BezNakazu.pl
nie wytrzymałam - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: nie wytrzymałam (/showthread.php?tid=78)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


nie wytrzymałam - grabi_en - 05-10-2018

Wtajemniczone osoby wiedzą, że od jakiegoś czasu nie mogę się zalogować na forum u xxxx, ale to co on dzisiaj zrobił przechodzi moją wyobraźnię, a mianowicie jak chciałam się zalogować to dostałam takie cÓś:
Witaj grabien,

Ktoś pięciokrotnie w ciągu 15 minut próbował zalogować się na Twoje konto na Forum xxxxxxxx.
Możliwość logowania dla tej osoby została zablokowana na kolejne 15 minut.

Adres IP osoby, która próbowała logować się na Twoje konto to:..... podany prawidłowo bo sprawdziłam

Z wyrazami szacunku,
xxxxxxxxx

Nie mogła nastąpić pomyłka, bo zawsze używam swojego hasła i nigdy, powtarzam nigdy nie było problemów.
Chciał mnie zablokować i to uczynił.
To się nazywa "król długów". Swoim postępowaniem pokazała xxxxxx jaki z niego słaby człowiek, tylko umie tumanić ludzi i doić z nich kasę, ale karma wraca i tego mu życzę.


RE: nie wytrzymałam - Mila1 - 05-10-2018

Spokojnie. Po co się denerwować czymś mało ważnym. Mamy wystarczająco dużo problemów Płacz


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 05-10-2018

(05-10-2018, 18:37:02)Mila1 napisał(a): Spokojnie. Po co się denerwować czymś mało ważnym. Mamy wystarczająco dużo problemów Płacz

Niech sobie tumami wystraszonych i spanikowanych dłużników, a mi niech nie wciska kitu nie trzymającego się całości. Pan i władca tumanienia.


RE: nie wytrzymałam - An1981 - 05-10-2018

Może poczuł się zagrożony


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 05-10-2018

(05-10-2018, 18:49:43)An1981 napisał(a): Może poczuł  się zagrożony

Wiesz, to jest chciwość na kasę, kasę, kasę  a nie pomoc dłużnikom.
On zagrożony - ma takie zdolności reprezentacyjne jaki on to jest pomocny, jakie to ma osiągnięcia, a zachowuje się gorzej niż windykacja tylko zdziera kasę z ludzi  na czym popadnie, na telefonie za 100 złotych, za abonament 50 złotych za sprawę, które leżą u niego na półce i czekają na sąd, a kasa leci, leci, a biedny dłużnik liczy na cud. Cud jest, ale dla xxxxxx nie dla dłużnika. A jak ktoś przestaje płacić abonament to nie mówi co zrobił w sprawie - bo co ma powiedzieć, że nie zrobił nic, ale za to straszy wszystkich powództwem w sądzie, niech biegnie, ciekawe jak się wykaże zaawansowaniem w sprawie.
No cóż pogodziłam się z faktem, że nie jestem i nie byłam jego klientką do dojenia - bo bym musiała na głowę upaść, żeby mu płacić kasę za leżące sprawy.


RE: nie wytrzymałam - Mila1 - 05-10-2018

Ej tam, przecież (powtórzę się) nas dłużników jest tyle, że dla wszystkich starczy. Ja bym to olała.


RE: nie wytrzymałam - An1981 - 05-10-2018

(05-10-2018, 18:51:49)grabi_en napisał(a):
(05-10-2018, 18:49:43)An1981 napisał(a): Może poczuł  się zagrożony

Wiesz, to jest chciwość na kasę, kasę, kasę  a nie pomoc dłużnikom.

Jak to się mówi chytry 2 razy traci. 
I mam wrażenie że  jakaś  kasa mu z przed nosa uciekła Oczko


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 05-10-2018

(05-10-2018, 18:54:31)Mila1 napisał(a): Ej tam, przecież (powtórzę się) nas dłużników jest tyle, że dla wszystkich starczy. Ja bym to olała.

Forum jest publiczne i on nie ma prawa robić takich rzeczy. Trzeba mu ukrócić te jego pastwisko - nie wszyscy go się boją..


RE: nie wytrzymałam - Mila1 - 05-10-2018

Mnie nie chodzi o strach tylko o atmosferę na naszym forum. Jest świetna i tego się trzymajmy. Jesteśmy tu, aby sobie pomagać. Inne forum jest gdzie indziej. Śpiący


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 05-10-2018

(05-10-2018, 19:08:22)Mila1 napisał(a): Mnie nie chodzi o strach tylko o atmosferę na naszym forum. Jest świetna i tego się trzymajmy. Jesteśmy tu, aby sobie pomagać. Inne forum jest gdzie indziej. Śpiący
Dostałam pozwolenie sama od siebie na założenie tego wątku i wyrażenie swojej opnii na temat xxxxxi moja frustracja nie ma związku z pomocą bezinteresowna dłużnikom.