BezNakazu.pl
Kolejny pozew o zapłatę od Alektum i kolejny wyrok wygrywający. - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: Kolejny pozew o zapłatę od Alektum i kolejny wyrok wygrywający. (/showthread.php?tid=702)



Kolejny pozew o zapłatę od Alektum i kolejny wyrok wygrywający. - MarwPL - 29-03-2020

Firma Alektum to ostatnio bardzo częsty przeciwnik naszych klientów w postępowaniach sądowych o zapłatę.
Zazwyczaj materiał dowodowy nie uzasadnia twierdzeń pełnomocników Alektum.
Udowadniamy, że warto się bronić przed bezzasadnymi pozwami.


RE: Kolejny pozew o zapłatę od Alektum i kolejny wyrok wygrywający. - AnowiB - 15-05-2020

Bardzo dziękuję Panu Markowi i całemu zespołowi za wygraną z Alektum.Powództwo zostało oddalone w całości.
Wczorajszy wyrok postawił mnie na nogi bo ostatnio przez koronę to chodziłam całkowicie zdołowana.Wierzę,że teraz już może być tylko lepiej.
Panie Marku -dziękuję za wszystko


RE: Kolejny pozew o zapłatę od Alektum i kolejny wyrok wygrywający. - MarwPL - 15-05-2020

(15-05-2020, 12:30:16)AnowiB napisał(a): Bardzo dziękuję Panu Markowi i całemu zespołowi za wygraną z Alektum.Powództwo zostało oddalone w całości.
Wczorajszy wyrok postawił mnie na nogi bo ostatnio przez koronę to chodziłam całkowicie zdołowana.Wierzę,że teraz już może być tylko lepiej.
Panie Marku -dziękuję za wszystko

Cała przyjemność po naszej stronie :-)


RE: Kolejny pozew o zapłatę od Alektum i kolejny wyrok wygrywający. - grabi_en - 15-05-2020

(15-05-2020, 12:30:16)AnowiB napisał(a): Bardzo dziękuję Panu Markowi i całemu zespołowi za wygraną z Alektum.Powództwo zostało oddalone w całości.
Wczorajszy wyrok postawił mnie na nogi bo ostatnio przez koronę to chodziłam całkowicie zdołowana.Wierzę,że teraz już może być tylko lepiej.
Panie Marku -dziękuję za wszystko

Wcale mnie nie dziwi Twoja radość, bezwzględnie dodaje skrzydeł i jeden dług mniej do płacenia. Warto czekać na taki tok wydarzeń. Gratulacje dla BN i dłużnika, że dobrze wybrał pomoc prawną.


RE: Kolejny pozew o zapłatę od Alektum i kolejny wyrok wygrywający. - Julieta13 - 15-05-2020

Serdeczne gratulacje!!!
Nigdy nie trzeba tracić wiary. Tym bardziej jak ma się mistrza za pełnomocnika.


RE: Kolejny pozew o zapłatę od Alektum i kolejny wyrok wygrywający. - Mariuszd37 - 16-05-2020

Gratulacje, alektum teraz jak ktoś się broni ma ciężko. Pewnie taki model mają działania.


RE: Kolejny pozew o zapłatę od Alektum i kolejny wyrok wygrywający. - Mila1 - 15-08-2020

Prawda- u mnie alektum przegrane w całości. Niestety w moim sądzie to najwyraźniej norma. Smutny Płacz Zły


RE: Kolejny pozew o zapłatę od Alektum i kolejny wyrok wygrywający. - Mariuszd37 - 15-08-2020

Współczuję. Może inne sprawy lepiej pójdą.


RE: Kolejny pozew o zapłatę od Alektum i kolejny wyrok wygrywający. - MarwPL - 15-08-2020

(15-08-2020, 19:02:14)Mila1 napisał(a): Prawda- u mnie alektum przegrane w całości. Niestety w moim sądzie to najwyraźniej norma. Smutny Płacz Zły

Fakt. Najgorzej jak trafi się na orzeczników co uważają, że jak dłużnik ma dużo spraw to trzeba mu wszystko przyklepywać.
Na szczęście takich sądów jest niewiele.


RE: Kolejny pozew o zapłatę od Alektum i kolejny wyrok wygrywający. - Mila1 - 15-08-2020

(15-08-2020, 20:25:38)MarwPL napisał(a):
(15-08-2020, 19:02:14)Mila1 napisał(a): Prawda- u mnie alektum przegrane w całości. Niestety w moim sądzie to najwyraźniej norma. Smutny Płacz Zły

Fakt. Najgorzej jak trafi się na orzeczników co uważają, że jak dłużnik ma dużo spraw to trzeba mu wszystko przyklepywać.
Na szczęście takich sądów jest niewiele.

Niestety, mój taki jest. Tylko siąść i płakać.