BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: rok - walki z długami - grabi_en - 12-03-2019

Miałam trzymać pieniądze na wypadek przegranej, ale spłaciłam dzisiaj SMS365 - kolejna chwilówka spłacona w całości bo trudno było nie skorzystać z ich korzystnej propozycji, tylko nie mam kasy na wypadek jak przegram - trudno będę się martwić później...
Oczywiście zadzwoniłam do Obligo, bo myślałam, że uda mi się dług  w wysokości 2500 rozłożyć na raty,ale usłyszałam, że jeżeli na raty to oni rozkładają całą zaległa kwotę 3600, wszędzie tylko podejścia pod dłużnika.


RE: rok - walki z długami - Łukasz_G - 12-03-2019

Ja bym Obligo zostawił, cesja to Twój przyjaciel. Pieniądze w błoto w wg mnie.


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 12-03-2019

(12-03-2019, 12:52:28)Łukasz_G napisał(a): Ja bym Obligo zostawił,  cesja to Twój przyjaciel.  Pieniądze w błoto w wg mnie.

Zapłaciłam, już tego nie cofnę.


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 16-03-2019

Odkryłam, że ja od Tleno = SMS365 pożyczyłam 3250, a oni tylko chcieli ode mnie 2532,35 wystąpiłam o wydanie zaświadczenie, że mam ich spłaconych, ale był komunikat, że osoba która się tym zajmuje jest od 13 do 15 marca na urlopie, no nic będę ich  cisnęła  dalej.


RE: rok - walki z długami - Katisia 77 - 16-03-2019

Jak dzisiaj obejrzałam program o wyłudzeniach pożyczek na fałszywy dowód to sobie pomyślałam że jak byłam w amoku brania tych wszystkich pożyczek to swoje dane podawałam bez sprawdzenia nawet gdzie to idzie. Byle mi tylko przyznali. To były naprawdę ciężkie dla mnie dni. Teraz od roku jestem można powiedzieć czysta. To jest jak odwyk. Nie budzę się rano z myślą że muszę poszukać kolejnej firmy pożyczkowej bo inne cisną ze spłatą. Daję radę. Muszę założyć swój wątek bo skaczę po wszystkich. Jestem równo rok gdy przestałam zaciągać nowe pożyczki. Uff


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 17-03-2019

(16-03-2019, 21:57:44)Katisia 77 napisał(a): Jak dzisiaj obejrzałam program o wyłudzeniach pożyczek na fałszywy dowód to sobie pomyślałam że jak byłam w amoku brania tych wszystkich pożyczek to swoje dane podawałam bez sprawdzenia nawet gdzie to idzie. Byle mi tylko przyznali. To były naprawdę ciężkie dla mnie dni. Teraz od roku jestem można powiedzieć czysta. To jest jak odwyk. Nie budzę się rano z myślą że muszę poszukać kolejnej firmy pożyczkowej bo inne cisną ze spłatą. Daję radę. Muszę założyć swój wątek bo skaczę po wszystkich. Jestem równo rok gdy przestałam zaciągać nowe pożyczki. Uff

Przestawienie to jedno - dalej się nie zadłużać, bo mi i tak starczy tych nerw z tego co posiadam już do spłaty, ale najbardziej nie mogę wyjść z podziwu, że dłużnik daje radę gospodarować tym czym dysponuje w portfelu - nie jest łatwo, czasami ciężko lub bardzo ciężko. Nie wpadam w panikę, że muszę coś gdzieś zapłacić tylko tłumaczę sobie trudno zapłacę innym razem, najwyżej mi doliczą odsetki za zwłokę  i tu nie mogę wyjść z podziwu ile to sobie Kasa Stefczyka nalicza, naliczają bardzo dużo.


RE: rok - walki z długami - Mila1 - 17-03-2019

(17-03-2019, 12:44:38)grabi_en napisał(a):
(16-03-2019, 21:57:44)Katisia 77 napisał(a): Jak dzisiaj obejrzałam program o wyłudzeniach pożyczek na fałszywy dowód to sobie pomyślałam że jak byłam w amoku brania tych wszystkich pożyczek to swoje dane podawałam bez sprawdzenia nawet gdzie to idzie. Byle mi tylko przyznali. To były naprawdę ciężkie dla mnie dni. Teraz od roku jestem można powiedzieć czysta. To jest jak odwyk. Nie budzę się rano z myślą że muszę poszukać kolejnej firmy pożyczkowej bo inne cisną ze spłatą. Daję radę. Muszę założyć swój wątek bo skaczę po wszystkich. Jestem równo rok gdy przestałam zaciągać nowe pożyczki. Uff

Przestawienie to jedno - dalej się nie zadłużać, bo mi i tak starczy tych nerw z tego co posiadam już do spłaty, ale najbardziej nie mogę wyjść z podziwu, że dłużnik daje radę gospodarować tym czym dysponuje w portfelu - nie jest łatwo, czasami ciężko lub bardzo ciężko. Nie wpadam w panikę, że muszę coś gdzieś zapłacić tylko tłumaczę sobie trudno zapłacę innym razem, najwyżej mi doliczą odsetki za zwłokę  i tu nie mogę wyjść z podziwu ile to sobie Kasa Stefczyka nalicza, naliczają bardzo dużo.
Potwierdzam, a jeszcze wizyty tej ich asekuracji.


RE: rok - walki z długami - Łukasz_G - 17-03-2019

Kasa Stefczyka nie moze naliczyć więcej niż 14% w skali roku. Obowiązuje ich to samo prawo, co innych.


RE: rok - walki z długami - Mila1 - 17-03-2019

(17-03-2019, 20:50:56)Łukasz_G napisał(a): Kasa Stefczyka nie moze naliczyć więcej niż 14%  w skali roku. Obowiązuje ich to samo prawo, co innych.

Po naliczonych kwotach patrząć, chyba są ponad prawem.


RE: rok - walki z długami - Łukasz_G - 18-03-2019

(17-03-2019, 21:52:14)Mila1 napisał(a):
(17-03-2019, 20:50:56)Łukasz_G napisał(a): Kasa Stefczyka nie moze naliczyć więcej niż 14%  w skali roku. Obowiązuje ich to samo prawo, co innych.

Po naliczonych kwotach patrząć, chyba są ponad prawem.


Możesz to łątwo obliczyć Uśmiech

Pamiętaj, że im wyższy kredyt, tym odsetki będą wyższe.