BezNakazu.pl
LOAN ME - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: LOAN ME (/showthread.php?tid=703)

Strony: 1 2


RE: LOAN ME - MarwPL - 02-04-2020

(01-04-2020, 10:06:25)Martisz napisał(a): Hej miał ktoś do czynienia z ta chwilowka Loan me? Po jakim czasie wypowiadają umowę? Wygraliście z nimi w sądzie za duże prowizje itd? Jak wygląda windykacja? Dobieraliscie moze tzn refinansowanie ja miałam pierw pożyczone 2500  potem dobieralam kwote 2999 okazało się że ta pozyczka zostala pierwsza splacone przez firmę pożyczkowe i kwota wyszla z pierwszej 4200 dodali mi wszystko niby wzięłam 7280 a całkowita splata 15 518. Chcialam uzyskac zwrot prowizji za splacone pozyczke powiedzieli że mi sie nie nalezy bo nie ja splacilam A wszystko tak sobie zrobili ze dałam się złapać na to wszystko i ze takie koszty... Byl ktos w podobnej sytuacji i ktoś z tego wyszedl ?

Z refinansowaniem najzwyczajniej Cię oszukano.
Zbierz sobie wszystkie umowy i dowody wpłat i czekaj cierpliwie na sąd.
Z nimi też się wygrywa w sądzie, tym bardziej, że mają skopaną umowę pożyczki.


RE: LOAN ME - Martisz - 02-04-2020

(02-04-2020, 17:37:37)MarwPL napisał(a):
(01-04-2020, 10:06:25)Martisz napisał(a): Hej miał ktoś do czynienia z ta chwilowka Loan me? Po jakim czasie wypowiadają umowę? Wygraliście z nimi w sądzie za duże prowizje itd? Jak wygląda windykacja? Dobieraliscie moze tzn refinansowanie ja miałam pierw pożyczone 2500  potem dobieralam kwote 2999 okazało się że ta pozyczka zostala pierwsza splacone przez firmę pożyczkowe i kwota wyszla z pierwszej 4200 dodali mi wszystko niby wzięłam 7280 a całkowita splata 15 518. Chcialam uzyskac zwrot prowizji za splacone pozyczke powiedzieli że mi sie nie nalezy bo nie ja splacilam A wszystko tak sobie zrobili ze dałam się złapać na to wszystko i ze takie koszty... Byl ktos w podobnej sytuacji i ktoś z tego wyszedl ?

Z refinansowaniem najzwyczajniej Cię oszukano.
Zbierz sobie wszystkie umowy i dowody wpłat i czekaj cierpliwie na sąd.
Z nimi też się wygrywa w sądzie, tym bardziej, że mają skopaną umowę pożyczki.

A mogę przesłać Panu umowy żeby zobaczył Pan i miał wgląd i mi doradzil czy dopiero pomoc od Państwa jak w epu będzie sprawa ?


RE: LOAN ME - MarwPL - 03-04-2020

(02-04-2020, 21:55:55)Martisz napisał(a):
(02-04-2020, 17:37:37)MarwPL napisał(a):
(01-04-2020, 10:06:25)Martisz napisał(a): Hej miał ktoś do czynienia z ta chwilowka Loan me? Po jakim czasie wypowiadają umowę? Wygraliście z nimi w sądzie za duże prowizje itd? Jak wygląda windykacja? Dobieraliscie moze tzn refinansowanie ja miałam pierw pożyczone 2500  potem dobieralam kwote 2999 okazało się że ta pozyczka zostala pierwsza splacone przez firmę pożyczkowe i kwota wyszla z pierwszej 4200 dodali mi wszystko niby wzięłam 7280 a całkowita splata 15 518. Chcialam uzyskac zwrot prowizji za splacone pozyczke powiedzieli że mi sie nie nalezy bo nie ja splacilam A wszystko tak sobie zrobili ze dałam się złapać na to wszystko i ze takie koszty... Byl ktos w podobnej sytuacji i ktoś z tego wyszedl ?

Z refinansowaniem najzwyczajniej Cię oszukano.
Zbierz sobie wszystkie umowy i dowody wpłat i czekaj cierpliwie na sąd.
Z nimi też się wygrywa w sądzie, tym bardziej, że mają skopaną umowę pożyczki.

A mogę przesłać Panu umowy żeby zobaczył Pan i miał wgląd i mi doradzil czy dopiero pomoc od Państwa jak w epu będzie sprawa ?

Proszę przesłać mailem wszystkie umowy Loan Me, dowody wypłat pożyczek i sumy wpłat na poszczególne pożyczki.