BezNakazu.pl
Światełko w tunelu - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: chcę opisać swoją historię jak się wpakowałam w długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Światełko w tunelu (/showthread.php?tid=81)

Strony: 1 2 3 4


Światełko w tunelu - AnowiB - 09-10-2018

Co tu dużo pisać.Wpakowałam się w chwilówki rok temu w kwietniu.Zaczęło się od Vivusa.Potem już poleciało.W świąteczny,wielkanocny poniedziałek czegoś szukałam wieczorem w sieci i trafiłam na FK.Zaczęłam czytać,czytać,czytać.Z każdym dniem uświadamiałam sobie w co się wpakowałam.Napisałam pisma o rozliczenie spłaconych przed terminem chwilówek,podostawałam zwroty i powiedziałam sobie stop.Żałuję,ze to czerwone światełko zapaliło się tak późno.
I dzisiaj pierwszy sukces.Zamknęłam łatwy kredyt.Po trzech miesiącach.
Mam nadzieję na zamknięcie jeszcze w tym miesiącu taniego kredytu.W tej chwili jest w Alektum.I w zasadzie rozmawiałam z nimi tylko raz,doszliśmy do porozumienia,że będę spłacała ratalnie.Jakoś tego się trzymam choć raty nie są w tej wysokości co uzgodniliśmy ale cały czas mam spokój.Nikt od nich nie dzwoni.Pamiętam jak bardzo mnie zestresowały sms-y z taniego kredytu,że będzie windykator,potem że był i nikogo nie było.Na szczęście dosyć szybko do mnie dotarło,że w 99,5% to straszaki i nerwy i strach odpuściły.Powiedziałam mężowi i to też pomogło.
Myślę,że uda mi się też zmniejszyć saldo  w viasms.A potem na tapetę biorę kuki.
Do spłaty zostanie jeszcze creditstar(6600)-ta jest ratalna,3 razy przedłużałam termin.Lendon kapitał prawie spłacony i refinansowanie podwójnej wartości kapitału,Loanme-kapitał spłacony-wędruje na półkę w oczekiwaniu na sąd. Do spłaty mam jeszcze ratalne incredit,filarum po ugodzie,supergrosz i assę.I ratalny santander.

W tej chwili podchodzę do tego już spokojnie,choć ograniczenia i wyrzeczenia są bardzo duże.Ale kiedyś się skończą.
Tego Wszystkim i sobie życzę.


RE: Światełko w tunelu - Mila1 - 09-10-2018

Dziwne, albo i nie ale problemy większości z nas zaczęły się od vivusa. I niestety z nimi ciężka sprawa. To znaczy u mnie niestety recredit (człowiek przestraszony kliknie wszystko). Vivus spłacony przedłużeniami ze sporą nawiązką, a recredit milczy- pewnie do czasu. Więc czekam, będzie co ma być.


RE: Światełko w tunelu - Biedronka 24 - 09-10-2018

(09-10-2018, 21:40:04)AnowiB napisał(a): Co tu dużo pisać.Wpakowałam się w chwilówki rok temu w kwietniu.Zaczęło się od Vivusa.Potem już poleciało.W świąteczny,wielkanocny poniedziałek czegoś szukałam wieczorem w sieci i trafiłam na FK.Zaczęłam czytać,czytać,czytać.Z każdym dniem uświadamiałam sobie w co się wpakowałam.Napisałam pisma o rozliczenie spłaconych przed terminem chwilówek,podostawałam zwroty i powiedziałam sobie stop.Żałuję,ze to czerwone światełko zapaliło się tak późno.
I dzisiaj pierwszy sukces.Zamknęłam łatwy kredyt.Po trzech miesiącach.
Mam nadzieję na zamknięcie jeszcze w tym miesiącu taniego kredytu.W tej chwili jest w Alektum.I w zasadzie rozmawiałam z nimi tylko raz,doszliśmy do porozumienia,że będę spłacała ratalnie.Jakoś tego się trzymam choć raty nie są w tej wysokości co uzgodniliśmy ale cały czas mam spokój.Nikt od nich nie dzwoni.Pamiętam jak bardzo mnie zestresowały sms-y z taniego kredytu,że będzie windykator,potem że był i nikogo nie było.Na szczęście dosyć szybko do mnie dotarło,że w 99,5% to straszaki i nerwy i strach odpuściły.Powiedziałam mężowi i to też pomogło.
Myślę,że uda mi się też zmniejszyć saldo  w viasms.A potem na tapetę biorę kuki.
Do spłaty zostanie jeszcze creditstar(6600)-ta jest ratalna,3 razy przedłużałam termin.Lendon kapitał prawie spłacony i refinansowanie podwójnej wartości kapitału,Loanme-kapitał spłacony-wędruje na półkę w oczekiwaniu na sąd. Do spłaty mam jeszcze ratalne incredit,filarum po ugodzie,supergrosz i assę.I ratalny santander.

W tej chwili podchodzę do tego już spokojnie,choć ograniczenia i wyrzeczenia są bardzo duże.Ale kiedyś się skończą.
Tego Wszystkim i sobie życzę.
Dziękuję i życzę powodzenia. U mnie to będzie bardzo długa droga, bo mam tego sporo. Mam nadzieję, że też kiedyś napiszę, że widzę światełko w tunelu.


RE: Światełko w tunelu - AnowiB - 09-10-2018

Ostatni raz vivusa miałam chyba w czerwcu.Tutaj pomogła mi rodzina a miałam u nich 7500+%.Chyba przysiądę fałdów i w wolnej chwili rozpiszę moje zadłużenie zgodnie z obowiązującym schematem.I co jakiś czas będę edytować post ze zmniejszającym się saldem.


RE: Światełko w tunelu - An1981 - 09-10-2018

Vivus i inne trolle człowiek chce od nich odpocząć chociaż w wikend A co 2 reklama to ich puszczają. Żenada


RE: Światełko w tunelu - grabi_en - 10-10-2018

(09-10-2018, 22:01:57)AnowiB napisał(a): Ostatni raz vivusa miałam chyba w czerwcu.Tutaj pomogła mi rodzina a miałam u nich 7500+%.Chyba  przysiądę fałdów i w wolnej chwili rozpiszę moje zadłużenie zgodnie z obowiązującym schematem.I co jakiś czas  będę  edytować post ze zmniejszającym się saldem.

Koniecznie, bo się może okazać, że spłacasz to co masz spłacone, bo nie sadzę, że sobie przedłużenia odliczyłaś.


RE: Światełko w tunelu - AnowiB - 12-10-2018

Wczoraj zamknęłam ratalną w ferratum.Jedna mniej.A łatwy kredyt podziękował za spłatę,potwierdził zamknięcie i zaproponował wzięcie kolejnej.Trzeba ruszyć 4 litery i jadę zarabiać na kolejne spłaty.


RE: Światełko w tunelu - MarwPL - 12-10-2018

Rozważyłbym zostawić pod ocenę sądu zasadności roszczenia Lendona i Assę.
Co do Ferratum, proszę sprawić ile było prowizji za udzielenie pożyczki i czy im ta prowizja się należała.


RE: Światełko w tunelu - Łukasz_G - 12-10-2018

(12-10-2018, 12:24:43)AnowiB napisał(a): Wczoraj zamknęłam ratalną w ferratum.Jedna mniej.A łatwy kredyt podziękował za spłatę,potwierdził zamknięcie i zaproponował wzięcie kolejnej.Trzeba ruszyć 4 litery i jadę zarabiać na kolejne spłaty.

Szkoda, bo niepotrzebnie zapłaciłaś im ogromną prowizję.


RE: Światełko w tunelu - AnowiB - 12-11-2018

Dzisiaj zamknęłam viasms.Co prawda 9 listopada sprzedali mnie do inkaso kredytowe i im przelałam pieniądze.Jedna mniej.Został tani kredyt..końcówka i nie tknięty kuki i creditstar.Ale tu miałam przedłużenia.No i lendon..na razie jest w lex actum.Tu mam za dużo refinansowań i czekam za sądem.