BezNakazu.pl
Oddalona apelacja Vivus - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: Oddalona apelacja Vivus (/showthread.php?tid=854)

Strony: 1 2


Oddalona apelacja Vivus - Biedronka 24 - 31-07-2020

Miło mi poinformować Was o kolejnej mojej wygranej dzięki Panu Markowi i jego załodze.
Sąd I instancji po zapoznaniu się ze sprawą oddalił powództwo w całości.
Vivus wniósł apelację do Sądu II instancji, w rezultacie jest oddalenie apelacji i podtrzymanie wyroku Sądu I instancji.
Bardzo się cieszę i dziękuję Pani Markowi Uśmiech


RE: Oddalona apelacja Vivus - grabi_en - 31-07-2020

(31-07-2020, 16:53:16)Biedronka 24 napisał(a): Miło mi poinformować Was o kolejnej mojej wygranej dzięki Panu Markowi i jego załodze.
Sąd I instancji po zapoznaniu się ze sprawą oddalił powództwo w całości.
Vivus  wniósł  apelację do Sądu II instancji, w rezultacie  jest oddalenie apelacji i podtrzymanie wyroku Sądu I instancji.
Bardzo się cieszę i dziękuję Pani Markowi Uśmiech

Tylko pozazdrościć takiego Sądu! Dobrze, że Cię z stamtąd zabrałam - bo byś szlochała i jadła tynk.  A taxi coś tam do tej pory nie podał złotej recepty na wyjście z długów i myślę, ze to kolejne wcielenie mućki.


RE: Oddalona apelacja Vivus - Mariuszd37 - 31-07-2020

I to nie jedne


RE: Oddalona apelacja Vivus - grabi_en - 01-08-2020

(31-07-2020, 20:10:59)Mariuszd37 napisał(a): I to nie jedne

Ja tylko się zastanawiam, czy on myśli, że tego nie można wyłapać, rozszyfrować i tak bezstresowo leci sobie z niezliczonej ilości profili, cel - znam, tylko jak on może sobie w lustro rano spojrzeć, że wszystkich tumani i owija wokół palca tylko i wyłącznie w jednym celu.


RE: Oddalona apelacja Vivus - MarwPL - 01-08-2020

(31-07-2020, 16:53:16)Biedronka 24 napisał(a): Miło mi poinformować Was o kolejnej mojej wygranej dzięki Panu Markowi i jego załodze.
Sąd I instancji po zapoznaniu się ze sprawą oddalił powództwo w całości.
Vivus wniósł apelację do Sądu II instancji, w rezultacie jest oddalenie apelacji i podtrzymanie wyroku Sądu I instancji.
Bardzo się cieszę i dziękuję Pani Markowi Uśmiech

Cieszy mnie Twoje szczęście.
W tej sprawie nawet przekonaliśmy sąd, że maile z prośbą o raty, to nie są Twoje maile :-)
Jak się nie mylę, to jest już dwunasta Twoja wygrana sprawa prowadzona przez nas.
Przed nami jeszcze trochę Twoich spraw zostało więc działamy dalej.


RE: Oddalona apelacja Vivus - Biedronka 24 - 01-08-2020

(01-08-2020, 09:57:44)MarwPL napisał(a):
(31-07-2020, 16:53:16)Biedronka 24 napisał(a): Miło mi poinformować Was o kolejnej mojej wygranej dzięki Panu Markowi i jego załodze.
Sąd I instancji po zapoznaniu się ze sprawą oddalił powództwo w całości.
Vivus wniósł apelację do Sądu II instancji, w rezultacie jest oddalenie apelacji i podtrzymanie wyroku Sądu I instancji.
Bardzo się cieszę i dziękuję Pani Markowi Uśmiech

Cieszy mnie Twoje szczęście.
W tej sprawie nawet przekonaliśmy sąd, że maile z prośbą o raty, to nie są Twoje maile :-)
Jak się nie mylę, to jest już dwunasta Twoja wygrana sprawa prowadzona przez nas.
Przed nami jeszcze trochę Twoich spraw zostało więc działamy dalej.

Tak, jest. Dziękuję Uśmiech


RE: Oddalona apelacja Vivus - Mila1 - 01-08-2020

(01-08-2020, 12:51:43)Biedronka 24 napisał(a):
(01-08-2020, 09:57:44)MarwPL napisał(a):
(31-07-2020, 16:53:16)Biedronka 24 napisał(a): Miło mi poinformować Was o kolejnej mojej wygranej dzięki Panu Markowi i jego załodze.
Sąd I instancji po zapoznaniu się ze sprawą oddalił powództwo w całości.
Vivus  wniósł  apelację do Sądu II instancji, w rezultacie  jest oddalenie apelacji i podtrzymanie wyroku Sądu I instancji.
Bardzo się cieszę i dziękuję Pani Markowi Uśmiech

Cieszy mnie Twoje szczęście.
W tej sprawie nawet przekonaliśmy sąd, że maile z prośbą o raty, to nie są Twoje maile :-)
Jak się nie mylę, to jest już dwunasta Twoja wygrana sprawa prowadzona przez nas.
Przed nami jeszcze trochę Twoich spraw zostało więc działamy dalej.

Tak, jest. Dziękuję Uśmiech

I jak tu się nie wkurzyć Huh Język


RE: Oddalona apelacja Vivus - grabi_en - 01-08-2020

(01-08-2020, 18:14:44)Mila1 napisał(a):
(01-08-2020, 12:51:43)Biedronka 24 napisał(a):
(01-08-2020, 09:57:44)MarwPL napisał(a):
(31-07-2020, 16:53:16)Biedronka 24 napisał(a): Miło mi poinformować Was o kolejnej mojej wygranej dzięki Panu Markowi i jego załodze.
Sąd I instancji po zapoznaniu się ze sprawą oddalił powództwo w całości.
Vivus  wniósł  apelację do Sądu II instancji, w rezultacie  jest oddalenie apelacji i podtrzymanie wyroku Sądu I instancji.
Bardzo się cieszę i dziękuję Pani Markowi Uśmiech

Cieszy mnie Twoje szczęście.
W tej sprawie nawet przekonaliśmy sąd, że maile z prośbą o raty, to nie są Twoje maile :-)
Jak się nie mylę, to jest już dwunasta Twoja wygrana sprawa prowadzona przez nas.
Przed nami jeszcze trochę Twoich spraw zostało więc działamy dalej.

Tak, jest. Dziękuję Uśmiech

I jak tu się nie wkurzyć Huh Język

Musisz się uśmiechnąć do Biedronki, żeby Cię zameldowała i też będziesz miała pewne wygrane, u niej sąd pewnie rozwojowy, kumaty, znający prawo i czytający ze zrozumieniem co Pełnomocnik pozwanej pisze i pewnie dużo więcej sędziów pracuje.


RE: Oddalona apelacja Vivus - Mariuszd37 - 01-08-2020

Moj sad tez mnie lubi, tylko jedna przegrana narazie co pan Marek broni.


RE: Oddalona apelacja Vivus - Mila1 - 01-08-2020

(01-08-2020, 20:26:26)Mariuszd37 napisał(a): Moj sad tez mnie lubi, tylko jedna przegrana narazie co pan Marek broni.

Myślę, że to nie zależy od lubienia lub nie pozwanego Język