BezNakazu.pl
nie wytrzymałam - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: nie wytrzymałam (/showthread.php?tid=78)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 18-10-2018

Zastanawiając się nad sensem wypowiedzi " xxxxx o 70%", to potwierdza się przekonanie, że nic nie spłacamy tylko zbieramy pieniądze na konto i płacimy jak przegramy.


RE: nie wytrzymałam - Sowa_Owa - 18-10-2018

Życzę Wam powodzenia w Waszej walce z długami. Bez względu na to czy będziecie walczyć sami czy z kancelariami codziennie wypatrujcie lepszego jutra, bo ono jest już blisko.
Jeżeli kogokolwiek uraziłam bądź obraziłam przepraszam.
Ja się stąd wypisuje. Dzisiejszy dzień pokazał, że w dużej mierze to ludzie tworzą bagno. Długi przy tym to pikuś.
Trzymajcie się!


RE: nie wytrzymałam - Anis - 18-10-2018

(18-10-2018, 16:09:28)Sowa_Owa napisał(a): Życzę Wam powodzenia w Waszej walce z długami. Bez względu na to czy będziecie walczyć sami czy z kancelariami codziennie wypatrujcie lepszego jutra, bo ono jest już blisko.
Jeżeli kogokolwiek uraziłam bądź obraziłam przepraszam.
Ja się stąd wypisuje. Dzisiejszy dzień pokazał, że w dużej mierze to ludzie tworzą bagno. Długi przy tym to pikuś.
Trzymajcie się!

Płacz
Cokolwiek się stało .... powodzenia !


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 18-10-2018

(18-10-2018, 16:09:28)Sowa_Owa napisał(a): Życzę Wam powodzenia w Waszej walce z długami. Bez względu na to czy będziecie walczyć sami czy z kancelariami codziennie wypatrujcie lepszego jutra, bo ono jest już blisko.
Jeżeli kogokolwiek uraziłam bądź obraziłam przepraszam.
Ja się stąd wypisuje. Dzisiejszy dzień pokazał, że w dużej mierze to ludzie tworzą bagno. Długi przy tym to pikuś.
Trzymajcie się!

Pewnie ręce sprawiedliwości - zdziałały cuda i znów klaruje się niepochlebny obraz.


RE: nie wytrzymałam - admin - 18-10-2018

Szanowni Państwo.
Przypominam, że bezpodstawne szkalowanie osób i firm na naszym forum jest niedopuszczalne.
Proszę do północy pousuwać lub przeredagować negatywne wypowiedzi wskazujące jednoznacznie na konkretne osoby lub firmy pomagające dłużnikom.
Po tym czasie wpisy zawierające dane osobowe lub nazwy zostaną usunięte przez administratora.


RE: nie wytrzymałam - uspokajaczka - 18-10-2018

(18-10-2018, 16:09:28)Sowa_Owa napisał(a): Życzę Wam powodzenia w Waszej walce z długami. Bez względu na to czy będziecie walczyć sami czy z kancelariami codziennie wypatrujcie lepszego jutra, bo ono jest już blisko.
Jeżeli kogokolwiek uraziłam bądź obraziłam przepraszam.
Ja się stąd wypisuje. Dzisiejszy dzień pokazał, że w dużej mierze to ludzie tworzą bagno. Długi przy tym to pikuś.
Trzymajcie się!

Biedna dłużniczka wystraszyła się i pousuwała wszystko.


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 18-10-2018

No cóż - nie wszyscy się boją.


RE: nie wytrzymałam - Łukasz_G - 19-10-2018

(18-10-2018, 18:30:08)uspokajaczka napisał(a):
(18-10-2018, 16:09:28)Sowa_Owa napisał(a): Życzę Wam powodzenia w Waszej walce z długami. Bez względu na to czy będziecie walczyć sami czy z kancelariami codziennie wypatrujcie lepszego jutra, bo ono jest już blisko.
Jeżeli kogokolwiek uraziłam bądź obraziłam przepraszam.
Ja się stąd wypisuje. Dzisiejszy dzień pokazał, że w dużej mierze to ludzie tworzą bagno. Długi przy tym to pikuś.
Trzymajcie się!

Biedna dłużniczka  wystraszyła się i pousuwała wszystko.

Ja też usunę - ale konto na tamtym forum. Nie złamałem w żadnym miejscu regulaminu, a od miesiąca nie mogę korzystać ze wiadomości prywatnych, forum ładuje się tak długo, aż dochodzi do przeciążenia serwera (jak się wyloguje, to wszystko jest ok). 

Admiinistrator nie odpisał na moje maile. Szkoda, bo tamto forum pokazało mi właściwą drogę i poznałem tam wielu super ludzi, z którymi pisałem tylko na tym forum i odebrano mi tą możliwość. 

Pytanie natury technicznej  - jak usunę konto, to posty zostaną, czy usuną się razem ze mną?


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 19-10-2018

Ja już to chciałam zrobić dawno, ale tam nie ma opcji usuń konto, nawet w ostatniej wiadomości do nich napisałam, żeby mi usunęli konto i cisza - brak odpowiedzi.


RE: nie wytrzymałam - Mila1 - 19-10-2018

O ile pamiętam z dyskusji na ten temat, konto można zamknąć, ale posty zostają.