BezNakazu.pl
nie wytrzymałam - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: nie wytrzymałam (/showthread.php?tid=78)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 27-10-2018

(27-10-2018, 08:27:00)Mariuszd37 napisał(a): Po prostu trzeba miec wlasny rozum i byc czujnym.



RE: nie wytrzymałam - Mila1 - 27-10-2018

(27-10-2018, 08:31:41)grabi_en napisał(a):
(27-10-2018, 08:27:00)Mariuszd37 napisał(a): Po prostu trzeba miec wlasny rozum i byc czujnym.

Ha ha ha ten przepis biorę!


RE: nie wytrzymałam - Anis - 08-11-2018

(08-11-2018, 10:05:14)grabi_en napisał(a): A oto następny fałszywy nius naszego bohatera:
Cytat Zamieszczone przez dłużnika
Śmiać mi sie chce, bo jak jak jeszcze szukałam rozwiązań dla mojej rodziny, na długo przed długami to każdy miał to w d... a jak ja mam teraz w d... praktycznie wszystko to sie ocucili,najsłabszego ogniwa w łańcucha im zabrakło,i wszystko sie rozsypuje...

Dłużniczko, jak coś Ci przyjdzie z sądu daj koniecznie znać. Jak tylko będę widział realną szansę pomocy obiecuję pomóc Ci całkowicie bezpłatnie. Któryś z naszych mecenasów przyjmie pełnomocnictwo i powalczymy. Nie poddawaj się, nie zaprzestawaj walki. Nie ma nic gorszego niż odpuścić właśnie w tym momencie, gdy jeszcze pewnie sporo spraw jest do wygrania w sadzie.

Z wiadomego źródła wiem, że owa dłużniczka była obsługiwana przez nich i jak przestała płacić to ZERO pomocy, a tu jakże chwytający post za kieszeń dłużnika. OBŁUDA, FAŁSZ I WIERUTNE KŁAMSTWO.
Masakra Smutny
I przykre...


RE: nie wytrzymałam - Dłużniczka - 08-11-2018

(08-11-2018, 10:05:14)grabi_en napisał(a): A oto następny fałszywy nius naszego bohatera:
Cytat Zamieszczone przez dłużnika 
Śmiać mi sie chce, bo jak jak jeszcze szukałam rozwiązań dla mojej rodziny, na długo przed długami to każdy miał to w d... a jak ja mam teraz w d... praktycznie wszystko to sie ocucili,najsłabszego ogniwa w łańcucha im zabrakło,i wszystko sie rozsypuje...
Dłużniczko, jak coś Ci przyjdzie z sądu daj koniecznie znać. Jak tylko będę widział realną szansę pomocy obiecuję pomóc Ci całkowicie bezpłatnie. Któryś z naszych mecenasów przyjmie pełnomocnictwo i powalczymy. Nie poddawaj się, nie zaprzestawaj walki. Nie ma nic gorszego niż odpuścić właśnie w tym momencie, gdy jeszcze pewnie sporo spraw jest do wygrania w sadzie.

Z wiarygodnego źródła wiem, że owa dłużniczka była obsługiwana przez nich i jak przestała płacić to ZERO pomocy, a tu jakże chwytający post za kieszeń dłużnika. OBŁUDA, FAŁSZ I WIERUTNE KŁAMSTWO.

Nie rozumiem, czy to do mnie ta wypowiedź?


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 08-11-2018

(08-11-2018, 10:08:18)Anis napisał(a):
(08-11-2018, 10:05:14)grabi_en napisał(a): A oto następny fałszywy nius naszego bohatera:
Cytat Zamieszczone przez dłużnika
Śmiać mi sie chce, bo jak jak jeszcze szukałam rozwiązań dla mojej rodziny, na długo przed długami to każdy miał to w d... a jak ja mam teraz w d... praktycznie wszystko to sie ocucili,najsłabszego ogniwa w łańcucha im zabrakło,i wszystko sie rozsypuje...

Dłużniczko, jak coś Ci przyjdzie z sądu daj koniecznie znać. Jak tylko będę widział realną szansę pomocy obiecuję pomóc Ci całkowicie bezpłatnie. Któryś z naszych mecenasów przyjmie pełnomocnictwo i powalczymy. Nie poddawaj się, nie zaprzestawaj walki. Nie ma nic gorszego niż odpuścić właśnie w tym momencie, gdy jeszcze pewnie sporo spraw jest do wygrania w sadzie.

Z wiadomego źródła wiem, że owa dłużniczka była obsługiwana przez nich i jak przestała płacić to ZERO pomocy, a tu jakże chwytający post za kieszeń dłużnika. OBŁUDA, FAŁSZ I WIERUTNE KŁAMSTWO.
Masakra Smutny
I przykre...

(08-11-2018, 15:50:09)Dłużniczka napisał(a):
(08-11-2018, 10:05:14)grabi_en napisał(a): A oto następny fałszywy nius naszego bohatera:
Cytat Zamieszczone przez dłużnika 
Śmiać mi sie chce, bo jak jak jeszcze szukałam rozwiązań dla mojej rodziny, na długo przed długami to każdy miał to w d... a jak ja mam teraz w d... praktycznie wszystko to sie ocucili,najsłabszego ogniwa w łańcucha im zabrakło,i wszystko sie rozsypuje...
Dłużniczko, jak coś Ci przyjdzie z sądu daj koniecznie znać. Jak tylko będę widział realną szansę pomocy obiecuję pomóc Ci całkowicie bezpłatnie. Któryś z naszych mecenasów przyjmie pełnomocnictwo i powalczymy. Nie poddawaj się, nie zaprzestawaj walki. Nie ma nic gorszego niż odpuścić właśnie w tym momencie, gdy jeszcze pewnie sporo spraw jest do wygrania w sadzie.

Z wiarygodnego źródła wiem, że owa dłużniczka była obsługiwana przez nich i jak przestała płacić to ZERO pomocy, a tu jakże chwytający post za kieszeń dłużnika. OBŁUDA, FAŁSZ I WIERUTNE KŁAMSTWO.

Nie rozumiem, czy to do mnie ta wypowiedź?

Absolutnie nie.


RE: nie wytrzymałam - Dłużniczka - 08-11-2018

To dobrze .Chyba muszę zmienić Nick na forum .


RE: nie wytrzymałam - uspokajaczka - 08-11-2018

(08-11-2018, 16:18:43)Dłużniczka napisał(a): To dobrze .Chyba muszę zmienić Nick na forum .

Nie ma takiej potrzeby, sprawa została wyjaśniona, że nie dotyczy Ciebie. Ponadto sama nie zmienisz nicka, musisz pisać do admina.

Ponadto:
Nie ma przypadkowych spotkań w naszym życiu ..... Jest albo lekcją, albo sprawdzianem
Albo wyjątkowym prezentem .....Uśmiech


RE: nie wytrzymałam - Mariuszd37 - 11-11-2018

A nieprawda, ja to dluznik, no co wy


RE: nie wytrzymałam - Mila1 - 11-11-2018

(08-11-2018, 16:18:43)Dłużniczka napisał(a): To dobrze .Chyba muszę zmienić Nick na forum .

No widzisz, bo my wszystkie to dłużniczki Duży uśmiech

(11-11-2018, 09:59:58)Mariuszd37 napisał(a): A nieprawda, ja to dluznik, no co wy

To pisałam do dziewczyn Duży uśmiech


RE: nie wytrzymałam - Mariuszd37 - 11-11-2018

Uśmiech
wypoczywajcie dzisiaj, mamy 2 dni wolnego jeszcze.