BezNakazu.pl
Światełko w tunelu - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: chcę opisać swoją historię jak się wpakowałam w długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Światełko w tunelu (/showthread.php?tid=81)

Strony: 1 2 3 4


RE: Światełko w tunelu - grabi_en - 12-11-2018

(12-11-2018, 14:13:56)AnowiB napisał(a): Dzisiaj zamknęłam  viasms.Co prawda  9 listopada sprzedali mnie do inkaso kredytowe i im przelałam pieniądze.Jedna mniej.Został tani kredyt..końcówka i nie tknięty kuki i creditstar.Ale tu miałam przedłużenia.No i lendon..na razie jest w lex actum.Tu mam za dużo refinansowań i czekam za sądem.

Każda zamknięta i spłacona chwilówka cieszy i raduje, że można ją wykreślić z listy długów.


RE: Światełko w tunelu - Mariuszd37 - 12-11-2018

Super, uwazaj teraz na creditstar, nic z nimi nie pisz, mnie do sądu pozwali.


RE: Światełko w tunelu - Dłużniczka - 12-11-2018

Gratuluje zamykania kolejnych chwilowek.
Mam nadzieję, że i ja zobaczę w końcu światełko w tunelu.


RE: Światełko w tunelu - Mariuszd37 - 12-11-2018

Napewno zobaczysz, bedac tu juz maly promyczek do ciebie docieraUśmiech


RE: Światełko w tunelu - AnowiB - 12-11-2018

(12-11-2018, 15:09:42)Mariuszd37 napisał(a): Super, uwazaj teraz na creditstar, nic z nimi nie pisz, mnie do sądu pozwali.

Mariusz,po jakim czasie Cię pozwali ? Miałam u nich 5000 (6600) na 3 miesiące.Nic nie wpłaciłam tylko 3 razy przedłużałam termin płatności raty.


RE: Światełko w tunelu - Mariuszd37 - 12-11-2018

Po roku rowno.


RE: Światełko w tunelu - grabi_en - 11-02-2019

I pomyśleć, że dłużnik spokojnie sobie spłaca i za chwilę będzie oddychał swobodą, chyba już Ci niewiele zostało do spłaty?


RE: Światełko w tunelu - AnowiB - 12-02-2019

(11-02-2019, 22:42:20)grabi_en napisał(a): I pomyśleć, że dłużnik spokojnie sobie spłaca i za chwilę będzie oddychał swobodą, chyba już Ci niewiele zostało do spłaty?

Zostało,zostało.Liczyłam,że wszystko pójdzie szybciej.In credit leży,assa wypowiedziana co prawda mailowo na razie.Filarum kończy mi się w maju.Kuki wogóle nietknięte.Creditstar w kruku.Z lendona a właściwie z lex actum informacja o przygotowywaniu pozwu.Tani kredyt zostały jakieś 400 stówki ale była cesja.Najchetniej bym to spłaciła ale podany telefon w piśmie o cesji jest z taniego kredytu więc to pewnie kolega zza biurka jest nowym wierzycielem.Ratalna w SC jeszcze 3 lata do spłaty.I do tego jeszcze ta przeprowadzka.


RE: Światełko w tunelu - Katisia 77 - 12-02-2019

Gratuluję że już w coś posplacałaś. Ja kończę w tym miesiącu hapi. Bo tu miałam tylko 450 zł. Icredit tu 270zł.W czerwcu PKO i fillarum. Z tych ostatnich to mi zostanie w portfelu 1100 zł. Jak nic się nie posypie to będzie dobrze.


RE: Światełko w tunelu - Mila1 - 12-02-2019

(12-02-2019, 00:10:26)AnowiB napisał(a):
(11-02-2019, 22:42:20)grabi_en napisał(a): I pomyśleć, że dłużnik spokojnie sobie spłaca i za chwilę będzie oddychał swobodą, chyba już Ci niewiele zostało do spłaty?

Zostało,zostało.Liczyłam,że wszystko pójdzie szybciej.In credit leży,assa wypowiedziana co prawda mailowo na razie.Filarum kończy mi się w maju.Kuki wogóle nietknięte.Creditstar w kruku.Z lendona a właściwie z lex actm informacja o przygotowywaniu pozwu.Tani kredyt zostały jakieś 400 stówki ale była cesja.Najchetniej bym to spłaciła ale podany telefon w piśmie o cesji jest z taniego kredytu więc to pewnie kolega zza biurka jest nowym wierzycielem.Ratalna w SC jeszcze 3 lata do spłaty.I do tego jeszcze ta przeprowadzka.
To już była parapetówka?

(12-02-2019, 00:55:14)Katisia 77 napisał(a): Gratuluję że już w coś posplacałaś. Ja kończę w tym miesiącu hapi. Bo tu miałam tylko 450 zł. Icredit tu 270zł.W czerwcu PKO i fillarum. Z tych ostatnich to mi zostanie w portfelu 1100 zł. Jak nic się nie posypie to będzie dobrze.

To budujące, że idzie w dobrą stronę Duży uśmiech