BezNakazu.pl
Moje długi rozpisane zgodnie ze schematem. - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: chcę opisać swoją historię jak się wpakowałam w długi (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Moje długi rozpisane zgodnie ze schematem. (/showthread.php?tid=77)

Strony: 1 2 3 4


RE: Moje długi rozpisane zgodnie ze schematem. - grabi_en - 06-10-2018

(06-10-2018, 10:10:08)Mariuszd37 napisał(a): To jest tylko moje doświadczenie.
Może źle mnie Panz rozumiał, kruk nie ma żadnych dowodów, nie warto z nimi cokolwiek uzgadniać jak była cesja (na to by wyslali pierwotna umowce (sic!)
odpisali wprost ze nie maja i opieraja sie tylko na tym co przyznala firma ktora kupila to po cesji, parodia)
Nie przegrałem z Zaplo, ale uważam że z tych wszystkich tam nie było cesji i prawdopodobnie będzie najtrudniej z tych wszystkich tworów.
 Powstrzymaj się od takich rad. Z krukiem ma ugodę podpisana własnoręcznie. Pamiętaj Twoja sytuacja nie musi pokrywać się ze zobowiązaniem tego konkretnego dłużnika.


RE: Moje długi rozpisane zgodnie ze schematem. - Mariuszd37 - 06-10-2018

Nie powstrzymam się bo chyba cenzura wraz z PRL upadła.
To jest moje doświadczenie i według mnie tak jest dobrze.
Jak ktos ma ugodę podpisaną to chyba normalne że już na sąd za późno raczej bo uznał dług.


RE: Moje długi rozpisane zgodnie ze schematem. - grabi_en - 06-10-2018

(06-10-2018, 11:00:45)Mariuszd37 napisał(a): Nie powstrzymam się bo chyba cenzura wraz z PRL upadła.
To jest moje doświadczenie i według mnie tak jest dobrze.
Jak ktos ma ugodę podpisaną to chyba normalne że już na sąd za późno raczej bo uznał dług.

 O  ważności ugody decyduje sąd. Określ kto jest czyim klientem Ty BN, czy BN Twoim ?


RE: Moje długi rozpisane zgodnie ze schematem. - Mariuszd37 - 06-10-2018

zglosilem post do moderatora, bez komentarza.


RE: Moje długi rozpisane zgodnie ze schematem. - Mila1 - 06-10-2018

O, ja mam monedo za to zaplo nie! Kolejny mój sukces, a właściwie ich, bo pewnie nie dali już nawet nie pamiętam, ale chyba tam nie próbowałam. Podejrzany


RE: Moje długi rozpisane zgodnie ze schematem. - An1981 - 06-10-2018

(06-10-2018, 11:10:06)Mila1 napisał(a): O, ja mam monedo za to zaplo nie! Kolejny mój sukces, a właściwie ich, bo pewnie nie dali już nawet nie pamiętam, ale chyba tam nie próbowałam. Podejrzany

Ile już nie płacisz?


RE: Moje długi rozpisane zgodnie ze schematem. - grabi_en - 06-10-2018

(06-10-2018, 11:07:56)Mariuszd37 napisał(a): zglosilem post do moderatora, bez komentarza.

Jeszcze masz dwie możliwości mamusia i ten co nad nami.


RE: Moje długi rozpisane zgodnie ze schematem. - Mariuszd37 - 06-10-2018

Bez komentarza.
Proszę Panią o zachowanie powagi forum i powściągliwość w swoich wnioskach
które proszę zachować dla siebie.
Dziękuję.


RE: Moje długi rozpisane zgodnie ze schematem. - Mila1 - 06-10-2018

(06-10-2018, 11:14:32)An1981 napisał(a):
(06-10-2018, 11:10:06)Mila1 napisał(a): O, ja mam monedo za to zaplo nie! Kolejny mój sukces, a właściwie ich, bo pewnie nie dali już nawet nie pamiętam, ale chyba tam nie próbowałam. Podejrzany

Ile już nie płacisz?

Tak jak większość od kwietnia.

(06-10-2018, 11:16:32)grabi_en napisał(a):
(06-10-2018, 11:07:56)Mariuszd37 napisał(a): zglosilem post do moderatora, bez komentarza.

Jeszcze masz dwie możliwości mamusia i ten co nad nami.
Proszę Was! Mamy z kim walczyć i się przepychać! Każdy ma prawo do swojego zdania. Duży uśmiech uśmiechnijcie się do siebie wtedy wszystkim będzie przyjemniej, bo życie nas nie rozpieszcza...


RE: Moje długi rozpisane zgodnie ze schematem. - MarwPL - 06-10-2018

Ja się do zadłużenia Viki już ustosunkowałem podczas rozmowy telefonicznej.
Nie należy każdej sprawy traktować tak samo, ponieważ to prowadzi do rutyny, a tego się należy wystrzegać.
Dla przykładu.
Kruk kupuje dwa długi jednej osoby.
Jeden od firmy X, a drugi od firmy Y.
Dla części z was, to będą od teraz dwie takie same sprawy, a tak naprawdę są one całkowicie odmienne.
Inna umowa pożyczki, inne dowody, pewnie inna umowa cesji itd.
Co powoduje inny rodzaj zarzutów w postępowaniu sądowy i być może inny wyrok sądu.