BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: rok - walki z długami - grabi_en - 05-03-2019

Wiadomość, jak się zakończyła moja sprawa w SR po 14 bo akta sprawy są u sędziego.
Chciałam napisać coś zupełnie innego biednego życia i wiecznego oszczędzania przez 21 m-cy mam serdecznie dość, dlatego poszłam wczoraj do fryzjera (a nie byłam rok) coby być podobna do ludzi, najbardziej jestem zadowolona z faktu, że moja siwizna ładnie się wkomponowała w naturalny kolor włosów, przynajmniej jeden wydatek mniej, gdyby nawet mi wszyscy mówili ufarbuj włosy, to tak szczerze by mi było szkoda pieniędzy. Jest dobrze.


RE: rok - walki z długami - Wonder_Woman - 05-03-2019

(05-03-2019, 11:07:40)grabi_en napisał(a): Wiadomość, jak się zakończyła moja sprawa w SR po 14 bo akta sprawy są u sędziego.
Chciałam napisać coś zupełnie innego biednego życia i wiecznego oszczędzania przez 21 m-cy mam serdecznie dość, dlatego poszłam wczoraj do fryzjera (a nie byłam rok) coby być podobna do ludzi, najbardziej jestem zadowolona z faktu, że moja siwizna ładnie się wkomponowała w naturalny kolor włosów, przynajmniej jeden wydatek mniej, gdyby nawet mi wszyscy mówili ufarbuj włosy, to tak szczerze by mi było szkoda pieniędzy. Jest dobrze.
I dobrze, trzeba coś dla siebie czasem zrobić
Ja na początku też jak dziad chodziłam, ostatnio staram się chodzić do fryzjera i robić dla siebie jak najwięcej w miarę możliwości
Inaczej można całkiem zgłupiec od tego wszystkiego

Miejmy nadzieje, ze przekazesz nam dobre wieści


RE: rok - walki z długami - Mariuszd37 - 05-03-2019

Życie jest za krótkie.


RE: rok - walki z długami - Maeg - 05-03-2019

Zależy na co. Ale krótkie jest, fakt.

(08-09-2018, 17:19:14)Łukasz_G napisał(a): Cześć starzy znajomi! Duży uśmiech 


Moja droga była taka:

Lipiec 2017 

 wzięta ostatnia chwilówka. Szczerze to nie przykładałem większej uwagi gdzie kilkam, na co się zgadzam i czemu akurat zapłacę takie ogromne koszty Duży uśmiech  Panicznie bałem się sądu! 

Wrzesień 2018 

 - > Na razie w sądzie 2/2 - dwie sprawy wygrane, reszta wisi i czeka na swoją kolej. 

- > Podliczając, pomogłem odzyskać (lub zaoszczędzić) dłużnikom ponad 20 tysięcy złotych, a to poprzez sankcję kredytu darmowego, czy też inne mechanizmy obrony przed roszczeniami. Na razie rekord pod względem zwrotu to 2,2k od Incredit. 

- > Prowadzę bloga http://www.antychwilowka.pl (uff, mogę wkleić linka i nikt go nie wykasuje), gdzie umieszczam porady dotyczące oddłużania, a za niedługo skończę z kolegą e-booka o wychodzeniu z długów (przygotujcie się na historię Janka Dłużnego Duży uśmiech)

W rok czasu zmieniło się wszystko. Teraz to nawet się w sumie cieszę, że wpadłem w długi bo paradoksalnie pomogło mi to się dokształcić, dzięki czemu mogę pomagać innym : -)

Jakie są oprócz skd inne mechanizmy obrony przed roszczeniami?


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 05-03-2019

Sprawa została odroczona do 8 maja - już po raz 4.


RE: rok - walki z długami - Mila1 - 05-03-2019

(05-03-2019, 16:26:53)grabi_en napisał(a): Sprawa została odroczona do 8 maja - już po raz 4.

Do iluś razy sztuka Duży uśmiech


RE: rok - walki z długami - Wonder_Woman - 05-03-2019

(05-03-2019, 16:26:53)grabi_en napisał(a): Sprawa została odroczona do 8 maja - już po raz 4.
Cos podobnego Uśmiech


RE: rok - walki z długami - Mila1 - 05-03-2019

(05-03-2019, 16:55:40)Wonder_Woman napisał(a):
(05-03-2019, 16:26:53)grabi_en napisał(a): Sprawa została odroczona do 8 maja - już po raz 4.
Cos podobnego Uśmiech
Ciekawe co z moją dzisiejszą w związku z protestem Huh


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 05-03-2019

(05-03-2019, 16:55:40)Wonder_Woman napisał(a):
(05-03-2019, 16:26:53)grabi_en napisał(a): Sprawa została odroczona do 8 maja - już po raz 4.
Cos podobnego Uśmiech

Mogą odroczyć, oby wynik był na moją korzyść, widocznie mojemu sądowi jeszcze czegoś brakuje.
Nie dziwię się, bo to jest sprawa gdzie miałam napisany sprzeciw przez pomoc, której nikomu nie polecam- tak brałam i proszę o raty, do tego wierzyciel podłączył dwa moje pisma o raty, BN jak wkroczył wszystko przewrócił do góry nogami i teraz pewnie SR ma niezłą zagwozdkę.


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 05-03-2019

Żegnajcie !

Drodzy Dłużnicy, ogłaszam moje ostatnie pożegnanie w tym miejscu. Doceniam niezmiernie Waszą uwagę, zwłaszcza w pewnych okresach, które były bardzo śmieszne. Nie zamierzam tu zostać, ani tu wracać .....na szczęście, chcę powiedzieć, że nie mam nic przeciwko nikomu i nie mam nic do kogoś w szczególności. Ja tylko proszę, nie szukajcie mnie, bo mnie tu nie będzie, tylko ci , którzy byli są blisko mnie, będą wiedzieli jak się ze mną skontaktować. Chcę wyjaśnić, że sympatię i przyjaźń dla każdego z Was będę kontynuować wciąż i jeśli kiedykolwiek Was uraziłam, przepraszam. Ja po prostu wycofuję się, ponieważ uważam, że nie należę do tego miejsca. Trzymajcie się, bądźcie szczęśliwi i życzę wam jak najlepiej.
To był list, od El Chapo Guzman ,zostawił go w celi, kiedy uciekł z więzienia. hahahahaha
Dziękuję za uwagę!
Przykro mi, ale będziecie musieli znosić mnie jeszcze długo!?????
Macie ochotę, to skopiujcie i wklejcie u siebie, by zobaczyć, jak wielu z Twoich znajomych to przeczyta do końca ..????????????