BezNakazu.pl
nie wytrzymałam - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: nie wytrzymałam (/showthread.php?tid=78)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 08-10-2018

Cytuję "króla długów"
Ja na Twoim miejscu o czym często piszemy na forum przyjąłbym zasadę, że spłacam w pierwszej kolejności minimum do kwoty niespłaconego jeszcze kapitału jedną pożyczkę, później drugą pożyczkę, trzecią itd. Tak po kolei. Jeżeli w międzyczasie zostałabyś pozwana pamiętaj, żeby się przed roszczeniami bronić. Znacząca część roszczeń w sądach upada. Jestem przekonany, że zanim zaczniesz być pozywana wiele z tych pożyczek ogarniesz.


Ciekawe, jak to się ma  do abonamentu, czyli co bierze tak ot sobie kasę, za sprawy które wie, że upadną w sądzie. Teraz wszyscy z abonamentu powinni się na niego rzucić i żądać zwrotu niesłusznej opłaty-kasy, ponadto nie jest problem wygrać i nakręcać sobie statystykę z wygranych spraw przy spłacie kapitału.


RE: nie wytrzymałam - Anis - 17-10-2018

(17-10-2018, 09:01:52)Sowa_Owa napisał(a): Jejku, dlaczego ja dopiero teraz tutaj trafiłam....
jestem załamana...

jedyne co mi do głowy przychodzi to złożyć skargę do Okręgowej Rady Radców Prawnych...
Jestem już pewna, że moja sprawa z powództwa GCM jest przegrana, tyle to sama mogłam sobie uzyskać nic nie płacąc...

No właśnie Sówko dlaczego ?


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 17-10-2018

(08-10-2018, 08:34:47)Anis napisał(a): To jest działanie na takich zasadach jak np. firma connectum.
A on to robi za pomocą forum.
Hipokryzja.

(17-10-2018, 09:01:52)Sowa_Owa napisał(a): Jejku, dlaczego ja dopiero teraz tutaj trafiłam....
jestem załamana...

jedyne co mi do głowy przychodzi to złożyć skargę do Okręgowej Rady Radców Prawnych...
Jestem już pewna, że moja sprawa z powództwa GCM jest przegrana, tyle to sama mogłam sobie uzyskać nic nie płacąc...

Bym Cię ściągnęła wcześniej, ale xxxxx mnie zablokował skutecznie na forum, nie mogę tam, pisać, nie mogę tam czytać poczty no pan i władca.
Może masz jeszcze jakieś sprawy to pan Marek Ci je obrobi, tylko jak są u xxxxx to je teraz nie wyrwiesz - znamy tu przypadki - jakich mało - co on wyprawia.
Witaj.


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 17-10-2018

(17-10-2018, 09:01:52)Sowa_Owa napisał(a): Jejku, dlaczego ja dopiero teraz tutaj trafiłam....
jestem załamana...

jedyne co mi do głowy przychodzi to złożyć skargę do Okręgowej Rady Radców Prawnych...
Jestem już pewna, że moja sprawa z powództwa GCM jest przegrana, tyle to sama mogłam sobie uzyskać nic nie płacąc...

Przecież on nie jest prawnikiem, ani radcą prawnym - więc to nie zadziałała, ale mam nadzieję, że się wyłoży prędzej czy później i ten jego  "dojący interes" i ktoś mu da pstryczek w nos.


RE: nie wytrzymałam - Anis - 17-10-2018

magia po prostu.


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 17-10-2018

(17-10-2018, 10:45:40)Sowa_Owa napisał(a): No tak, on nie jest, ale prawnik, który podpisał się pod sprzeciwem i który rzekomo mnie reprezentuje już jest...
To co się tam wyprawia to jest kosmos...

W jego umowach z dłużnikiem jest tylko dbanie o interes kancelarii, jak wygra jego kasa, jak przegra jego kasa, a jakie ma obowiązki kancelaria wobec dłużnika ZERO słowa.


RE: nie wytrzymałam - Mariuszd37 - 17-10-2018

Pycha kroczy przed upadkiem.


RE: nie wytrzymałam - Anis - 17-10-2018

Przykre jest to bardzo że w takich krytycznych chwilach człowiek powierza swoje ostatnie pieniądze i ma nadzieję na fachową pomoc (i uczciwą przede wszystkim).


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 17-10-2018

(17-10-2018, 10:54:25)Anis napisał(a): Przykre jest to bardzo że w takich krytycznych chwilach człowiek powierza swoje ostatnie pieniądze i ma nadzieję na fachową pomoc (i uczciwą przede wszystkim).

Ja to go dawno rozszyfrowałam na forum, i te jego słynne
ile  dostałaś, ile spłaciłaś, ile masz do spłaty
i najważniejsze - ile z Ciebie mogę wydoić.
Wszystko, ale tam wszystko łącznie z xxxxxxx jest robione pod otwartość portfela dłużnika.


RE: nie wytrzymałam - Anis - 17-10-2018

(17-10-2018, 10:58:31)grabi_en napisał(a):
(17-10-2018, 10:54:25)Anis napisał(a): Przykre jest to bardzo że w takich krytycznych chwilach człowiek powierza swoje ostatnie pieniądze i ma nadzieję na fachową pomoc (i uczciwą przede wszystkim).

Ja to go dawno rozszyfrowałam na forum, i te jego słynne
ile  dostałaś, ile spłaciłaś, ile masz do spłaty
i najważniejsze - ile z Ciebie mogę wydoić.
Wszystko, ale tam wszystko łącznie z portalem xxxxx jest robione pod otwartość portfela dłużnika.

w pełni się z tym zgadzam.