BezNakazu.pl
Creditstar - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: propozycje (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Creditstar (/showthread.php?tid=92)

Strony: 1 2


Creditstar - AnowiB - 20-10-2018

Wzięłam 5000 na 3 miesięczne raty.Do spłaty było 6600.U nich była opcja tzw.zmiana terminu płatności....odpłatne.Dla mnie to przedłużenie.Trzy razy go zmieniałam.Teraz weszła druga niezapłacona rata..Nie powiem bo nie atakują jakoś nachalnie i uporczywie.Wczoraj był mail,aby się skontaktować odnośnie znalezienia sposobu w jaki chciałabym spłacać.I nie wiem czy dzwonić czy czekać za sądem.Choć i tak w tej chwili nie mam żadnych ekstra pieniędzy na kolejne raty.To chyba zaczekam....


RE: Creditstar - grabi_en - 20-10-2018

(20-10-2018, 13:27:12)AnowiB napisał(a): Wzięłam 5000 na 3 miesięczne raty.Do spłaty było 6600.U nich była opcja tzw.zmiana terminu płatności....odpłatne.Dla mnie to przedłużenie.Trzy razy go zmieniałam.Teraz weszła druga niezapłacona rata..Nie powiem bo nie atakują jakoś nachalnie i uporczywie.Wczoraj był mail,aby się skontaktować odnośnie znalezienia sposobu w jaki chciałabym spłacać.I nie wiem czy dzwonić czy czekać za sądem.Choć i tak w tej chwili nie mam żadnych ekstra pieniędzy na kolejne raty.To chyba zaczekam....

Mam Criedtstar u Kaczmarskiego i co chwila, żądają dowodu wpłaty. Skoro nie mam kasy to im nie stworzę, też poczekam...


RE: Creditstar - Mariuszd37 - 20-10-2018

Ja mam w sądzie, epu brak podstaw przekazano do rejonu


RE: Creditstar - Biedronka 24 - 20-11-2018

Mnie przejął Kruk.


RE: Creditstar - grabi_en - 20-11-2018

(20-11-2018, 20:45:33)Biedronka 24 napisał(a): Mnie przejął Kruk.

A ja dzisiaj dostałam od Kruka dwa polecone , a w nim
wezwanie do zapłaty z ostrzeżeniem o zamiarze przekazania danych do rejestru dłużników prowadzonego przez: ERIF, BIG - wcale nie zrobiło to na mnie wrażenia, gdyż już tam jestem wpisana.


RE: Creditstar - Mila1 - 20-11-2018

(20-11-2018, 20:49:29)grabi_en napisał(a):
(20-11-2018, 20:45:33)Biedronka 24 napisał(a): Mnie przejął Kruk.

A ja dzisiaj dostałam od Kruka dwa polecone , a w nim
wezwanie do zapłaty z ostrzeżeniem o zamiarze przekazania danych do rejestru dłużników prowadzonego przez: ERIF, BIG - wcale nie zrobiło to na mnie wrażenia, gdyż już tam jestem wpisana.
Jak większość z nas!


RE: Creditstar - AnowiB - 20-11-2018

Ja też jestem wpisana.I wcale się tym nie martwię.Ja jedynie się martwię tym,żeby mnie nie oskarżyli przypadkiem o wyłudzenie.Nic im nie wpłaciłam poza prowizją za trzykrotną zmianą terminu płatności raty na konto tzw gwaranta.A kapitału - zero.Choć te zmiany terminu to prawie połowa kapitału.


RE: Creditstar - Mariuszd37 - 20-11-2018

Ja sie wogole nie martwie wpisami tylko sądem.


RE: Creditstar - grabi_en - 20-11-2018

(20-11-2018, 21:33:42)Mariuszd37 napisał(a): Ja sie wogole nie martwie wpisami tylko sądem.

Etapy zamartwiania są różne w zależności postępowania zadłużenia i ta windykacja i od nich pisma - to nic jak zaczyna się SR, bo dopiero myśli wirują skąd wziąć kasę jak się przegra.


RE: Creditstar - Mariuszd37 - 21-11-2018

Nie mam myslinadzieje jak sie przegra..widze oczami wyobrazni moich 10 spraw na stronie glownejUśmiech
A powaznie nawet jak, to pojde w apelacje i wtedy bede odkladal