BezNakazu.pl
Kancelaria Hyperion - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Fundusze skupujące długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Dział: propozycje (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Kancelaria Hyperion (/showthread.php?tid=84)



Kancelaria Hyperion - Wonder_Woman - 11-10-2018

Macie jakieś doświadczenie z nimi? 
Nie słyszałam o nich p


RE: Kancelaria Hyperion - grabi_en - 11-10-2018

(11-10-2018, 13:16:51)Wonder_Woman napisał(a): Macie jakieś doświadczenie z nimi? 
Nie słyszałam o nich p

wiedza z internetu
Kancelaria Prawna Hyperion to młoda i nowoczesna firma świadcząca usługi prawne i biznesowe dla przedsiębiorców. Młoda jednocześnie współpracująca już z największymi polskimi i europejskimi instytucjami.

Pewnie Cię ściga za jakiś dług, co chce wiadomo kasę, a jak nie - to sąd.


RE: Kancelaria Hyperion - Wonder_Woman - 11-10-2018

(11-10-2018, 13:57:55)grabi_en napisał(a):
(11-10-2018, 13:16:51)Wonder_Woman napisał(a): Macie jakieś doświadczenie z nimi? 
Nie słyszałam o nich p

wiedza z internetu
Kancelaria Prawna Hyperion to młoda i nowoczesna firma świadcząca usługi prawne i biznesowe dla przedsiębiorców. Młoda jednocześnie współpracująca już z największymi polskimi i europejskimi instytucjami.

Pewnie Cię ściga za jakiś dług, co chce wiadomo kasę, a jak nie - to sąd.
Właśnie ciekawe jak szybko poleca do tego sądu,ale to za credilo, to pewnie szybko
Mam tam sporo refinansowań
No cóż, to już teraz pójdę do banku po historie rachunku z Credilo i zobaczymy


RE: Kancelaria Hyperion - grabi_en - 11-10-2018

(11-10-2018, 14:26:25)Wonder_Woman napisał(a):
(11-10-2018, 13:57:55)grabi_en napisał(a):
(11-10-2018, 13:16:51)Wonder_Woman napisał(a): Macie jakieś doświadczenie z nimi? 
Nie słyszałam o nich p

wiedza z internetu
Kancelaria Prawna Hyperion to młoda i nowoczesna firma świadcząca usługi prawne i biznesowe dla przedsiębiorców. Młoda jednocześnie współpracująca już z największymi polskimi i europejskimi instytucjami.

Pewnie Cię ściga za jakiś dług, co chce wiadomo kasę, a jak nie - to sąd.
Właśnie ciekawe jak szybko poleca do tego sądu,ale to za credilo, to pewnie szybko
Mam tam sporo refinansowań
No cóż, to już teraz pójdę do banku po historie rachunku z Credilo i zobaczymy

BN, jak się oderwie od sprzeciwu ma Ci poszukać, trochę więcej wiedzy - bo miał z nimi do czynienia. Mnie jak Brudkowscy windykowali za Credilo, to ze mną dogadali się na raty i jednocześnie złożyli pozew do EPU tłumacząc, że wierzyciel tak chciał. Ciekawe, czy to się potwierdzi w Twoim przypadku.


RE: Kancelaria Hyperion - Wonder_Woman - 11-10-2018

(11-10-2018, 14:31:55)grabi_en napisał(a):
(11-10-2018, 14:26:25)Wonder_Woman napisał(a):
(11-10-2018, 13:57:55)grabi_en napisał(a):
(11-10-2018, 13:16:51)Wonder_Woman napisał(a): Macie jakieś doświadczenie z nimi? 
Nie słyszałam o nich p

wiedza z internetu
Kancelaria Prawna Hyperion to młoda i nowoczesna firma świadcząca usługi prawne i biznesowe dla przedsiębiorców. Młoda jednocześnie współpracująca już z największymi polskimi i europejskimi instytucjami.

Pewnie Cię ściga za jakiś dług, co chce wiadomo kasę, a jak nie - to sąd.
Właśnie ciekawe jak szybko poleca do tego sądu,ale to za credilo, to pewnie szybko
Mam tam sporo refinansowań
No cóż, to już teraz pójdę do banku po historie rachunku z Credilo i zobaczymy

BN, jak się oderwie od sprzeciwu ma Ci poszukać, trochę więcej wiedzy - bo miał z nimi do czynienia. Mnie jak Brudkowscy windykowali za Credilo, to ze mną dogadali się na raty i jednocześnie złożyli pozew do EPU tłumacząc, że wierzyciel tak chciał. Ciekawe, czy to się potwierdzi w Twoim przypadku.
No właśnie 
Ja z nimi nie będę na żadne raty się dogadywać, nie pisałam do nich o raty i muszę zaryzykować 
No fajnie by było, żeby BN skrobnął kilka słów o nich Oczko


RE: Kancelaria Hyperion - Mariuszd37 - 11-10-2018

TEz mialem z Brudkowskimi to samo, zlozyli mi propozycje ugody i w tym samym dniu epu


RE: Kancelaria Hyperion - MarwPL - 11-10-2018

Powiem tak, z tą kancelarią już się "spotkaliśmy" na sali sądowej.
Jak do tej pory reprezentowała wierzyciel w postaci funduszy skupujących portfele wierzytelności wszelkiej maści.
Nie odpowiem Ci z ramienia kogo Ciebie szukają, ponieważ to może być każdy pożyczkodawca.


RE: Kancelaria Hyperion - Wonder_Woman - 11-10-2018

(11-10-2018, 19:16:27)MarwPL napisał(a): Powiem tak, z tą kancelarią już się "spotkaliśmy" na sali sądowej.
Jak do tej pory reprezentowała wierzyciel w postaci funduszy skupujących portfele wierzytelności wszelkiej maści.
Nie odpowiem Ci z ramienia kogo Ciebie szukają, ponieważ to może być każdy pożyczkodawca.
Ja wiem z ramienia kogo, za fintredo, czyli Credilo