:08:49)Mila1 napisał(a): Dzięki dziewczyny.

Smutny
Moje najszczersze wyrazy współczucia.
Też przeżywam straszny okres w moim życiu, to dodatkowo potęguje przygnębienie, smutek w walce z długami.

Ja w ogóle sprawy długów odsunęłam na daleki plan jakby mnie to nie dotyczyło.
Jakby nie istniało, jakby rzeczywistość była inna....

Trzymaj się Mila :*


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 27-03-2019

(26-03-2019, 21:22:53)Biedronka 24 napisał(a):
(26-03-2019, 13:47:39)grabi_en napisał(a): Coraz bardziej mnie zadziwiają metody działania firm windykacyjnych, bo się okazuje, że mnie dzisiaj Kruk informuje, że Kancelaria Prawna Raven złożyła w mojej sprawie pozew  w Sądzie,  taką informację dostałam 25 lutego i w dniu dzisiejszym - tylko numer sprawy się zgadza, ale za co to nie wiem, czyżby to był dalszy ciąg Filarum.

Ja dostałam maila i sms o treści: Kancelaria PFW: zadłużenie Recoverso RMC czyli Filarum trafiło na obsługę prawną.
To nowy wierzyciel czy windykacja.

Zajrzałam do teczki, a tam zawiadomienie o przeniesieniu wierzytelności (dostałam e-mailem) na rzecz Recoversp RMC OU, czyli to jest nowy wierzyciel.