BezNakazu.pl
Ultimo w sądzie rejonowym - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Fundusze skupujące długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Dział: Ultimo (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=57)
+--- Wątek: Ultimo w sądzie rejonowym (/showthread.php?tid=95)

Strony: 1 2


Ultimo w sądzie rejonowym - Mariuszd37 - 27-10-2018

Witam

Ultimo podało mnie do sądu rejonowego za chwilówkę po odstąpieniu której nie spłaciłem.
Pozew nie jest o pożyczkę tylko o świadczenie pieniężne pewnie (wyczytałem taki zwrot na e ultimo).
Jakie macie doświadczenia, mogą mieć moje odstąpienie od pierwotnego pozyczkomatu
czy raczej standardowo maja tabelke z 500 nazwisk z Excela? Akurat Ultimo to godny
przeciwnik, nawet pewne zwierze w łaty z nimi przegrało. Szukam informacji po trochu
aby wiedziec a po trochu dla spokoju.


RE: Ultimo w sądzie rejonowym - grabi_en - 27-10-2018

(27-10-2018, 08:21:05)Mariuszd37 napisał(a): Witam

Ultimo podało mnie do sądu rejonowego za chwilówkę po odstąpieniu której nie spłaciłem.
Pozew nie jest o pożyczkę tylko o świadczenie pieniężne pewnie (wyczytałem taki zwrot na e ultimo).
Jakie macie doświadczenia, mogą mieć moje odstąpienie od pierwotnego pozyczkomatu
czy raczej standardowo maja tabelke z 500 nazwisk z Excela? Akurat Ultimo to godny
przeciwnik, nawet pewne zwierze w łaty z nimi przegrało. Szukam informacji po trochu
aby wiedziec a po trochu dla spokoju.

....nawet pewne zwierzę w łaty z nimi przegrało... - płaczę ze śmiechu
Kontaktuj się ze swoim Pełnomocnikiem, mi powiedział tak, ale ja mam aaseę w ultimo i mam spłacone 3 raty, żeby odłożyła to na półkę, gdyż on z nimi wygrywa, po części jestem uspokojona, chociaż nigdy nie wiadomo na jakiego sędzie go się natrafi.


RE: Ultimo w sądzie rejonowym - Mariuszd37 - 27-10-2018

A jak mam inaczej napisać, zaraz będzie strażnik teksasu szalał na forum.
to wiadomo, wszystko tak naprawde jest kwestia % prawdopodobienstwa,
np z bankiem ciezej wygrac jak z ultimo, a z ultimo ciezej jak z eques np.
Takie moje osobiste zdanie na podstawie obserwacji.
A tak na marginesie uwazajcie, Ultimo jak Brudkowscy jeszcze niedawno chciało iść niby na ugode
dostawałem takie info a tu sąd.
Mam pytanie, w tych papierach co z aasy cie pozwali jestes tylko numerkiem cesji w tabelce excel
czy maja pelna papierologie np umowa, wplaty itp?


RE: Ultimo w sądzie rejonowym - grabi_en - 27-10-2018

(27-10-2018, 08:44:00)Mariuszd37 napisał(a): A jak mam inaczej napisać, zaraz będzie strażnik teksasu szalał na forum.
to wiadomo, wszystko tak naprawde jest kwestia % prawdopodobienstwa,
np z bankiem ciezej wygrac jak z ultimo, a z ultimo ciezej jak z eques np.
Takie moje osobiste zdanie na podstawie obserwacji.
A tak na marginesie uwazajcie, Ultimo jak Brudkowscy jeszcze niedawno chciało iść niby na ugode
dostawałem takie info a tu sąd.
Mam pytanie, w tych papierach co z aasy cie pozwali jestes tylko numerkiem cesji w tabelce excel
czy maja pelna papierologie np umowa, wplaty itp?

Moja sprawa leży w Sądzie Rejonowym i czekamy co się wydarzy, ale u mnie w SR powiedzieli, że to długo trwa, zanim coś wydadzą - czyli panienka miała na myśli nakaz zapłaty.


RE: Ultimo w sądzie rejonowym - Mariuszd37 - 27-10-2018

to i ja poczekam, bylem tylko ciekaw czy przegladalas akta sprawy, czy maja umowe zrodlowa itp


RE: Ultimo w sądzie rejonowym - Łukasz_G - 27-10-2018

z Ultimo ciężko wygrać??? Mariusz, proszę Cię Uśmiech


Pokazać Ci, na czym oni opierają legitymację czynną? Na wydruku z komputera, bez podpisu.

Ja też mogę wydrukować tabelkę, że wisisz mi 5 000 z. Adwokat to poświadczy i co?

Jeśli odstąpiłeś od umowy pożyczki, to sprawa się trochę komplikuje. Ale idę o zakład, że nie wysyłałeś nic pocztą poleconym z Twoim własnoręcznym podpisem, że odstępujesz od umowy Uśmiech Najpierw to oni muszą udowodnić, że w ogóle była jakaś pożyczka i że coś na mocy cesji przeszło do Ultimo.


RE: Ultimo w sądzie rejonowym - Mariuszd37 - 27-10-2018

wyslalem maila z moim podpisem..
tylko p-ytanie czy ultimo to ma czy tylko jestem kolumna A452 w excelu


RE: Ultimo w sądzie rejonowym - grabi_en - 27-10-2018

(27-10-2018, 11:47:02)Mariuszd37 napisał(a): wyslalem maila z moim podpisem..
tylko p-ytanie czy ultimo to ma czy tylko jestem kolumna A452 w excelu

Masz elektroniczny podpis?


RE: Ultimo w sądzie rejonowym - Mariuszd37 - 27-10-2018

nie, skan podpisanego dokumentu.


RE: Ultimo w sądzie rejonowym - Mila1 - 27-10-2018

(27-10-2018, 12:58:52)Mariuszd37 napisał(a): nie, skan podpisanego dokumentu.

Wydaje mi się, że to marny dowód. Ja też mogę wysłać maila z "twoim"podpisem! Powinien być poświadczony, żeby mieć wartość dowodową- nie znam się tak myślę!