BezNakazu.pl
Kolejny pozew od Ultimo i kolejna wygrana. - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: Kolejny pozew od Ultimo i kolejna wygrana. (/showthread.php?tid=709)

Strony: 1 2 3


RE: Kolejny pozew od Ultimo i kolejna wygrana. - MarwPL - 05-04-2020

(05-04-2020, 12:05:05)windykowana napisał(a):
(04-04-2020, 16:14:49)MarwPL napisał(a): Słuchajcie.
Po to jesteście na forum aby się wspierać wzajemnie, a nie toczyć wojny.
Każdy kiedy przegrywa sprawę czy to w całości czy w części czuje, że wali mu się świat.
Trzeba go zrozumieć.
Przypomniała mi się rozmowa telefoniczna z jedną parą, która jest naszymi klientami, a mają chyba z 60 pożyczek, jak nie więcej.
Najpierw wysłałem maila z informacją, że zapadły dwa wyroki, jeden wygrywający w sprawie pana i drugi przegrywający w sprawie pani.
Co zrobili państwo?
Zadzwonili do mnie przekazując, że bardzo ich rozczarowałem przegranym wyrokiem...nie wspominając nic o wygranym, tak jakby go w ogóle nie było.
Nie zrobili tego celowo.
Oni działali pod wpływem chwili.
Wychwytywali informacje tylko wybiórczo.
Martwili się tylko tym wyrokiem przegranym.
Wygaście emocje.

a dużo już spraw wygrali?

W sądzie w sumie zakończyło się już pięć ich spraw. Wygrane mają cztery sprawy, a jedną przegraną.


RE: Kolejny pozew od Ultimo i kolejna wygrana. - marcin_1992 - 06-04-2020

(04-04-2020, 12:28:07)grabi_en napisał(a): Właśnie się załapałam na ten 1%.

Ludzie pisza ze sie mozna z nimi dogadac Pisze szybko do nich email i sobie tospłacisz w ratach

ile masz do spłaty?

Mariusz to życzliwy gość


RE: Kolejny pozew od Ultimo i kolejna wygrana. - grabi_en - 06-04-2020

(06-04-2020, 09:17:53)marcin_1992 napisał(a):
(04-04-2020, 12:28:07)grabi_en napisał(a): Właśnie się załapałam na ten 1%.

Ludzie pisza ze sie mozna z nimi dogadac Pisze szybko do nich email i sobie tospłacisz w ratach

ile masz do spłaty?

Mariusz to życzliwy gość

Odniosę się do Twojej wypowiedzi szczegółowo w swoim wątku, ale potrzebny mi jest wolny czas na zredagowanie  i przerobienie wyroków (zasłonięcia danych wrażliwych).


RE: Kolejny pozew od Ultimo i kolejna wygrana. - Łukasz_G - 07-04-2020

Ultimo, Prokura, Vivus - spokojnie rozkładają należność z wyroku na płatności ratalne
i to bez gadania Uśmiech
zapewne znalazłoby się więcej wierzycieli, którzy tak robią, ale pewien jestem na pewno tych trzech


RE: Kolejny pozew od Ultimo i kolejna wygrana. - Julieta13 - 21-04-2020

Wygrana z Ultimo za AAsę - kwota 6580 !!! Powództwo oddalone w całości. Brawa dla niezastąpionego pana Marka i zespołu BezNakazu. To już kolejna ich wygrana w moich sprawach. Mam również 2 przegrane - prywatne pożyczki z portalu Finansowo. Zyskałam jednak czas, żeby się trochę pozbierać na taką okoliczność i póki co uniknęłam komornika.
Jestem teraz pewna, że droga, która dzięki Wam obrałam jest słuszna. Trzeba się bronić - ale profesjonalnie.


RE: Kolejny pozew od Ultimo i kolejna wygrana. - Mariuszd37 - 21-04-2020

Coraz bliżej do celu


RE: Kolejny pozew od Ultimo i kolejna wygrana. - grabi_en - 21-04-2020

(21-04-2020, 16:47:55)Julieta13 napisał(a): Wygrana z Ultimo za AAsę - kwota 6580 !!! Powództwo oddalone w całości. Brawa dla niezastąpionego pana Marka i zespołu BezNakazu. To już kolejna ich wygrana w moich sprawach. Mam również 2 przegrane - prywatne pożyczki z portalu Finansowo. Zyskałam jednak czas, żeby się trochę pozbierać na taką okoliczność i póki co uniknęłam komornika.
Jestem teraz pewna, że droga, która dzięki Wam obrałam jest słuszna. Trzeba się bronić - ale profesjonalnie.

Moje gratulacje - normalny masz sąd i znakomitą obronę.


RE: Kolejny pozew od Ultimo i kolejna wygrana. - Mila1 - 21-04-2020

Noooo na sądy to bym się zamieniła.


RE: Kolejny pozew od Ultimo i kolejna wygrana. - grabi_en - 21-04-2020

(21-04-2020, 18:34:10)Mila1 napisał(a): Noooo na sądy to bym się zamieniła.

Chyba nie na mój? Oczko Język


RE: Kolejny pozew od Ultimo i kolejna wygrana. - Mariuszd37 - 21-04-2020

Ja tam mojego super Sądu nie oddamUśmiech