BezNakazu.pl
EKASSA - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: EKASSA (/showthread.php?tid=680)



EKASSA - Martisz - 16-03-2020

Miał ktoś stycznosc z ta firma? Po jakim czasie ida do sadu? Jak z windykacja? Zalegam 56 dni mam informacje ze jak do 21.03 zaplace 1700 zl i splace pozyczke zamkną umowę albo w innym przypadku sad? Jak było u Was ? Kapital mam splacony... Ale rzeczywiście ida juz do sadu? Miał ktoś podobna sytuacje?


RE: EKASSA - MarwPL - 16-03-2020

(16-03-2020, 07:19:05)Martisz napisał(a): Miał ktoś stycznosc z ta firma? Po jakim czasie ida do sadu? Jak z windykacja? Zalegam 56 dni mam informacje ze jak do 21.03 zaplace 1700 zl i splace pozyczke zamkną umowę albo w innym przypadku sad? Jak było u Was ? Kapital mam splacony... Ale rzeczywiście ida juz do sadu? Miał ktoś podobna sytuacje?

Czy miałeś refinans ostatniej pożyczki?
Ta firma popełnia dość dużo błędów w sądzie.
Ostatnio wygraliśmy z nią w sądzie w Łęczycy, Pleszewie i Kaliszu.


RE: EKASSA - windykowana - 16-03-2020

(16-03-2020, 07:19:05)Martisz napisał(a): Miał ktoś stycznosc z ta firma? Po jakim czasie ida do sadu? Jak z windykacja? Zalegam 56 dni mam informacje ze jak do 21.03 zaplace 1700 zl i splace pozyczke zamkną umowę albo w innym przypadku sad? Jak było u Was ? Kapital mam splacony... Ale rzeczywiście ida juz do sadu? Miał ktoś podobna sytuacje?

Masz kapitał spłacony to co się martwisz sąd będzie za rok albo i dłużej


RE: EKASSA - Biedronka 24 - 16-03-2020

(16-03-2020, 14:09:10)windykowana napisał(a):
(16-03-2020, 07:19:05)Martisz napisał(a): Miał ktoś stycznosc z ta firma? Po jakim czasie ida do sadu? Jak z windykacja? Zalegam 56 dni mam informacje ze jak do 21.03 zaplace 1700 zl i splace pozyczke zamkną umowę albo w innym przypadku sad? Jak było u Was ? Kapital mam splacony... Ale rzeczywiście ida juz do sadu? Miał ktoś podobna sytuacje?

Masz kapitał spłacony to co się martwisz sąd będzie za rok albo i dłużej
Ja ich mam, już ponad półtora roku nic się nie dzieje.


RE: EKASSA - She98 - 27-03-2020

Prosze niech mi ktos powie po ilu dnich ekassa wysyla pierwszy list do domu?
I jak on wyglada jest dyskretny?


RE: EKASSA - Martisz - 27-03-2020

(27-03-2020, 12:59:19)She98 napisał(a): Prosze niech mi ktos powie po ilu dnich ekassa wysyla pierwszy list do domu?
I jak on wyglada jest dyskretny?

Ja dostalam po 3 miesiącach list i najlepsze że poleconym nawet nie wiem czy to był kurier ale co najlepsze był w sobotę. Dostalam informacje o wezwaniu do zapłaty najlepsze jest to ze wgl źle konto bylo na piśmie więc pismo wgl ze złymi danymi. Masakra


RE: EKASSA - Łukasz_G - 30-03-2020

trzy lata i nic się nie dzieje
do tego otrzymuję sprzeczne informacje, raz im wiszę 1300 zł, raz wiszę 3000, innym razem 500 dla Ekassy, a 400 dla Paydaylend

Solidna firma Uśmiech


RE: EKASSA - emaem - 14-06-2022

Ja mam pożyczkę w ekassa. Zalegam ok 1000dni. Windykowal Kaczmarski, teraz znów oni. Nie dali do epu ani sr.
Kilka dni temu napisali maila, że mogą uznać, że pożyczka wzięta bez zamiaru zwrotu.
Dodam, że była wielokrotnie refinansowana na takiej zasadzie: wzięta pożyczka nr 1, splacone 2-3 raty, oferta super extra hiper: weź wyższa, spać obexna, a marne grosze dostaniesz na konto.
I tak w kółko przez około rok.
Na tę chwilę spłacone mniej wiecej 6k więcej niż otrzymane na konto.


RE: EKASSA - MarwPL - 15-06-2022

(14-06-2022, 17:17:33)emaem napisał(a): Ja mam pożyczkę w ekassa. Zalegam ok 1000dni. Windykowal Kaczmarski, teraz znów oni. Nie dali do epu ani sr.
Kilka dni temu napisali maila, że mogą uznać, że pożyczka wzięta bez zamiaru zwrotu.
Dodam, że była wielokrotnie refinansowana na takiej zasadzie: wzięta pożyczka nr 1, splacone 2-3 raty, oferta super extra hiper: weź wyższa, spać obexna, a marne grosze dostaniesz na konto.
I tak w kółko przez około rok.
Na tę chwilę spłacone mniej wiecej 6k więcej niż otrzymane na konto.

Skoro masz nadpłacone ponad kapitał 6000 zł to powinieneś zwrócić się do pożyczkodawców o ich zwrot.