BezNakazu.pl
LOAN ME - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: LOAN ME (/showthread.php?tid=703)

Strony: 1 2


LOAN ME - Martisz - 01-04-2020

Hej miał ktoś do czynienia z ta chwilowka Loan me? Po jakim czasie wypowiadają umowę? Wygraliście z nimi w sądzie za duże prowizje itd? Jak wygląda windykacja? Dobieraliscie moze tzn refinansowanie ja miałam pierw pożyczone 2500  potem dobieralam kwote 2999 okazało się że ta pozyczka zostala pierwsza splacone przez firmę pożyczkowe i kwota wyszla z pierwszej 4200 dodali mi wszystko niby wzięłam 7280 a całkowita splata 15 518. Chcialam uzyskac zwrot prowizji za splacone pozyczke powiedzieli że mi sie nie nalezy bo nie ja splacilam A wszystko tak sobie zrobili ze dałam się złapać na to wszystko i ze takie koszty... Byl ktos w podobnej sytuacji i ktoś z tego wyszedl ?


RE: LOAN ME - windykowana - 01-04-2020

(01-04-2020, 10:06:25)Martisz napisał(a): Hej miał ktoś do czynienia z ta chwilowka Loan me? Po jakim czasie wypowiadają umowę? Wygraliście z nimi w sądzie za duże prowizje itd? Jak wygląda windykacja? Dobieraliscie moze tzn refinansowanie ja miałam pierw pożyczone 2500  potem dobieralam kwote 2999 okazało się że ta pozyczka zostala pierwsza splacone przez firmę pożyczkowe i kwota wyszla z pierwszej 4200 dodali mi wszystko niby wzięłam 7280 a całkowita splata 15 518. Chcialam uzyskac zwrot prowizji za splacone pozyczke powiedzieli że mi sie nie nalezy bo nie ja splacilam A wszystko tak sobie zrobili ze dałam się złapać na to wszystko i ze takie koszty... Byl ktos w podobnej sytuacji i ktoś z tego wyszedl ?

Ja nie spłaciłam od stycznia 2019 nic się nie dzieje sprzedali chyba do Alektum


RE: LOAN ME - Mariuszd37 - 01-04-2020

Chyba? Zacznij lepiej od uporządkowania papierów bo sama nie wiesz co kto ma.


RE: LOAN ME - Mila1 - 01-04-2020

Jakie szczęście, że chociaż ustrzegłam się przed tymi ich refinansowaniami. Sprzedali do jakiejś windykacj. Pisali maile, ostatnio umilkli. Pewnie pojawią się w sądzie?


RE: LOAN ME - grabi_en - 01-04-2020

(01-04-2020, 11:06:14)windykowana napisał(a):
(01-04-2020, 10:06:25)Martisz napisał(a): Hej miał ktoś do czynienia z ta chwilowka Loan me? Po jakim czasie wypowiadają umowę? Wygraliście z nimi w sądzie za duże prowizje itd? Jak wygląda windykacja? Dobieraliscie moze tzn refinansowanie ja miałam pierw pożyczone 2500  potem dobieralam kwote 2999 okazało się że ta pozyczka zostala pierwsza splacone przez firmę pożyczkowe i kwota wyszla z pierwszej 4200 dodali mi wszystko niby wzięłam 7280 a całkowita splata 15 518. Chcialam uzyskac zwrot prowizji za splacone pozyczke powiedzieli że mi sie nie nalezy bo nie ja splacilam A wszystko tak sobie zrobili ze dałam się złapać na to wszystko i ze takie koszty... Byl ktos w podobnej sytuacji i ktoś z tego wyszedl ?

Ja nie spłaciłam od stycznia 2019 nic się nie dzieje sprzedali chyba do Alektum

Ja udzielając odpowiedzi - zawsze zaglądałam do teczki z daną chwilówką, bo pamieć ludzka jest zawodna, a tu siedzi dłużnik i czeka za odpowiedzią dla niego bardzo ważną jak nie najważniejszą na ten moment, dlatego nie piszemy CHYBA, tylko zaglądamy do teczki danej chwilówki i piszemy wyczerpującą odpowiedź. Ja nie zajrzę bo ich nie mam.
I nie potraktuj mojej odpowiedzi jako atak, tylko pomagajmy sobie wzajemnie w sposób właściwy i zastanów się nad tym co chcesz dłużnikowi przekazać, żeby go nie wprowadzić w błąd a pokazać mu wiarygodne informacje.


RE: LOAN ME - Martisz - 01-04-2020

Mnie tylko interesuje czy ktoś z nimi wygrał w sądzie? Jak wygladala windykacja ? I czy ktoś miał pozyczke w LOAN ME... Wydaje mi się że umowa i tak ma jakieś błędy aczkolwiek moge się mylić....


RE: LOAN ME - Mila1 - 01-04-2020

(01-04-2020, 12:50:30)Martisz napisał(a): Mnie tylko interesuje czy ktoś z nimi wygrał w sądzie? Jak wygladala windykacja ? I czy ktoś miał pozyczke w LOAN ME... Wydaje mi się że umowa i tak ma jakieś błędy aczkolwiek moge się mylić....
Sprzedali do KGPN, a ci wysyłali tylko maile. Ta umowa "podpisana" z klawiatury na pewno ma błędy. Tylko czy sąd - jeśli do niego dojdzie- będzie tego zdania?


RE: LOAN ME - Mariuszd37 - 01-04-2020

Oby był zdania.


RE: LOAN ME - windykowana - 01-04-2020

(01-04-2020, 11:53:14)Mariuszd37 napisał(a): Chyba? Zacznij lepiej od uporządkowania papierów bo sama nie wiesz co kto ma.

Mylisz się bo w papierach  jest ok i wiem co kto ma i sprawdzilam ze Akektum jest już w sr

(01-04-2020, 12:56:10)Mila1 napisał(a):
(01-04-2020, 12:50:30)Martisz napisał(a): Mnie tylko interesuje czy ktoś z nimi wygrał w sądzie? Jak wygladala windykacja ? I czy ktoś miał pozyczke w LOAN ME... Wydaje mi się że umowa i tak ma jakieś błędy aczkolwiek moge się mylić....
Sprzedali do KGPN, a ci wysyłali tylko maile. Ta umowa "podpisana" z klawiatury na pewno ma błędy. Tylko czy sąd - jeśli do niego dojdzie- będzie tego zdania?
Z tego co pamiętam to dzwonił tez konsultant od nich i potwierdzał dane


RE: LOAN ME - Mila1 - 01-04-2020

(01-04-2020, 15:00:58)windykowana napisał(a):
(01-04-2020, 11:53:14)Mariuszd37 napisał(a): Chyba? Zacznij lepiej od uporządkowania papierów bo sama nie wiesz co kto ma.

Mylisz się bo w papierach  jest ok i wiem co kto ma i sprawdzilam ze Akektum jest już w sr

(01-04-2020, 12:56:10)Mila1 napisał(a):
(01-04-2020, 12:50:30)Martisz napisał(a): Mnie tylko interesuje czy ktoś z nimi wygrał w sądzie? Jak wygladala windykacja ? I czy ktoś miał pozyczke w LOAN ME... Wydaje mi się że umowa i tak ma jakieś błędy aczkolwiek moge się mylić....
Sprzedali do KGPN, a ci wysyłali tylko maile. Ta umowa "podpisana" z klawiatury na pewno ma błędy. Tylko czy sąd - jeśli do niego dojdzie- będzie tego zdania?
Z tego co pamiętam to dzwonił tez konsultant od nich i potwierdzał dane
A fakt Smutny  coś takiego było.