BezNakazu.pl
Pomoc w długach i firmą windykacyjna - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Pomoc jak wyjść z pętli zadłużenia (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Negocjacje z wierzycielem (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Wątek: Pomoc w długach i firmą windykacyjna (/showthread.php?tid=82)



RE: Pomoc w długach i firmą windykacyjna - grabi_en - 13-11-2018

(13-11-2018, 13:01:03)qwertyytrewq napisał(a): Oj czuje ze czeka  mnie długi  tydzień. I oczekiwanie na sprawy w sądzie... Ja sie chyba załamie;(

Nie możesz się załamać, skoro podjęłaś walkę i perspektywę obrony w sadzie., windykacja tylko liczy na złamanie dłużnika, a Ty masz sobie powtarzać nie dam się i będę to pomału spłacać, aż napiszę wyszłam z długów.


RE: Pomoc w długach i firmą windykacyjna - qwertyytrewq - 13-11-2018

Wiem że nie mogę. Ale przeraża mnie ta Armada. Mam splacony kapitał i 14%. Zadzwonili do rodziny,która z gęba na mnie wyskoczyła że Ty Wogole nie spłacasz tych długów... Gdzie moim zdaniem Armada jest sprawą zamknięta i zostało oczekiwanie na sąd... Wyjasnilam że Armada jest sprawą zamknięta bo wplacilam im z nadwyżka a że mają chore odsetki to co poradzę


RE: Pomoc w długach i firmą windykacyjna - Mila1 - 13-11-2018

(13-11-2018, 13:01:03)qwertyytrewq napisał(a): Oj czuje ze czeka  mnie długi  tydzień. I oczekiwanie na sprawy w sądzie... Ja sie chyba załamie;(

Musisz być spokojna dla dziecka i w stosunku do nich. Najbardziej są zdezorientowani jak widzą, że człowiek się ich nie boi!


RE: Pomoc w długach i firmą windykacyjna - qwertyytrewq - 13-11-2018

Bo ja ich mam w poważaniu. Splacilam i czekam na sąd. Bo co zrobić innego... Tylko to ze do rodziny dzwonią mnie irytuje...


RE: Pomoc w długach i firmą windykacyjna - uspokajaczka - 13-11-2018

(13-11-2018, 15:04:27)qwertyytrewq napisał(a): Bo ja ich mam w poważaniu. Splacilam i czekam na sąd. Bo co zrobić innego... Tylko to ze do rodziny dzwonią mnie irytuje...

Nic na to nie poradzisz, typowa taktyka zastraszenie dłużnika. Ty tłumaczysz rodzinie, że to oszołomy, a rodzina na Ciebie naciska zapłać, a może podpowiedz rodzinie żeby blokowali te numery lub tylko odbierali telefony tylko te co mają zapisane w pamięci.


RE: Pomoc w długach i firmą windykacyjna - qwertyytrewq - 13-11-2018

Kochana. To to ja wiem że blokować...Ale u mnie jest tak że jak sie załamałam trafiłam do szpitala psychiatrycznego gdzie stwierdzono depresję i załamanie nerwowe to rodzina sie odwróciła i powiedziała radz sobie sama. A teraz jak wydzwania do nich Armada to do zamiast się od tego odciąć jak mówili to jeszcze bardziej mnie katują...

No i ja nie rozumiem. Bo skoro sprawę chcą kierowac do sądu to czego nie kierują tylko dają mi czas na zastanowienie się co zrobić? :>


RE: Pomoc w długach i firmą windykacyjna - uspokajaczka - 13-11-2018

(13-11-2018, 15:29:19)qwertyytrewq napisał(a): Kochana. To to ja wiem że blokować...Ale u mnie jest tak że jak sie załamałam trafiłam do szpitala psychiatrycznego gdzie stwierdzono depresję i załamanie nerwowe to rodzina sie odwróciła i powiedziała radz sobie sama. A teraz jak wydzwania do nich Armada to do zamiast się od tego odciąć jak mówili to jeszcze bardziej mnie katują...

No i ja nie rozumiem. Bo skoro sprawę chcą kierowac do sądu to czego nie kierują tylko dają mi czas na zastanowienie się co zrobić? :>

Łatwiej im odzyskać pieniądze, swoimi metodami zastraszeni-owymi, gdyż liczą, że dłużnik prędzej czy później się złamie, a może zacznij z nimi rozmawiać i zapraszaj ich do sądu (chociaż nie wiem czy to coś da).
Przypomnij rodzinie, że mieli się wyłączyć i stać daleko od Twoich długów i nie rozumiesz dlaczego z nimi rozmawiają i dlaczego do Ciebie wydzwaniają z rewelacjami, skoro nie chcą pomóc to chociaż niech nie utrudniają.


RE: Pomoc w długach i firmą windykacyjna - qwertyytrewq - 13-11-2018

No wlasnie nie wiem czy tak nie zrobię. Bo juz mnie to denerwuje... niech kieruja do sądu przyjemniej mi bedzie zyc. I bede wiedziala ze ferratum mam w sadzie a nie w armadzie

Bo dostalam od nich smsa to niech mnie kurczaki juz nie katuja tylko kierują sprawę do sądu...


RE: Pomoc w długach i firmą windykacyjna - uspokajaczka - 13-11-2018

(13-11-2018, 15:49:18)qwertyytrewq napisał(a): No wlasnie nie wiem czy tak nie zrobię. Bo juz mnie to denerwuje... niech kieruja do sądu przyjemniej mi bedzie zyc. I bede wiedziala ze ferratum mam w sadzie a nie w armadzie

Bo dostalam od nich smsa to niech mnie kurczaki juz nie katuja tylko kierują sprawę do sądu...

Przykro mi to napisać, ale to nie jest koncert życzeń dłuznika, ale jest pewne, że jak przeżyjesz Armadę to inna windykacja Ci nie będzie straszna.


RE: Pomoc w długach i firmą windykacyjna - qwertyytrewq - 13-11-2018

Wiem ze to nie koncert życzeń;p Ale skoro napisali mi w mailu i sms ze moja kartoteka jest przygotowywana do sądu to niech mnie do tego sądu oddają;D