BezNakazu.pl
Windykator z Profi Credit - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Windykator z Profi Credit (/showthread.php?tid=775)

Strony: 1 2


Windykator z Profi Credit - Biedronka 24 - 08-06-2020

Muszę się Wam pożalić, od jakiegoś czasu systematycznie co tydzień nachodzi mnie windykator z Profi Credit. Pod moją nieobecność wypytywał mojego syna o moje prywatne sprawy, potem wykorzystuje te informacje z smsach kierowanych od mnie. Dokładnie chodzi o moją sytuację zawodową.
Ten człowiek chyba pracuje do Prosi bo po numerze jego telefonu znalazłam dane kancelarii upadłościowej. Oczywiście nie odbieram od niego i nie odpowiadam na smsy, czy powinnam napisać jakieś pismo do Profi?


RE: Windykator z Profi Credit - Mariuszd37 - 08-06-2020

Ja bym sam nic nie robił.


RE: Windykator z Profi Credit - Mila1 - 08-06-2020

(08-06-2020, 18:10:16)Biedronka 24 napisał(a): Muszę się Wam pożalić, od jakiegoś czasu systematycznie co tydzień nachodzi mnie windykator z Profi Credit. Pod moją nieobecność wypytywał mojego syna o moje prywatne sprawy, potem wykorzystuje te informacje z smsach kierowanych od mnie. Dokładnie chodzi o moją sytuację zawodową.
Ten człowiek chyba pracuje do Prosi bo po numerze jego  telefonu znalazłam dane kancelarii upadłościowej. Oczywiście nie odbieram od niego i nie odpowiadam na smsy, czy powinnam napisać jakieś pismo do Profi?

Nie nauczyłaś syna, żeby nie rozmawiał z obcymi?


RE: Windykator z Profi Credit - Biedronka 24 - 08-06-2020

(08-06-2020, 19:46:57)Mila1 napisał(a):
(08-06-2020, 18:10:16)Biedronka 24 napisał(a): Muszę się Wam pożalić, od jakiegoś czasu systematycznie co tydzień nachodzi mnie windykator z Profi Credit. Pod moją nieobecność wypytywał mojego syna o moje prywatne sprawy, potem wykorzystuje te informacje z smsach kierowanych od mnie. Dokładnie chodzi o moją sytuację zawodową.
Ten człowiek chyba pracuje do Prosi bo po numerze jego  telefonu znalazłam dane kancelarii upadłościowej. Oczywiście nie odbieram od niego i nie odpowiadam na smsy, czy powinnam napisać jakieś pismo do Profi?

Nie nauczyłaś syna, żeby nie rozmawiał z obcymi?

On wie, ale tak z nim luźno zaczął rozmawiać, że syn mu odpowiadał, po prostu myślał, że to jakiś mój znajomy.


RE: Windykator z Profi Credit - Mariuszd37 - 08-06-2020

Do rany przyłóż lol.
Ja słyszałem by mówię nie mam pieniędzy nie płacę i tak w kolko


RE: Windykator z Profi Credit - Mila1 - 08-06-2020

(08-06-2020, 20:08:48)Biedronka 24 napisał(a):
(08-06-2020, 19:46:57)Mila1 napisał(a):
(08-06-2020, 18:10:16)Biedronka 24 napisał(a): Muszę się Wam pożalić, od jakiegoś czasu systematycznie co tydzień nachodzi mnie windykator z Profi Credit. Pod moją nieobecność wypytywał mojego syna o moje prywatne sprawy, potem wykorzystuje te informacje z smsach kierowanych od mnie. Dokładnie chodzi o moją sytuację zawodową.
Ten człowiek chyba pracuje do Prosi bo po numerze jego  telefonu znalazłam dane kancelarii upadłościowej. Oczywiście nie odbieram od niego i nie odpowiadam na smsy, czy powinnam napisać jakieś pismo do Profi?

Nie nauczyłaś syna, żeby nie rozmawiał z obcymi?

On wie, ale tak z nim luźno zaczął rozmawiać, że syn mu odpowiadał, po prostu myślał, że to jakiś mój znajomy.

Mają swoje sposoby...a dzieciak ufny.  To pewnie się wściekłaś Podejrzany


RE: Windykator z Profi Credit - MarwPL - 09-06-2020

(08-06-2020, 18:10:16)Biedronka 24 napisał(a): Muszę się Wam pożalić, od jakiegoś czasu systematycznie co tydzień nachodzi mnie windykator z Profi Credit. Pod moją nieobecność wypytywał mojego syna o moje prywatne sprawy, potem wykorzystuje te informacje z smsach kierowanych od mnie. Dokładnie chodzi o moją sytuację zawodową.
Ten człowiek chyba pracuje do Prosi bo po numerze jego telefonu znalazłam dane kancelarii upadłościowej. Oczywiście nie odbieram od niego i nie odpowiadam na smsy, czy powinnam napisać jakieś pismo do Profi?

Aby zniechęcić do nękania pracowników Profi powinno wystarczyć napisanie skargi do Prezesa UOKiK oraz Rzecznika Finansowego (tą samą treść kierujesz do obu urzędów), a do Profi wysyłanie listu z kopiami tych skarg.
Zazwyczaj jak Profi otrzyma taki list, to odpuszczają sobie nękanie dłużnika.


RE: Windykator z Profi Credit - Biedronka 24 - 09-06-2020

(09-06-2020, 09:44:08)MarwPL napisał(a):
(08-06-2020, 18:10:16)Biedronka 24 napisał(a): Muszę się Wam pożalić, od jakiegoś czasu systematycznie co tydzień nachodzi mnie windykator z Profi Credit. Pod moją nieobecność wypytywał mojego syna o moje prywatne sprawy, potem wykorzystuje te informacje z smsach kierowanych od mnie. Dokładnie chodzi o moją sytuację zawodową.
Ten człowiek chyba pracuje do Prosi bo po numerze jego telefonu znalazłam dane kancelarii upadłościowej. Oczywiście nie odbieram od niego i nie odpowiadam na smsy, czy powinnam napisać jakieś pismo do Profi?

Aby zniechęcić do nękania pracowników Profi powinno wystarczyć napisanie skargi do Prezesa UOKiK oraz Rzecznika Finansowego (tą samą treść kierujesz do obu urzędów), a do Profi wysyłanie listu z kopiami tych skarg.
Zazwyczaj jak Profi otrzyma taki list, to odpuszczają sobie nękanie dłużnika.

Dziękuję,tak zrobię.


RE: Windykator z Profi Credit - Mariuszd37 - 09-06-2020

Na koniec im napisz..i wam też..


RE: Windykator z Profi Credit - Biedronka 24 - 09-06-2020

(09-06-2020, 18:15:33)Biedronka 24 napisał(a):
(09-06-2020, 09:44:08)MarwPL napisał(a):
(08-06-2020, 18:10:16)Biedronka 24 napisał(a): Muszę się Wam pożalić, od jakiegoś czasu systematycznie co tydzień nachodzi mnie windykator z Profi Credit. Pod moją nieobecność wypytywał mojego syna o moje prywatne sprawy, potem wykorzystuje te informacje z smsach kierowanych od mnie. Dokładnie chodzi o moją sytuację zawodową.
Ten człowiek chyba pracuje do Prosi bo po numerze jego telefonu znalazłam dane kancelarii upadłościowej. Oczywiście nie odbieram od niego i nie odpowiadam na smsy, czy powinnam napisać jakieś pismo do Profi?

Aby zniechęcić do nękania pracowników Profi powinno wystarczyć napisanie skargi do Prezesa UOKiK oraz Rzecznika Finansowego (tą samą treść kierujesz do obu urzędów), a do Profi wysyłanie listu z kopiami tych skarg.
Zazwyczaj jak Profi otrzyma taki list, to odpuszczają sobie nękanie dłużnika.

Dziękuję,tak zrobię.

Który wybrać wzór z kreatora? Wniosek o zaprzestanie, czy skarga do rzecznika konsumenta?