BezNakazu.pl
ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: pomysły i sposoby wyjścia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: ROK, 2, 3, 4, 5, 6 - walki z długami (/showthread.php?tid=2)



RE: rok - walki z długami - AnowiB - 29-12-2018

Ja na szczęście nie miałam nawet zamiaru korzystać z 'pomocy" firm oddłużeniowych.Po zarejestrowaniu się tam(fk w kwietniu) namiętnie czytałam wiele wątków.Napisałam o zwroty za wcześniejsze spłaty.Żałuję tylko ,że jeszcze ciągnęłam to do wakacji.Mogłam już w kwietniu podjąć decyzję o końcu zadłużania .ale wiadomo,bałam się windykacji.Wyobrażałam sobie ,że stanie się nie wiadomo co.A teraz nawet dzisiejszy sms od vexa na mnie nie działa.W poniedziałek przyjadą sprawdzić czy zrobiłam przelew.Zaproszę ich na sylwestrowy poczęstunek.Teraz czekam na wypowiedzenie z Assy. Mam już dwie niezapłacone raty.Dobija się do mnie kancelaria Leksus.Nie wiem za co bo nic nie piszą tylko, że czekają na spłatę zadłużenia....


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 29-12-2018

(29-12-2018, 21:07:09)AnowiB napisał(a): Ja na szczęście nie miałam nawet zamiaru korzystać z 'pomocy" firm oddłużeniowych.Po zarejestrowaniu się tam(fk w kwietniu) namiętnie czytałam wiele wątków.Napisałam o zwroty za wcześniejsze spłaty.Żałuję tylko ,że jeszcze ciągnęłam to do wakacji.Mogłam już w kwietniu podjąć decyzję o końcu zadłużania .ale wiadomo,bałam się windykacji.Wyobrażałam sobie ,że stanie się nie wiadomo co.A teraz nawet dzisiejszy sms od vexa na mnie nie działa.W poniedziałek przyjadą sprawdzić czy zrobiłam przelew.Zaproszę ich na sylwestrowy poczęstunek.Teraz czekam na wypowiedzenie z Assy. Mam już dwie niezapłacone raty.Dobija się do mnie kancelaria Leksus.Nie wiem za co bo nic nie piszą tylko, że czekają na spłatę zadłużenia....

Vex nie jeździ, więc może ja przyjadę, żeby się nie zmarnowało Uśmiech


RE: rok - walki z długami - AnowiB - 29-12-2018

Zapraszam Cię serdecznie a w marcu na parapetówkę


RE: rok - walki z długami - grabi_en - 29-12-2018

(29-12-2018, 21:18:46)AnowiB napisał(a): Zapraszam Cię serdecznie a w marcu na parapetówkę

Dziękuję. U mnie jak była parapetówka, którąś sobotę z kolei, bo wszystkich naraz nie dało się zaprosić, a w mieszkaniu tylko wykładzina i materace do spania, to sąsiadka z dołu waliła w kaloryfer, gdyż pewnie z mieszkania nieźle się niosło i pięknie się echo odbijało. Parapet służył za stół, więc mogę powiedzieć, że to była w pełni słowa i znaczenia PARAPETÓWKA.


RE: rok - walki z długami - Mila1 - 29-12-2018

(29-12-2018, 21:18:46)AnowiB napisał(a): Zapraszam Cię serdecznie a w marcu na parapetówkę

Teraz to nie, bo mąż w domu na chwilę, ale w marcu to mogę się zaprosić sama! Nawet byłaby druga okazja, bo mam urodziny! Duży uśmiech


RE: rok - walki z długami - Mariuszd37 - 29-12-2018

Baltic z baski bo podlaczyl sie pan Marek i raczej nie beda ryzykowali ze koszta zaplaca, mieli farta bo bylo umorzenie ale drugi raz nie probowali juz od paru miesiecyUśmiech
Z baltica to ja kolobrzeg lubię.


RE: rok - walki z długami - Mila1 - 29-12-2018

(29-12-2018, 21:12:18)grabi_en napisał(a):
(29-12-2018, 21:07:09)AnowiB napisał(a): Ja na szczęście nie miałam nawet zamiaru korzystać z 'pomocy" firm oddłużeniowych.Po zarejestrowaniu się tam(fk w kwietniu) namiętnie czytałam wiele wątków.Napisałam o zwroty za wcześniejsze spłaty.Żałuję tylko ,że jeszcze ciągnęłam to do wakacji.Mogłam już w kwietniu podjąć decyzję o końcu zadłużania .ale wiadomo,bałam się windykacji.Wyobrażałam sobie ,że stanie się nie wiadomo co.A teraz nawet dzisiejszy sms od vexa na mnie nie działa.W poniedziałek przyjadą sprawdzić czy zrobiłam przelew.Zaproszę ich na sylwestrowy poczęstunek.Teraz czekam na wypowiedzenie z Assy. Mam już dwie niezapłacone raty.Dobija się do mnie kancelaria Leksus.Nie wiem za co bo nic nie piszą tylko, że czekają na spłatę zadłużenia....

Vex nie jeździ, więc może ja przyjadę, żeby się nie zmarnowało Uśmiech

Ja w sylwestra wybieram się do fryzjera, dostałam rozkaz, chociaż tyle z tej okazji!


RE: rok - walki z długami - Biedronka 24 - 30-12-2018

(29-12-2018, 22:21:00)Mila1 napisał(a):
(29-12-2018, 21:18:46)AnowiB napisał(a): Zapraszam Cię serdecznie a w marcu na parapetówkę

Teraz to nie, bo mąż w domu na chwilę, ale w marcu to mogę się zaprosić sama! Nawet byłaby druga okazja, bo mam urodziny! Duży uśmiech

To i ja się wproszę Uśmiech i też mam urodziny w marcu. Urodziłam się 24, a Ty Miła?


RE: rok - walki z długami - AnowiB - 30-12-2018

(29-12-2018, 22:21:00)Mila1 napisał(a):
(29-12-2018, 21:18:46)AnowiB napisał(a): Zapraszam Cię serdecznie a w marcu na parapetówkę

Teraz to nie, bo mąż w domu na chwilę, ale w marcu to mogę się zaprosić sama! Nawet byłaby druga okazja, bo mam urodziny! 
No to będzie małe spotkanko Uśmiech


RE: rok - walki z długami - Mila1 - 30-12-2018

(30-12-2018, 00:55:59)Biedronka 24 napisał(a):
(29-12-2018, 22:21:00)Mila1 napisał(a):
(29-12-2018, 21:18:46)AnowiB napisał(a): Zapraszam Cię serdecznie a w marcu na parapetówkę

Teraz to nie, bo mąż w domu na chwilę, ale w marcu to mogę się zaprosić sama! Nawet byłaby druga okazja, bo mam urodziny! Duży uśmiech

To i ja się wproszę Uśmiech i też mam urodziny w marcu. Urodziłam się 24, a Ty Miła?

Ja 30! Same barany!