BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: rok - walki z długami - Larreta - 19-03-2019

(19-03-2019, 13:14:34)uspokajaczka napisał(a):
(19-03-2019, 13:04:12)Larreta napisał(a):
(18-03-2019, 21:07:48)grabi_en napisał(a): To wygląda tak, skoro mój Pełnomocnik im zarzuca, że dostatecznie nie wykazali zawarcia brania pożyczki, to oni idą w 2 stronę i wysyłają zawiadomienie na Policję, żeby ta mnie przesłuchała, bo może ktoś się podszył pod mój komputer i może nie tylko ja z niego korzystam - logiczne.
Ale nie dają za wygraną i przedkładają wszystko co na mnie mają, czyli wygenerowany mój wniosek o pożyczkę, wiadomość z sms, że ja dostałam, potwierdzenie przyznania pożyczki na mój adres e-mail, mój IP komputera + do tego moje pismo o raty.
Czy się wystraszyłam - nie bardzo, jak sędzia uzna, że trzeba zawiesić postępowanie - bo z dowodów nie wynika, że dostałam pożyczkę - to wtedy zawiesza postępowanie i cała akcja przenosi się na Policję - jak Prokurator uzna, że sprawa jest godna pochylenia - do czasu ustalenia - czy dostałam ją, czy nie.
A tak swoją drogą jak mi ukradli bramę i furtkę na działce  to Prokurator po 4 dniach umorzył postępowanie ze względu na brak wykrycia sprawcy i znikomą szkodliwość - więc czekam co się wydarzy.

To Szybka moneta tak się broni?
Tak, to Szybka Moneta wynika to z wątku #281.

Wzięłam u nich raz, spłaciłam. Chciałam drugą nie dali, bo umowy pisemnej nie wysłałam. A wysyłali kurierem dwa razy.


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 19-03-2019

(19-03-2019, 15:38:58)Larreta napisał(a):
(19-03-2019, 13:14:34)uspokajaczka napisał(a):
(19-03-2019, 13:04:12)Larreta napisał(a):
(18-03-2019, 21:07:48)grabi_en napisał(a): To wygląda tak, skoro mój Pełnomocnik im zarzuca, że dostatecznie nie wykazali zawarcia brania pożyczki, to oni idą w 2 stronę i wysyłają zawiadomienie na Policję, żeby ta mnie przesłuchała, bo może ktoś się podszył pod mój komputer i może nie tylko ja z niego korzystam - logiczne.
Ale nie dają za wygraną i przedkładają wszystko co na mnie mają, czyli wygenerowany mój wniosek o pożyczkę, wiadomość z sms, że ja dostałam, potwierdzenie przyznania pożyczki na mój adres e-mail, mój IP komputera + do tego moje pismo o raty.
Czy się wystraszyłam - nie bardzo, jak sędzia uzna, że trzeba zawiesić postępowanie - bo z dowodów nie wynika, że dostałam pożyczkę - to wtedy zawiesza postępowanie i cała akcja przenosi się na Policję - jak Prokurator uzna, że sprawa jest godna pochylenia - do czasu ustalenia - czy dostałam ją, czy nie.
A tak swoją drogą jak mi ukradli bramę i furtkę na działce  to Prokurator po 4 dniach umorzył postępowanie ze względu na brak wykrycia sprawcy i znikomą szkodliwość - więc czekam co się wydarzy.

To Szybka moneta tak się broni?
Tak, to Szybka Moneta wynika to z wątku #281.

Wzięłam u nich raz, spłaciłam. Chciałam drugą nie dali, bo umowy pisemnej nie wysłałam. A wysyłali kurierem dwa razy.

Czyli potwierdza się myśl "nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło". Brawo Ty. Ja im podpisałam umowę i oczywiście wyciągnęli ją w sądzie.


RE: rok - walki z długami - Larreta - 19-03-2019

(19-03-2019, 15:53:37)grabi_en napisał(a):
(19-03-2019, 15:38:58)Larreta napisał(a):
(19-03-2019, 13:14:34)uspokajaczka napisał(a):
(19-03-2019, 13:04:12)Larreta napisał(a):
(18-03-2019, 21:07:48)grabi_en napisał(a): To wygląda tak, skoro mój Pełnomocnik im zarzuca, że dostatecznie nie wykazali zawarcia brania pożyczki, to oni idą w 2 stronę i wysyłają zawiadomienie na Policję, żeby ta mnie przesłuchała, bo może ktoś się podszył pod mój komputer i może nie tylko ja z niego korzystam - logiczne.
Ale nie dają za wygraną i przedkładają wszystko co na mnie mają, czyli wygenerowany mój wniosek o pożyczkę, wiadomość z sms, że ja dostałam, potwierdzenie przyznania pożyczki na mój adres e-mail, mój IP komputera + do tego moje pismo o raty.
Czy się wystraszyłam - nie bardzo, jak sędzia uzna, że trzeba zawiesić postępowanie - bo z dowodów nie wynika, że dostałam pożyczkę - to wtedy zawiesza postępowanie i cała akcja przenosi się na Policję - jak Prokurator uzna, że sprawa jest godna pochylenia - do czasu ustalenia - czy dostałam ją, czy nie.
A tak swoją drogą jak mi ukradli bramę i furtkę na działce  to Prokurator po 4 dniach umorzył postępowanie ze względu na brak wykrycia sprawcy i znikomą szkodliwość - więc czekam co się wydarzy.

To Szybka moneta tak się broni?
Tak, to Szybka Moneta wynika to z wątku #281.

Wzięłam u nich raz, spłaciłam. Chciałam drugą nie dali, bo umowy pisemnej nie wysłałam. A wysyłali kurierem dwa razy.

Czyli potwierdza się myśl "nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło". Brawo Ty. Ja im podpisałam umowę i oczywiście wyciągnęli ją w sądzie.

Ale powiem Ci, że potem żałowałam, że nie wysłałam bo mieli limit do 8000 zł. Ale dzięki temu jedna chwilówka mniej do spłaty Uśmiech


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 21-03-2019

Ktoś ostatnio się pytał o Filarum:
 I jak widać z windykacji Taxat idzie do Kancelarii Prawnej PFW

Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW informuje o przekazaniu do obsługi prawnej wierzytelności wobec RECOVERSO RMC z tytułu pożyczki FILARUM.

Dokumenty dłużne (Umowa Pożyczki) zostały zakwalifikowane do przesłania do e-sądu w Lublinie, tj. Sąd Rejonowy Lublin - Zachód w Lublinie VI Wydział Cywilny, w elektronicznym postępowaniu upominawczym. Do zadłużenia doliczone zostaną koszty sądowe wraz z kosztami zastępstwa procesowego.

Po otrzymaniu Nakazu Zapłaty złożony zostanie wniosek do Kancelarii Komornika Sądowego o wyegzekwowanie długu w trybie natychmiastowym.
 
Równolegle do działania Komornika, zostaną Państwo zgłoszeni do Biura Informacji Kredytowej w celu zablokowania zdolności kredytowej.
 
Po dokonaniu spłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres info@pfw.com.pl lub telefonicznie, pod numer wskazany poniżej, najpóźniej do 3 dni od otrzymania niniejszej wiadomości.
Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW
Departament Windykacji
Wrocław 50-224
Plac Strzelecki 25


Tel. 532 747 593, 532 747 657
Mail: info@pfw.com.pl



RE: rok - walki z długami - Biedronka 24 - 21-03-2019

(21-03-2019, 17:46:25)grabi_en napisał(a): Ktoś ostatnio się pytał o Filarum:
 I jak widać z windykacji Taxat idzie do Kancelarii Prawnej PFW

Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW informuje o przekazaniu do obsługi prawnej wierzytelności wobec RECOVERSO RMC z tytułu pożyczki FILARUM.

Dokumenty dłużne (Umowa Pożyczki) zostały zakwalifikowane do przesłania do e-sądu w Lublinie, tj. Sąd Rejonowy Lublin - Zachód w Lublinie VI Wydział Cywilny, w elektronicznym postępowaniu upominawczym. Do zadłużenia doliczone zostaną koszty sądowe wraz z kosztami zastępstwa procesowego.

Po otrzymaniu Nakazu Zapłaty złożony zostanie wniosek do Kancelarii Komornika Sądowego o wyegzekwowanie długu w trybie natychmiastowym.
 
Równolegle do działania Komornika, zostaną Państwo zgłoszeni do Biura Informacji Kredytowej w celu zablokowania zdolności kredytowej.
 
Po dokonaniu spłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres info@pfw.com.pl lub telefonicznie, pod numer wskazany poniżej, najpóźniej do 3 dni od otrzymania niniejszej wiadomości.
Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW
Departament Windykacji
Wrocław 50-224
Plac Strzelecki 25


Tel. 532 747 593, 532 747 657
Mail: info@pfw.com.pl
Zobacz, dostałam dziś identycznego maila:

Szanowni Państwo,



Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW informuje o przekazaniu do obsługi prawnej wierzytelności wobec RECOVERSO RMC z tytułu pożyczki FILARUM.



Dokumenty dłużne (Umowa Pożyczki) zostały zakwalifikowane do przesłania do e-sądu w Lublinie, tj. Sąd Rejonowy Lublin - Zachód w Lublinie VI Wydział Cywilny, w elektronicznym postępowaniu upominawczym. Do zadłużenia doliczone zostaną koszty sądowe wraz z kosztami zastępstwa procesowego.



Saldo zadłużenia: 5 376,60

Nazwa wierzyciela: Recoverso RMC

Numer rachunku do spłaty: 04114019770000229761001001

Sygnatura sprawy u wierzyciela: 1561787007



Po otrzymaniu Nakazu Zapłaty złożony zostanie wniosek do Kancelarii Komornika Sądowego o wyegzekwowanie długu w trybie natychmiastowym.



Równolegle do działania Komornika, zostaną Państwo zgłoszeni do Biura Informacji Kredytowej w celu zablokowania zdolności kredytowej.


RE: rok - walki z długami - Mila1 - 21-03-2019

Też kiedy to czytałam coś mi światło, że chyba już coś takiego widziałam, ale szczerze, nie chciało mi się szukać Smutny


RE: rok - walki z długami - Maeg - 25-03-2019

Mam profil w epu. Czy wystarczy wejść w moje pozwy, pisma bez filtrów i tam będzie widać? Czy trzeba jakoś specjalnie szukać czy coś jest??


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 25-03-2019

(25-03-2019, 11:34:12)Maeg napisał(a): Mam profil w epu. Czy wystarczy wejść w moje pozwy, pisma bez filtrów i tam będzie widać? Czy trzeba jakoś specjalnie szukać czy coś jest??

Po lewej stronie jak wejdziesz w moje sprawy masz aktówkę sprawy - wchodzisz w to i zieloną strzałką (prawa strona) przewijasz strony.
Tu masz to wyjaśnione:
https://forum.beznakazu.pl/showthread.php?tid=5


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 25-03-2019

Już dostałam trzeci taki sam e-mail z wątku #294.


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 25-03-2019

Czy to jest ich odpowiedź, bo ja tu czegoś nie rozumiem, ani be ani me przecież nie siedzę w ich głowach inie wiem co chcieli mi przekazać.
Pozdrawiam
Łukasz Sielski
Specjalista ds. Windykacji
 
telefon: +48 42 630 41 41
e-mail: sielski@obligo.pl

[Obrazek: efpmakfikpjcjepc.png]
[Obrazek: mbdddfpihopeapff.png]
Obligo S.A.
ul. Targowa 35, 90-043 Łódź
tel. +48 42/ 630-41-41
fax +48 42/ 630-70-77
NIP: 727-25-65-205
KRS: 0000398104, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział KRS
Kapitał zakładowy 800.800,00 zł (kapitał opłacony w całości)

[Obrazek: aofmbendfbggigco.png]  www.obligo.pl

W dniu 25.03.2019 o 12:49, grabien pisze:

Dzień Dobry
W nawiązaniu do Waszej korespondencji z dnia 26 lutego 2019 roku i dokonaniu żądanej kwoty  spłaty, proszę o wystawienia zaświadczenia, że pożyczka o numerze xxxxxxxx została spłacona.